Хепи Майски бебчета 2022г.

  • 44 728
  • 668
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 491
Честит Първи май!🌺
Използвам момента да ни честитя Нашия месец и да ни пожелая на всички здрави и сладки бебчета!🌺🎁💜

# 601
  • Sofia
  • Мнения: 47
Даа, дочакахме месец май 💗💗💗 много съм щастлива, много си исках майско бебче! 😀 вече съм спокойна, термина ми е 14.05, а вашия? 🙂


Честит Първи май!🌺
Използвам момента да ни честитя Нашия месец и да ни пожелая на всички здрави и сладки бебчета!🌺🎁💜

# 602
  • Мнения: 413
Честит Първи май!🌺
Използвам момента да ни честитя Нашия месец и да ни пожелая на всички здрави и сладки бебчета!🌺🎁💜
Честит 1- ви май. Бъдете живи и здрави мамчета. Нека да имаме здрави и пухкави бебчета. Това е нашият месец 💐🌷🤗
Термин: 17.05
P.S Момичета, вие забелязвате ли корема да се смъква надолу или вече се е смъкнал? Моят нещо хич не мога да определя, май си стои още високо.

# 603
  • Мнения: 491
Аз не мога да определя също за корема. Гледам уж, ама нищо не мога да разбера😂🧐
Термин: 28.05.

# 604
  • Мнения: 13
Честит 1-ви ден от най-важния месец в живота ни, прекрасни!  🍀🌹
Желая ви здрави, пухкави бебчета на финал и много прекрасни мигове на всички.
Аз съм с термин 22.05 и засега си стоим още високо.

# 605
  • Мнения: 71
Честит първи май и Томина неделя! Flowers HibiscusFlowers Rose Да донесе само радост на всички!
Моят термин е 16 май. Дата за секцио 10-ти. И аз много исках да си влезе в месеца малчо Heart Лекарката ми твърди, че е слязъл коремът, но аз не мога да определя. Аз не съм критерий, понеже и предния път не разбрах кога се е смъкнал Joy
chancharanka, сега виждам въпросът ти за столчето за кола. При нас е със сваляем калъф и го прах на пералня на ръчна програма. Сега реших да я изпера уикенда преди да ме приемат за операцията, а ако тръгне по-рано и ни изненада, се разбрахме с мъжа ми, да я изпере докато съм в болницата.
Да Ви призная, дами, вече много ми тежи и ми е ужасно неудобен този корем и тайно се надявам да тръгне по-рано раждането. Вие как се чувствате?

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 47
Ох аз сега се прибирам от спешното в Надежда. Страшни менструални болки в кръста имах близо 4 часа, не можах да заспа направо беше ад, а нямах стягане и болка в корема, но реших да отидем да ме видат, че докато си взимах душ направо краката и всичко ми се тресеше, край викам роди се 😅 Прегледаха ме, почти 1см разкритие, контракции нямах, тоновете добре и сега ще хапна една баничка и си лягам 🤣🤣 Иначе и на мен доста започна да ми натежава от една седмица насам, обаче лекаря каза, че не била чак толкова ниско в таза. 🤷🏻♀

# 607
  • Мнения: 71
Ох аз сега се прибирам от спешното в Надежда. Страшни менструални болки в кръста имах близо 4 часа, не можах да заспа направо беше ад, а нямах стягане и болка в корема, но реших да отидем да ме видат, че докато си взимах душ направо краката и всичко ми се тресеше, край викам роди се 😅 Прегледаха ме, почти 1см разкритие, контракции нямах, тоновете добре и сега ще хапна една баничка и си лягам 🤣🤣 Иначе и на мен доста започна да ми натежава от една седмица насам, обаче лекаря каза, че не била чак толкова ниско в таза. 🤷🏻♀
Еха, какви първомайски емоции! Дано не се стресираш отново така и да си починеш днес.
То смъкването в таза може и по време на раждането да стане.
А казаха ли ти от какво може да те е болял кръста? Щом не са контракции...

# 608
  • Мнения: 433
Ох аз сега се прибирам от спешното в Надежда. Страшни менструални болки в кръста имах близо 4 часа, не можах да заспа направо беше ад, а нямах стягане и болка в корема, но реших да отидем да ме видат, че докато си взимах душ направо краката и всичко ми се тресеше, край викам роди се 😅 Прегледаха ме, почти 1см разкритие, контракции нямах, тоновете добре и сега ще хапна една баничка и си лягам 🤣🤣 Иначе и на мен доста започна да ми натежава от една седмица насам, обаче лекаря каза, че не била чак толкова ниско в таза. 🤷🏻♀

Щом има някакво разкритие, значи чудото е започнало Nature Sparkles Почивай си вкъщи и си мъти като послушна кокошчица Satisfied Успех Hug

# 609
  • Мнения: 150
Здравейте, Майски мами! Честит 1ви май!
Да се похваля - станах Априлска мама!!!
На 27.04 бяхме на последен преглед (термин 08.05). Гинеколожката не хареса тоновете, заради увита пъпна връв и ни прати в болница за наблюдение.
Сутринта 29.04 се роди (секцио) нашата малка принцеса Лора 👶 🥰 2950гр.,48 см. Неземно щастие 😃😃😃 Неописуемо!
Не си дочака май месец, ноо....
Момичета, няма по-голямо щастие!!!!! Пожелаваме ви успех в родилното и леко възстановяване 🍀🌼🌺

# 610
  • Мнения: 71
AgpeHaJIuHka, честита Лора! Да бъде здрава, много щастлива и да носи безкрайна радост на мама и тате! Heart На теб леко възстановяване!
Много вълнуващо! Gift Heart

# 611
  • Мнения: 413
Здравейте, Майски мами! Честит 1ви май!
Да се похваля - станах Априлска мама!!!
На 27.04 бяхме на последен преглед (термин 08.05). Гинеколожката не хареса тоновете, заради увита пъпна връв и ни прати в болница за наблюдение.
Сутринта 29.04 се роди (секцио) нашата малка принцеса Лора 👶 🥰 2950гр.,48 см. Неземно щастие 😃😃😃 Неописуемо!
Не си дочака май месец, ноо....
Момичета, няма по-голямо щастие!!!!! Пожелаваме ви успех в родилното и леко възстановяване 🍀🌼🌺
Честито бебче! Нека бъде жива и здрава, да расте в много любов и игри. Да попитам малко личен въпрос - как мина секциото, какво усещаше, просто ей така с две думи да опишеш. Тъй като и на мен ми предстои засега. 💐🌷

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 47
Честито бебче, да ви е живо и здраво! 💖

За болките в кръста казаха, че така започвало и после преминавали в стягане в корема. Друго не ми казаха, обаче днес ми падна тапата, то си очаквах понеже бях чела, че след преглед за разкритие е доста възможно да падне. Сега ще си чакам редовни контракции и изтичане на води скоро. 🙂 Иначе препоръката на д-р за по-скорошно раждане беше само секс 😀 друго каза, че не помагало хах, но имам още време до 14 май 😀

# 613
  • Мнения: 491
Честито бебче!😍 Много обичам такива новини! Да е здравичко и послушно и когато имаш възможност може да споделиш повече информация!❤

Аз нямам болки в кръста, обаче имам в тазобедрената дясна става. Вървя едвам едвам. И около срамната кост също болка, но то по-скоро не е болка, а все едно мускулна треска.
Dacyika какво представлява прегледът за разкритие? Аз не знам.
И да не ми се смеете, ама изобщо не знам как ще разбера кога е станало време за раждане😂 Дори не знам какво е да имаш контракции и как ще разпозная подготвителните (ако изобщо имам такива) с тези за раждане. Нямала съм конткракции и дори на тоновете не излизат такива, които може да не усещам😂

# 614
  • Мнения: 413
Честито бебче!😍 Много обичам такива новини! Да е здравичко и послушно и когато имаш възможност може да споделиш повече информация!❤

Аз нямам болки в кръста, обаче имам в тазобедрената дясна става. Вървя едвам едвам. И около срамната кост също болка, но то по-скоро не е болка, а все едно мускулна треска.
Dacyika какво представлява прегледът за разкритие? Аз не знам.
И да не ми се смеете, ама изобщо не знам как ще разбера кога е станало време за раждане😂 Дори не знам какво е да имаш контракции и как ще разпозная подготвителните (ако изобщо имам такива) с тези за раждане. Нямала съм конткракции и дори на тоновете не излизат такива, които може да не усещам😂
И аз не съм имала никакви и при запис на тонове също. Но на лекциите в Майчин дом акушерката, която ги води каза, че няма как да се сбъркат тези за раждането. 😁

Общи условия

Активация на акаунт