Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 34 520
  • 794
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 022
Есмералда страхотен е. А ако не кажеш, че е мълчаливата, изобщо няма да я позная.  Grinning

# 361
  • Мнения: 473
Моят нов маникюр. Влюбена съм в ефекта котешко око.


Лаковета на F.O.X се водят хипоалергенни. Даже го пише на бутилките им. Продават се на всеки, може да вземете от мейкъп или от сайта на фокс България, до днес има и намаления, за които писах преди няколко дни.
esmeralda23, кои са номерата? Страхотни са Heart Eyes

# 362
  • Мнения: 1 135
Здравейте момичета, идвам с няколко въпроса:
Доста ми се чупят отстрани ноктите в точките на растежа като се старая там да не ги пиля разбира се и това е само при палците… На какво може да се дължи?
И другият въпрос е как мога да почистя добре плочката около кутикулуте защото винаги остава нещо, което надига лака и го прави да не изглежда добре? Явно отивам на варианта електрическа пила защото нищо друго не помага..

# 363
  • Мнения: 7 533
Благодаря ти, Cvete Hug

Оранжевото е Kira nails 145, котешкото око е Neo nail Somali върху черен лак на Клареса.

# 364
  • Мнения: 3 281
JoySS, за кожичките не знам, но за ноктите точно където се чупят е добре да ги пилиш. Естествени нокти аз в квадратна форма не мога да пусна дълги, като ги направя бадем и спират да се чупят. И  не пили напред- назад, а в една посока.

# 365
  • Мнения: 1 309
Есмералда, браво. Много красиви си ги направила. Жалко че "клиентката" ти е толкова мълчалива Simple Smile

# 366
  • София
  • Мнения: 4 242
Есмералда, много добре са ти се получили като изработка.
Но пък на мен този тип маникюр ми стои грубо и не ми харесва особено. Не беше ли модерен миналата година?

# 367
  • Мнения: 7 533
Есмералда, браво. Много красиви си ги направила. Жалко че "клиентката" ти е толкова мълчалива Simple Smile
Жалко, че нямам друга клиентка/моделка освен майка ми, ако питаш мен. Grinning Никой не се навива дори на безплатен маникюр. Не го разбирам това ... та за упражнения ми остава само мълчаливата Tired Face

# 368
  • до морето
  • Мнения: 2 251
Здравейте, препоръчайте ми много тъмно кафяв лак!

Искам да похваля и гел в бутилка на NAI_S(мисля че тук прочетох за него, благославям тази добра душа), след месеци борба с полигел за укрепване, най-сетне съм щастлива. Пробвах с четка и спирт, после с пъчица, накрая прочетох, че рускините си го оформят с пръст. Това бе и най-сполучливия ми опит.
Малиново червено препоръчвам 90р и 100р на Коди.

# 369
  • Мнения: 7 533
Рускините пипат полигела с пръст, за да го оформят? Flushed
Дано поне да е с ръкавица.

# 370
  • Мнения: 1 796
Есмералда, браво. Много красиви си ги направила. Жалко че "клиентката" ти е толкова мълчалива Simple Smile
Жалко, че нямам друга клиентка/моделка освен майка ми, ако питаш мен. Grinning Никой не се навива дори на безплатен маникюр. Не го разбирам това ... та за упражнения ми остава само мълчаливата Tired Face
И преди май съм го казвала, ако бях от София, щях да съм ти редовна клиентка, дори и платено Joy

# 371
  • София
  • Мнения: 4 242
Есмералда, брой ме за желаеща, но като си знам залитанията към дюс маникюр и чупандрелските нокти, хич няма да съм ти интересна, мила!

# 372
  • до морето
  • Мнения: 2 251
Рускините пипат полигела с пръст, за да го оформят? Flushed
Дано поне да е с ръкавица.
Ааа не знам Simple Smile , не съм видяла . Имаше въпрос как оформяте полигел и отговорите бяха поравно за всеки вариант.

# 373
  • Мнения: 1 796
Аз го оформям с четка,но ми е трудно и бавно. Използвам чист спирт,мисля че е90%.

Есмералда, как рисува шарките на пуловерите, само един път ли рисува или са на два слоя? Миналата година пробвах такъв тип декорация и въобще не ми се получи така релефно. Ако ми дойде музата може пак да се пробвам.

# 374
  • Мнения: 7 533
Вени, с обикновен гел лак само не става добре, защото много бързо се разтича. Ползвам или гел боя, която е по-гъста, или ако искам конкретен цвят - към капката от гел лака добавям малко акрил, за да стане по-гъст, с консистенцията на паста, и така не се разтича. Тези пуловерчета съм ги правила по втория способ.

Общи условия

Активация на акаунт