Чувствам се объркана,недооценена и тъжна

  • 7 653
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 14 550
Той не е жертва на Едипов комплекс. Таргетът му са по-зрели жени. Те са с по-ниски критерии и са толерантни към своеволията. Може би изисква и благодарност, като млад жребец. Смачкал и е самочувствието, а тя го жали като всеопрощаваща майка.

# 76
  • Мнения: 2 039
Още сте много млада.Не си хабете годините в безперспективни отношения.Поживейте малко сама,опознайте себе си.Този не е единствения мъж на света.В една връзка ако не сте щастлива в началото,то кога?

# 77
  • Мнения: 14 990
по-зрели жени. Те са с по-ниски критерии и са толерантни към своеволията.
Втори път срещам твърдението, че зрелите жени (евфемистично на 'отчаяни лелки' вероятно) са с ниски критерии и търпят глупости.
Сигурна ли си, че се движиш в правилната среда?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 14 550
Средата не е константа. В казуса, тази зряла  жена е без самочуствие. Зрелостта е на база опит. Емоционалните залитания  нямат ЕГН.

# 79
  • Мнения: 2 749
Ти явно я познаваш...

# 80
  • Мнения: 3 233
Умираме си ние, зрелите лелки, да отглеждаме 20-годишни момчурляци с психични проблеми за единия секс, вероятно също с лошо качество като носителя му.

# 81
  • Мнения: X
по-зрели жени. Те са с по-ниски критерии и са толерантни към своеволията.
Втори път срещам твърдението, че зрелите жени (евфемистично на 'отчаяни лелки' вероятно) са с ниски критерии и търпят глупости.
Сигурна ли си, че се движиш в правилната среда?

Определено мисля, че младежът който коментираме няма абсолютно никакъв шанс с по-зрелите жени, които има предвид Narcissa.

# 82
  • Мнения: 14 990
Средата не е константа. В казуса, тази зряла  жена е без самочуствие. Зрелостта е на база опит. Емоционалните залитания  нямат ЕГН.
За коя зряла жена говорим всъщност? Авторката почти сигурно няма 25, щом е дошла преди 5 години в София да учи.
А за шефката имаме само думите на 'приятеля', потвърдени с половин уста от героя.

# 83
  • Мнения: 32 108
До човек си е.
Има жени ще търпят да ги подритват и на 20 и на 40.
Има жени ще търпят да ги подритват на 20, ама на 30 или 40, няма да се излъжат.
Има жени никога не търпят подритване.

# 84
  • INFJ
  • Мнения: 9 441
А въпросната жена с "ниски критерии" изобщо разбрала ли е за неговите чувства? Защото там до нищо не се е стигнало, освен професионални отношения.

# 85
  • Мнения: 36
Средата не е константа. В казуса, тази зряла  жена е без самочуствие. Зрелостта е на база опит. Емоционалните залитания  нямат ЕГН.
За коя зряла жена говорим всъщност? Авторката почти сигурно няма 25, щом е дошла преди 5 години в София да учи.
А за шефката имаме само думите на 'приятеля', потвърдени с половин уста от героя.
Той си призна всичко след това,даже и неща за които не знаех,но той мислеше,че знам.
На 24 съм.

# 86
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 361
Авторке, прецени си искаш ли да живееш в латиносериал или в холивудски романтичен филм?

# 87
  • Мнения: 6 787
За какво всъщност са постоянните плачове и драми? Ти сама си пожелала да се разделите първоначално. Освен това си била тази, която не е искала въобще да бъдете заедно като двойка, а само като приятели. Остани с щастливите спомени от тази връзка, която изначално сама си знаела, че няма голям потенциал. Всяко допълнително насилване ще ти носи само неприятни емоции.
След като заживееш отделно, бързо ще се възстановиш.

# 88
  • Мнения: 1 384
Колко хора се изредиха да обясняват на авторката, че с този младеж няма перспектива за щастлива връзка, но тя си държи на найното. Май ще трябва да се научи по трудния начин.
Той си призна всичко след това,даже и неща за които не знаех,но той мислеше,че знам.
На 24 съм.

Сигурно си е признал, защото някой му е обадил, че ти вече знаеш.

Изобщо не разбирам защо си му дала нов шанс след начина по който се е отнесъл с теб. Личи си, че те манипулира отвсякъде. Не бива да те е страх да потърсиш нещо по-добро.

# 89
  • Мнения: 1 189
Помисли си много добре защо точно се стремиш към този човек. Да спасяваш него или по- скоро себе си? Според мен е второто. Щом си падаш по това да спасяваш мъже - и в теб има травми и може би заради тях подсъзнателно се стремиш към това. С най- добри чувства го казвам и от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт