Личното пространство

  • 3 092
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
аз моят сама го карам да излиза. това, че аз стоя вкъщи за да гледам, приспивам, кърмя и т.н., не значи че и той трябва да виси нон-стоп у дома. честно казано и аз се разтоварвам понякога, като го няма. човек ако иска да направи нещо грешно (да изневери например), ще го направи, така или иначе. ще намери половин час след работа и ще го направи без никой да разбере...

# 31
  • Мнения: 1 559
А какво ще стане като почнеш работа? Няма ли да се виждаш с приятелки или да правиш неща,които обичаш?
И какво лошо има в това да отидеш някъде/дискотека,кръчма,екскурзия/ с приятели или колеги?

Ами работа едва ли ще почна...но и не е въпроса в това,ние така сме се разбрали от самото начало Wink,и засега се чувстваме добре.След години може нещата да се променят,но засега това е положението. Peace

# 32
  • Мнения: 623
що да показва друго, ненавиждам двойки, дето са като сиамски близнаци. имам си РС-то, моята музика, приятели и т.н. не давам да ми се бъркат в личното пространство и сме имали много скандали на тая тема. всеки си е отделна личност!

Истина казваш.....но като се сглоби семейството всеки решава ,че "отделната личност" му е станала собственост и
на личното пространство-майната му Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 623
И ние нямаме лично пространство smile3534...кви са тез приятели дето ще ми излиза за по бира,или съученици,колеги...да ги нямаме тия smile3513.

А така не е добре NaughtyКолкото и да се обичате, не може да се лишавате от контакти със съученици и приятели и да се задушавате като едва ли не единствения образ,който "бди" над теб да е на жена ти/мъжа ти.......на кой ден ще си писнете......  newsm78 Laughing

# 34
  • Мнения: 998
Като че ли жените сме по-склонни да се лишим от така нареченото лично пространство и Мъжът с главно М да се превърне в такова за нас.  Rolling Eyes Или поне на много жени, които познавам, това им е приятно и го смятат за естествено. Намират се и такива мъже дори! Shocked
Но  Naughty това не означава, че всички жени са такива!
Аз съм от тези, които си пазят личната свобода с цената на много. Може би една от причините е, че съм позволила на децата да ми отнемат собственото "аз", когато съм с тях. И това ме кара да си изтръгвам време само за себе си. Уважавам това право и на мъжа ми. Колкото и да ми е неприятно старая се да не му мрънкам  bowuu и да не му цепя минутите, кога се прибира.
Според него пък тази "свобода" която съм му дала е съхранила много неща между нас  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 559
Ама като сте толкова ербап,и като сте дали това лично пространство на мъжете си,после да не влизате тук анонимно и да се оплаквате.Както казах вече,колкото повече свобода даваш на един мъж,толкова повече тои ти се качва на главата,а и виждам мои познати дето и те така,много модерно приказват и не е проблем ,това мъжете им да излизат самостоятелно..ама що така пък вече трима съм виждала все с женска компания(уж са по мъжки излезли)..аиде ,аиде,стига с тая либералност,а да си кажем право в очите нещата.Какво ще търси мъжът ми вечер без мен...отговора за мен е един единствен..Така че ,нито аз искам вечер да излизам сама,нито пък искам мъжът ми да го прави...да е излизал преди..(не че не е...)както и аз естествено.Сега е време за семеиството и това е положението при нас...и ни е добре така

# 36
  • Мнения: 4 473
Една от малкото смислени и сериозни теми, на които скоро съм попадала в този подфорум. Поздравления за автора!
И тъй като искам да кажа много, а не мога да го сторя по-добре от това, което прочетох, ви копирам един мой постинг, където написаното ме порази...

Това е конкретният постинг, но ви уверявам, че ако прочетете и цялата тема - няма да сгрешите!

# 37
  • Мнения: 623
Както казах вече,колкото повече свобода даваш на един мъж,толкова повече тои ти се качва на главата

Това не е характерно само за мъжете NaughtyЖените също можем да се поувлечем...нека да сме честни Laughing

# 38
  • Мнения: 4 406
Какво ще търси мъжът ми вечер без мен...
ми свобода ще търси, какво друго?

# 39
  • Мнения: 220
Както казах вече,колкото повече свобода даваш на един мъж,толкова повече тои ти се качва на главата

Това не е характерно само за мъжете NaughtyЖените също можем да се поувлечем...нека да сме честни Laughing

Какво ще търси мъжът ми вечер без мен...
ми свобода ще търси, какво друго?

Което си е право - право си е дами   bouquet
( умишлено избягвам обръщението мили ,не ме съдете строго )

# 40
  • Мнения: 1 451
Както казах вече,колкото повече свобода даваш на един мъж,толкова повече тои ти се качва на главата

Това не е характерно само за мъжете NaughtyЖените също можем да се поувлечем...нека да сме честни Laughing
Моя личен опит е показателен точно в това отношение. Дай прекалена свобода и безгранично доверие на жена си и и гледай после сеира.

# 41
  • Мнения: 1 559
Както казах вече,колкото повече свобода даваш на един мъж,толкова повече тои ти се качва на главата

Това не е характерно само за мъжете NaughtyЖените също можем да се поувлечем...нека да сме честни Laughing
Моя личен опит е показателен точно в това отношение. Дай прекалена свобода и безгранично доверие на жена си и и гледай после сеира.

Така е,прави сте. Peace
А за  тез дето много парадират за свободата ...да не ви приседне един ден от нея. hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 4 473
megan79, както вече писах, приемам темата като сериозна и смислена. Хората са го казали много отдавна: "Не бъркайте свободата със свободията!". Всеки приема нещата през собствена призма, нали така?! Дай да не заклеймяваме чуждото становище - всеки има право на такова, а аз уважавам чуждото мнение. Последното не значи, че го споделям, естествено.

# 43
  • Мнения: 1 559
Съгласна съм.Уважавам мнението на всички.Стана ми смешно обаче ,защото фактите говорят друго.Както и да е,всеки знае себе си.Аз знам ,че не бих допуснала това лично пространство,за което пишат повечето тук...и съответно мъжът ми акцептира мнението ми.Така че съм щастлива от ситуацията в ,която съм,с скромното съжителство от няма и 3 год...може след време да си променя мнението ,като ми писне да ям все бобец Joy...,та токава ше го мислим

# 44
  • Мнения: 623

Моя личен опит е показателен точно в това отношение. Дай прекалена свобода и безгранично доверие на жена си и и гледай после сеира.

По-показателно от личния опит няма...лошото е ,че в много от случаите "урока боли" Sad

Общи условия

Активация на акаунт