Хепи Майски бебчета 2022г.

  • 43 596
  • 668
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Членовете на вече създадената група (поверителна)са видни единствено за останалите членове. Също така и постовете-  не излизат във фийда. И аз не искам да де знае така от всички и специално попитах администратора. Между другото тя е член и тук и е писала на 1ва страница. Ако имате въпроси. И на мен ще ми е по-удобно да преместим активността там Simple Smile
Здравейте, момичета! Честита ни нова тема, прекрасна е, видях и себе си там, много мило, че някой толкова се е постарал!
Аз на 20и съм на преглед и след това вече ми предстои записване за всичко доколкото разбрах. Може да ми е трета бременност, но за първи път в БГ и не съм много сигурна в реда на нещата.
Поръчах си на Руми Илиева крема за стрии и от утре почвам да се мажа с него. Правя и упражнения по нейните програми. Все още не специализирани за бременни. Единствено внимавам да не натоварвам корема и да не си вдигам пулса над 140. Предполагам като се оформи коремчето, ще ми е трудно с тези упражнения и мисля да премина към тези за бременни - след 4и месец вероятно.
Аз съм за скрита фейсбук група. Затворена не ме устройва, не искам всички мои приятели да виждат, че членувам в такава група, а това ще е видимо ако групата е само затворена, но не и скрита. Мога да се заема с правенето на групата, ако желаете. Ако някой друг вече я е направил - ще се радвам да ме добавите Simple Smile

# 31
  • Мнения: 102
k0k0s4e, групата Майски бебета 2022 ли имаш в предвид? Аз членувам там, но честно казано ми е ок и тук, защото сме по-малко хора (и сте ми по-близки). Бих се съгласила да имаме някоя група, в която всички активни от форума да членуваме. 😊😊

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 23:26 от Viole7a

# 32
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте в новата тема!
Изненадах се, че и мен ме има на 1ва страница ☺🥰 Благодаря! Може да добавите на 32г. съм.

Преброих още 3 смели майки, за които е трета бременност и много се радвам, че ще има с кого да споделяме многодетни вълнения 😂
Аз все още асимилирам цялата идея, а ММ милия е потресен и притеснен как ще се справим. 🤗

Вече мисля, че ще се престраша да се включа във фейсбук, щом групата е затворена и скрита.

Аз съм много притеснена, защото в работата имало болни от ковид и други вируси. Тази седмица съм болничен вкъщи, заради малкият ми син, но обмислям как изобщо да не се върба на работа.

# 33
  • Мнения: 111
Нея имах предвид, но така казано-изобщо не съм се сещала да погледна бройката там. Може и да има смисъл от нова.
k0k0s4e, групата Майски бебета 2022 ли имаи в предвид? Аз членувам там, но честно казано ми е ок и тук, защото сме по-малко хора (и сте ми по-близки). Бих се съгласила да имаме някоя група, в която всички активни от форума да членуваме. 😊😊

# 34
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Току що потърсих групата във фейсбук, но тя не е скрита, виждат се и някои от членовете. Значи ако мой приятел я търси в търсачката и ще му излезе, че съм член Sad Само постовете не се виждат. Всъщност грешка!!!! Виждат се админите само. Но има 252 члена лелее 😱

# 35
  • Мнения: 67
И аз на този етап мисля да ви следя само тук. На по-късен етап може да се присъединя и във ФБ.

# 36
  • Мнения: 62
Ехо, момичета! Simple Smile

И аз съм “за” фейсбук група (най-скритата възможна), защото няма да се налага през 50 страници да правим нова тема 😄, а и е по-юзър френдли. Аз се включих в тази група Майски бебета 2022, но няма някакви оживени теми. Или поне аз не съм видяла ежедневно нещо да се коментира. Струва ми се замряло, тук сме по-активни.

На всички от вас, които нещо ви притеснява - ще мине и всичко ще е наред, трябва почивка и позитивно мислене! Simple Smile

На мамите, които тренирате - благородно завиждам! Аз преди правих едно, да го наречем кардио, може да ви допадне - https://youtu.be/_9i1RFqR1Xk и това https://www.google.com/amp/s/www.thebump.com/a/pregnancy-workout … -by-trimester/amp.

И също, какво мислите за плуването? Някоя от вас да плува? Много се замислям, но и в тая тъпа пандемия…кой знае дали е удачно.

# 37
  • София
  • Мнения: 87
Аз съм за скрита фейсбук група. Затворена не ме устройва, не искам всички мои приятели да виждат, че членувам в такава група, а това ще е видимо ако групата е само затворена, но не и скрита. Мога да се заема с правенето на групата, ако желаете. Ако някой друг вече я е направил - ще се радвам да ме добавите Simple Smile

Аз съм За да се заемеш с новата група, нека и другите да кажат. Майките от тук да сме си там само.
В групата на сина ми сме 80 майки и е много лично и приятно вече 5 години.

# 38
  • Мнения: 380
Viole7a не се притеснявай за страничката,  стискам палци всичко е наред. Това е по-важно.
+1 глас "за" секретна група

# 39
  • Мнения: 111
След като го изкоментирахме тук и на мен взе да ми прави впечатление -и това за активността, и това,че някак тук сме си по-свои. Присъединявам се за групата! Във ФБ лесно ще се търси по дадена тема отговор, за това аз съм За там.
За тренировките-благодаря за линковете, ще ги погледна някой ден,като не стигна до залата.
Аз продължавам с тренировките си от преди бременността, като внимавам с карзиото-да не задържам много време висок пулс, както и не правя изолирани упр.за корем, освен за горна част и страничните коремни мускули.Редуцирала съм тежестите.За плуването знам,че много се препоръчва,ама предвид предразположеността в периода за поява на гъбични инфекции .. май бих пасувала. А и без това не съм фен. През коя седмица ви регистрираха? Мен ме записаха за рег. чааак в 11(почти 12г.с)
Ехо, момичета! Simple Smile

И аз съм “за” фейсбук група (най-скритата възможна), защото няма да се налага през 50 страници да правим нова тема 😄, а и е по-юзър френдли. Аз се включих в тази група Майски бебета 2022, но няма някакви оживени теми. Или поне аз не съм видяла ежедневно нещо да се коментира. Струва ми се замряло, тук сме по-активни.

На всички от вас, които нещо ви притеснява - ще мине и всичко ще е наред, трябва почивка и позитивно мислене! Simple Smile

На мамите, които тренирате - благородно завиждам! Аз преди правих едно, да го наречем кардио, може да ви допадне - https://youtu.be/_9i1RFqR1Xk и това https://www.google.com/amp/s/www.thebump.com/a/pregnancy-workout … -by-trimester/amp.

И също, какво мислите за плуването? Някоя от вас да плува? Много се замислям, но и в тая тъпа пандемия…кой знае дали е удачно.

# 40
  • Мнения: 267
Вили, благодаря за хубавата тема, само какъв инспектор си, издирила си инфо за всички майчета:heart:
Аз (10-та седм.) все така си чакам заветната 13-та седмица, за да се почувствам човек и да разполагам с тялото си, защото вече един месец, то разполага с мен - амин:blush: споделената мъка е половин мъка.
И аз съм за скрита група, ако някой прави, някак не мога да съм близка с 250 човека.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 127
Аз съм за скрита фейсбук група. Затворена не ме устройва, не искам всички мои приятели да виждат, че членувам в такава група, а това ще е видимо ако групата е само затворена, но не и скрита. Мога да се заема с правенето на групата, ако желаете. Ако някой друг вече я е направил - ще се радвам да ме добавите Simple Smile
Katya82, ако си склонна да добавиш като фейсбук приятели всички момичета от темичката, които заявят желание да се включат в скритата група (не можеш да изпращаш покани за скрита група на непознати, трябва да са ти приятели във фейсбук), както и да следиш сравнително редовно темата и личните си съобщения в бг-мама в следващите месеци, за да може да добавяш желаещите, ще е супер да направиш групата. Ангажимент си е, но ако ти се занимава, би било чудесно вече да си имаме и фейсбук групичка.

# 42
  • Мнения: 67
Момичета, на мен ми е интересно от кои градчета сме се събрали Simple Smile може да споделите. Аз съм от Пловдив. Има ли и други бъдещи и настоящи мамита оттук?

# 43
  • Мнения: 40
Аз съм за скрита фейсбук група. Затворена не ме устройва, не искам всички мои приятели да виждат, че членувам в такава група, а това ще е видимо ако групата е само затворена, но не и скрита. Мога да се заема с правенето на групата, ако желаете. Ако някой друг вече я е направил - ще се радвам да ме добавите Simple Smile
Katya82, ако си склонна да добавиш като фейсбук приятели всички момичета от темичката, които заявят желание да се включат в скритата група (не можеш да изпращаш покани за скрита група на непознати, трябва да са ти приятели във фейсбук), както и да следиш сравнително редовно темата и личните си съобщения в бг-мама в следващите месеци, за да може да добавяш желаещите, ще е супер да направиш групата. Ангажимент си е, но ако ти се занимава, би било чудесно вече да си имаме и фейсбук групичка.
Да, не ми е проблем. Може да не съм само аз администратор, все пак всичко се случва, още поне един човек ще трябва. Утре ще я създам, ще пиша тук личния ми фейсбук за да може да ми поискате приятелство и да ви присъединя. Ще копирам и оттук от заглавната страница никовете, като допълня с имената за да ни е по-лесно да се свържем една с друга. В бгмама влизам 1- 2 пъти дневно, мисля че ще е достатъчно и за новите членове, които ще се присъединяват с времето.

# 44
  • Мнения: 252
Здравейте момичета,

Някой дали знае може ли се пие китайски билков чай при запек. Преди да забременея пих този и имаше много добър ефект, но се чудя сега дали може.

Общи условия

Активация на акаунт