💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 11 (07.11. - 14.11.2021)

  • 72 314
  • 1 821
  •   1
Отговори

Анкета

Подкрепяте ли "стратегията" на Елизабет?

Опции:

# 1 785
  • Мнения: 5 593
Абе, защо тази канара Рабухчиев все му става лошо, почти припада, прилошава?
От какво му става така, липса на достатъчно храна ли, що ли?

# 1 786
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 981
Абе, защо тази канара Рабухчиев все му става лошо, почти припада, прилошава?
От какво му става така, липса на достатъчно храна ли, що ли?
от липса на химия.

# 1 787
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Липса на зоб.

# 1 788
  • Мнения: 4 402
Рабухчиев е една гола физическа сила и то за кратко и ударно. Няма никаква издържливост, 100 пъти се видя вече. Не му се подигравам в никакъв случай на неразположенията, но става нелепо да повтарят колко е силна Горилата.

# 1 789
  • Мнения: 40 280
Абе, защо тази канара Рабухчиев все му става лошо, почти припада, прилошава?
От какво му става така, липса на достатъчно храна ли, що ли?

Големите мускули искат енергия повече, отколкото малките мускули. Затова няма културисти маратонци. Нормално мускулите вземат енергия от кръвта и изгарят глюкозата аеробно. Обаче при много интензивни усилия или при липса на храна се минава на вътрешни резерви от клетките, и тогава имаме анаеробно разграждане, но то е неефективно. Или накратко - спихва се от липса на храна, заради големите мускули и защото не се жали, а се раздава на 100%. Отделно може  нещо със сърцето или кръвното да не му е наред, ама едва ли.
Попитайте се защо боксьорите тежка категория не тежат по 150 - 200 кила? Защото след минута ще умрат на ринга. Някога Акебоно, най-добрият сумист за времето си, с ранг йокозуна, се пробва да се бие на ринг и беше жалък. По същата причина.

# 1 790
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Много грозни бакенбарди ли, брада ли...

# 1 791
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 981
Големите мускули искат енергия повече, отколкото малките мускули. Затова няма културисти маратонци. Нормално мускулите вземат енергия от кръвта и изгарят глюкозата аеробно. Обаче при много интензивни усилия или при липса на храна се минава на вътрешни резерви от клетките, и тогава имаме анаеробно разграждане, но то е неефективно. Или накратко - спихва се от липса на храна, заради големите мускули и защото не се жали, а се раздава на 100%. Отделно може  нещо със сърцето или кръвното да не му е наред, ама едва ли.
Попитайте се защо боксьорите тежка категория не тежат по 150 - 200 кила? Защото след минута ще умрат на ринга. Някога Акебоно, най-добрият сумист за времето си, с ранг йокозуна, се пробва да се бие на ринг и беше жалък. По същата причина.
а защо големите мускули не могат да вдигат тежести за кратко време?

# 1 792
  • London
  • Мнения: 6 732
А може да си има някакъв здравословен проблем, я нещо с кръвно, я със сърце....той щом не пие там нищо не следва в момента химията да му е проблема. Ако му става лошо докато я пие е друго нещо. Но не е изключено да му съсипе здравето някой медикамент. На мен преди години прост Ел карнитин ми беше докарал сърцебиене....и оттогава си знам освен витамин нищо друго да не поемам  без значение колко уж е безобидно.

Аз на негово място бих си направила пълни изследвания. Това, че е млад не е гаранция за нищо.

# 1 793
  • Мнения: 896
Еее, доктор, линейка, доктор, линейка.
В понеделник ще е "Спешно отделение".
Рабухчиев (и компания) хич не се е спихнал.Вижте Морунов.
Ама явно или има някакъв здравословен проблем или взима нещо, което не му е ок.
За мен вестибуларния апарат не му е наред, но не съм доктор де.
Само с Мани да не вземат дружно да напуснат.

Последна редакция: сб, 13 ное 2021, 21:20 от vvi

# 1 794
  • Мнения: 40 280
Големите мускули искат енергия повече, отколкото малките мускули. Затова няма културисти маратонци. Нормално мускулите вземат енергия от кръвта и изгарят глюкозата аеробно. Обаче при много интензивни усилия или при липса на храна се минава на вътрешни резерви от клетките, и тогава имаме анаеробно разграждане, но то е неефективно. Или накратко - спихва се от липса на храна, заради големите мускули и защото не се жали, а се раздава на 100%. Отделно може  нещо със сърцето или кръвното да не му е наред, ама едва ли.
Попитайте се защо боксьорите тежка категория не тежат по 150 - 200 кила? Защото след минута ще умрат на ринга. Някога Акебоно, най-добрият сумист за времето си, с ранг йокозуна, се пробва да се бие на ринг и беше жалък. По същата причина.
а защо големите мускули не могат да вдигат тежести за кратко време?

Всъщност те точно това могат. Издръжливостта им е слабото място.

# 1 795
  • Мнения: 2 394
Изключително нечестно ще е Мани да напусне в тоя етап на играта след лекарска забрана.
Трябва да си иде на номинация, в нормална игра, да блесне в цялата си некадърност за да се види цялото бутане от продукцията.
Ще е наглост да си тръгне непобедена и убедена в превъзходство си над хора класи над нея.
Ще ми превръщат най нескопосания и отвратителен участник до сега в легенда.

# 1 796
  • Мнения: 1 891
Ох лъч надежда ли има Мани най-сетне да се мани??? Добре . че гледах на запис та да превъртя досадната битка.
Добре че не беше Красима съперница иначе предимството щеше да бъде 9 свалени мишени. Още повече ме издразниха. Това определено е топ най-нескопосаното реалити , ще го догледам и няма да повторя.
Милена според мен съвсем категорично няма никаква стратегия . Много е свита и чувствителна. Носи се по течението и няма кураж дори да изрази мнение

# 1 797
  • Мнения: 5 596
Е на човек може да му стане лошо и от жегата, може и с вестибуларния апарат, на мен ми става лошо, ако се кача на люлка... така че няма гаранция нито възраст, нито килограми, това че е голям мъж не го прави по-малко такъв, ако му стане лошо, човек е все пак.

# 1 798
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Много му порасна работата. Не знам защо се обръща към последвалите го, като от всяка негова дума лъха високомерност. Голяма звезда стана!

# 1 799
  • Мнения: 68
Някой може ли да прати клипа с Тодор, за който ще го съдят? (или поне така разбрах)

Общи условия

Активация на акаунт