3 доктора , 3 различни мнения

  • 1 466
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте , от декември миналата година имам ужасни болки в коленете . Правих ЯМР и на двете колене - лезия в заден рог и не знам още какво .Първия лекар каза скъсан менискус и скъсан сноп от връзка-(в коляното , което ме боли по -малко )  - ходи на кинезитерапия и ще ти мине .Даде ми и лекарство . Ходих на кинезитерапия , продължих с упражненията вкъщи и нищо . След месец отидох  при втори ортопед - даде Флекс код  2 месеца , нямало нищо притеснително . След няколко месеца записах час за доктор Хубенов , който каза  Плика синдром , менискуса нямало как да ме  боли . Даде Тилкотил , пих 10 дена и пак на преглед . Започнахме инжекциите  с плазма , направих 2 , ужасни болни , по 3 дни не можех да сгъвам крака . Решихме , че няма смисъл да се мъча повече . Последното нещо , което може да направим е артроскопия , но няма гаранция .А аз  не мога  да  живея така цял живот , на 28 години съм. Някой имал ли е Плика ? Препоръчайте лекар за 4то мнение в София  ,моля .

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Може да чуете мнение и на д-р Фурлакис. Може да си запишете час чрез платформата на Супер Док.

# 2
  • Мнения: 12 473
Ако вярвате в алтернативните методи на лечение, пишете ми.

# 3
  • Мнения: 698
Доктор Станислав Пашов от МЦ Кинов или доктор Кехайов в СофияМед.

Общи условия

Активация на акаунт