Какво се прави в подобна ситуация човечеството е открило преди 500 години. Вече сме в положение, когато само пълна карантина за минимум месец и половина - два може да ни изкара от батака, в който от простотия и невежество се набутахме.
Не съм медик,но имам ли време да прочета всички заповеди?Те ако не кажат ясно и разбрано,не повторят на д-ри и др.обслужващ персонал,кой друг да го направи?
Не,че на някой политик му пука за правата и здраветона ивки,мивки и семейства ,които заплашват във фб,ако тестват децата им.Тези ''горди и свободолюбиви'' радетели на правата си,са много удобен инструмент в ръцете на политиците.Толкова им е капацитета,кой да го осъзнае?Тате буха в търбуха и гордо го развява-признак на просперитет,задължително с пандизчийска подстрижка.Мама вкарва няколко игли ботокс в тЕлото си,а от тест и ваксина получава пристъпи на ярост.Тези млади хора са продукт на присъствено обучение през последното десетилетие.Хвала!