самотна майка

  • 14 854
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 76
ама какъв секс за удоволствие ,говорим за 5 години връзка и съжитество на семейни начела това секс за удоволствие ли е ?
До момента, в който падне на колене пред теб, подаде ти пръстена с брилянт и каже: "Искаш ли да станеш моя съпруга и майка на децата ми?" е секс за удоволствие. Независимо колко продължава. Те хората затова са измислили брачната институция - за да се разграничава сериозната връзка от необвързващите отношения.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Зори 91, от самото начало ли той не желае деца? Наясно ли си дали и как обгрижва своите?

# 77
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 671
Майкоуууу, я си смени ника, нобелов лауреат бил...
Толкова много простотия, пошлост, цинизъм не бях срещала у един човек... Ти как си събрал всичко отвратително, което може да се събере в един човек?!
Леле, леле, имам син, Боже, кръстя се с две ръце, че не съм възпитала такова л@йно...

# 78
  • Мнения: 76
Майкоуууу, я си смени ника, нобелов лауреат бил...
За протокола - никът ми е такъв, защото се регистрирах във форума, за да отговоря на един пост, който гласеше: "Ако някой успее да отговори на този въпрос, ще е за Нобелова награда" Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
Зори 91, от самото начало ли той не желае деца? Наясно ли си дали и как обгрижва своите?
неееееееее винаги е казвал ,че иска още един син но не сме правили и двамата планове в момента изобщо защото не ни е било фикс идея но щом е ставало на въпрос да искал е и как ще живеем сме говорили, в смисъл какво да ремонтираме по къщата , по- скоро искахме да направим ремонт и да поолекнат финансовите ангажименти, поне това сме говорили и двамата, за неговите да добре се грижи, за родителите си също, за моите също

# 80
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Скрит текст:
И за себе си ли смяташ, че си заболяване, предадено по полов път? Защото общо взето, съм сигурна, че и ти по стандартния ред си се появил на този свят.
Аз смятам самия живот за нелечимо венерическо заболяване - предава се по полов път и винаги завършва със смърт Grinning

Не всички мъже са готови за секс само заради едни гърди, има и такива, които подбират и по други критерии.
Интелигентните си търсят и подходяща компания, не виждам какво ще правят при такава някоя, дето.......
Вие двете нарочно ли се правите на ударени? Колко пъти през живота си сте чули мъж да казва за добре оформена жена: "Тая е толкова тъпа, че не искам да я чукам!"??? Защото аз - нито веднъж. По други критерии мъжът подбира съпруга и майка на децата си. Но когато става въпрос просто за секс за удоволствие, критерият е точно един - "форми и размери".

Та голяма част от бременностите са непланирани, тогава трябваше всички бащи да не заят коии са децата им !
Затова една стара народна мъдрост гласи: "Ако видиш детенце, погали го - може да е твое!". А поуката е: "Ако срещнеш стар човек, направи му път - може да ти е баща!" Simple Smile
Аз питах дали себе си смяташ за венерическо заболяване, а не нещо друго.

Има мъже, които не правят просто секс за удоволствие, аз това ти казвам. Има и такива, които искат нещо повече от това.

# 81
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 671
Не знам що си се регистрирал, но знам, че ти лично не трябва да създаваш поколение, човек... Ако простотията се предава по наследство, не прави деца за бога.... Оф, ще ме баннат заради теб, ама толкова ме ядоса...

# 82
  • Мнения: 1 560
Абе, като за нобелов лауреат, доста тъпо действие да се изтъпанчи в темата на авторката в женски форум.

Интелигентността се предавала по майчина линия, та детето може и късмет да е извадило. На български език учат в училище, не е нужно майка ти да е професор по лингвистика 😉

# 83
  • Мнения: 76
Аз питах дали себе си смяташ за венерическо заболяване, а не нещо друго.
Да, разбира се, защо аз да съм изключение от общото правило?

Има мъже, които не правят просто секс за удоволствие, аз това ти казвам. Има и такива, които искат нещо повече от това.
Това ми звучи като разговора между две жени:

- Всички мъже са мръсници и курвари!
- О, не! Моят не е такъв! Може до него да лежи гола жена и той да не я пипне.
- Не ми разказвай приказки!
- Лично съм проверявала.


Не знам що си се регистрирал, но знам, че ти лично не трябва да създаваш поколение, човек... Ако простотията се предава по наследство, не прави деца за бога.... Оф, ще ме баннат заради теб, ама толкова ме ядоса...
Не се притеснявай. За създаването на деца сме на едно мнение Simple Smile Аз лично нямам намерение да се размножавам. Едно такова зло като мен му стига на тоя свят Grinning Ако някоя толкова ме е харесала, че желае на всяка цена да роди дете с моите гени - вината вече не е моя... Нито съм обиден от това, че изразяваш мнението си, нито бих тръгнал да доноснича, дори и да се почувствам обиден. Така че и BAN не те застрашава.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 21:51 от Нобелов лауреат

# 84
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Сигурна съм, че всички к**вари са на твоето мнение, нали в крайна сметка трябва да се оправдаят по някакъв начин безсмислените отношения и съществуване.
Да, има мъже, за които секса не е повод за запознанство, но моля те, не сваляй всички мъже до това дъно.

# 85
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 671
Тоя не е к**вар, тоя е пълен малоумник. Благодаря на Бога, че не ме среща в живота ми с подобни грешки на природата...

# 86
  • Мнения: 76
Тоя не е к**вар, тоя е пълен малоумник. Благодаря на Бога, че не ме среща в живота ми с подобни грешки на природата...
Докато пишеш "бог" с главна буква, мъже като мен ще те заобикалят отдалеч. Освен ако не си с ITM под 23 и с чашка на сутиена D без силикон, разбира се...  Wink

# 87
  • Мнения: 696
Е т'ва е трол.

# 88
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 671
Чашката на сутиена ми е В. И благодаря на Бог, че мъже като теб ме заобикалят мнооого отдалеч.

# 89
  • Мнения: X
Е... Опитахме да помогнем на авторката, но тя не приема съветите ни. Не разбира, не може да почувства думите, да си представи и да изживее представата.
Авторке, егоист си. Мислиш за себе си, а не за детето. Мислила си за себе си и не за партньора си. Възмутена си, че той те е предал. Но и ти си го предала. За детето ми е мъчно.

Общи условия

Активация на акаунт