Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Ноември 2021 (Тема 16)

  • 67 721
  • 712
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 754
Добре дошли в новата тема, момичета!

Ноември – труден за описване и малко тежък за понасяне ….Къси дни, леден дъжд, мъгла и мрачно облечени хора ...
Най-хубавото, което се сещам за месеца, е онзи стих от песента на „Guns N' Roses“, който от няколко дни се е прокраднал и упорито отказва да излезе от главата ми:

„... nothin' lasts forever, even cold November rain ...“
 

Все пак, да не забравяме, че след сивия ноември предстои уютен и обзет от Коледна магия празничен месец. Преди него – Черен петък, своеобразен антидепресант, който действа за повишаване на адреналина чрез шопинг терапия Blush

Междувременно, докато навън вали и се стеле мъгла, нека продължим да обсъждаме всичко свързано със стила си на живот, обличане, поддържане на тяло, лице и всякакви други злободневни проблеми на нас - порасналите момичета във форума.

На нашата възраст отдавна сме си дали сметка, че красотата не е мерки, пропорции и вписване в нечии шаблони. Тя е в уникалността, онова цялостно индивидуално излъчване, и в умението да постигнеш хармония със себе си.

Линкове към предишните теми:

И вместо запис:
Как борите ноемврийската сивота и скука?
Имате ли си покупки набелязани за Черен петък или сте от нетърпеливите, които пазаруват на момента и пропускат масовата истерия покрай предпразничните намаления?

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 23:44 от Light Beam

# 1
  • Мнения: 3 467
Благодаря за новата тема, Лайт!
Записвам се първа с нещо което споделих във FB преди две години. Като отговор на въпроса за черния петък 😂

Звъня надвечер на любимият: Къде си скъпи?
В Пемброук, защо мила?
Купила съм 20тина кг зеле, да ми помогнеш да го разтоварим.
Няма проблеми скоро се прибирам. А между другото може да се наложи да минеш да ме вземеш.
Аз леко обезпокоена: Проблеми с мотора?
Не, гледам тука една уредба, та ако не я събера....
Няма проблеми, обади се ако трябва да идвам.
Затварям с известна доза облекчение. В багажника на колата освен зелето има 4 чифта обувки, 2 чифта ботуши и две дамски чанти.
#blackfriday #подхождамеси 😁

# 2
  • Мнения: 12 473
Мразя празничните хистерии и черните фалшиви петъци..)

# 3
  • Мнения: 5 242
На черен петък купувам техника основно.
Не че и сайтовете за дрехи/обувки не ме изкушават, но там си е регулярно, няма общо с петъка;)
Благодаря за темата!

# 4
  • Мнения: 7 466
Благодаря за темата! Уютна и цветна и да е. Hug
За ЧП обикновено оставям покупка на техника/ електроника и набелязана преди това козметика (ако съм успяла да се удържа и да не я купя по- рано). Дрехи и обувки купувам на момента каквото ми хареса. Капризна съм, трудно си харесвам неща и не рискувам да отлагам.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Ноември е моят месец,  през него съм родена.  Мрачен , студен, мокър - всякак го обичам.

# 6
  • Мнения: 7 898
Нямам нужда нито от дрехи, нито от обувки. Единствено се нуждая от една почивка на море Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 39 040
Благодаря за темата. Това много ми хареса!
"На нашата възраст отдавна сме си дали сметка, че красотата не е мерки, пропорции и вписване в нечии шаблони. Тя е в уникалността, онова цялостно индивидуално излъчване, и в умението да постигнеш хармония със себе си."
ЧП не ме трогва.

# 8
  • Мнения: 10 982
Не пазарувам на черен петък. В момента имам нужда от топъл шал. Или не мога да си харесам цвят, или е модел, който ще ме обсипва с влакна  и косъмчета.

# 9
  • Мнения: 4 988
Аз без намаления почти не пазарувам, особено по-скъпите неща. Трябва ми кожена раница за всеки ден, това оглеждам сега преди черния петък.

# 10
  • Мнения: 2 723
Мразя празничните хистерии и черните фалшиви петъци..)
Само добавям. Избягвам ги всячески и не се набутвам в масовите истерии по това време. С една дума - пропускам.

Благодаря за темата. Flowers Hibiscus

# 11
  • Мнения: 12 473
Най-хубавия шопинг е на 2-4 Януари..)

# 12
  • Мнения: 28 131
Честита ни нова тема!
ММ много уважава ЧП, аз не!
Търся ботуши на Каприз с широка подметка, в реалния магазин не зареди ха!

# 13
  • Мнения: 7 168
Нямам нищо против ноември, дори ми харесва. Много години си вземах и отпуска през ноември. Черен петък даже не знам кога е и не ме вълнува. Засега нищо не търся.

# 14
  • Мнения: 19 686
Пазарувам винаги, когато видя нещо изгодно, а ноември ми харесва като месец, даже много.

Общи условия

Активация на акаунт