Минерална вода с витамини - мнения

  • 1 740
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 098
Здравейте. Какво ви е мнението за тези минерални води? Поне за мен са нещо ново на пазара. Харесват ми на вкус, харесва ми какво пише на етикета, особено че има биотин, но търся мнения на хора, които пият такава вода от повече време и евентуално биха споделили намират ли някаква положителна промяна в себе си.
Пробвах и някаква с колаген, сякаш наистина има разлика в плътността на водата, но се чудя дали пък всичко това не е пореден маркетингов трик...

# 1
  • Мнения: 25 571
Трик е. Ползата е същата, ако си купиш евтино безалкохолно, в състава на което е упоменат вит. С или други витамини.
Ако имаше полза от тях, щяха да ги продават в аптеките.
Иначе си пий, ако ти харесват на вкус. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 14 591
И аз мисля,че е трик.Така си продават подсладена,овкусена вода,много по-скъпо от нормалната.Визирам конкретно марка минерална вода от Родопите.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 098
Уж пише, че съдържат някакви милиграми биотин, цинк, витамин В 12, пише че няма захар, а на тази с колагена пише, че има подсладител стевиол гликозиди и че след отваряне трябва да се съхранява в хладилник и да се консумира до 24 часа... Rolling Eyes

т.е. според вас описаното съдържание на витамини вътре е лъжа ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 38 431
Аз отдавна си купувам Oshee, просто защото ми харесва на вкус. Всички видове.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 547
Вчера пих за първи път и ми подейства супер диуретично. Иначе мнението ми е, че витамини и минерали трябва да се набавят по естествен път с храната.

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Съдържанието на витамините не е лъжа, но има огромно значение количеството им. Има дневни дози необходими за организма, пускаш една интернет търсачка и сравняваш с това което пише на етикета, така най-лесно можеш да се ориентираш дали има смисъл или е по-добре да си пиеш сокче.

# 7
  • Мнения: 12 725
Според мен, ако човек иска да пие вода, да пие вода. Ако има нужда от някакви витамини, да си ги подбере.
Според мен има смисъл от тези "подправени" води, само ако наистина ти е приятен вкуса.

Общи условия

Активация на акаунт