Случи ми се нещо странно XXV

  • 85 819
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 593
Да, точно.
Има една книга на Олга Харитиди Влизане в кръга. Тя работи в психиатрия. В началото на книгата казва как мисли, че само част от пациентите са там в резултат на болест.

Последна редакция: чт, 11 ное 2021, 22:37 от NOVA NADEJDA

# 31
  • Deutschland
  • Мнения: 5 350
Проксима, коя е тая област между две села в Петричко? Може и на лични. Благодаря

# 32
  • Мнения: 2 793
Проксима, коя е тая област между две села в Петричко? Може и на лични. Благодаря
.    Не, не съм аз авторката на това. И аз бих искала да науча тази история. Надявам се да разкаже ако бъде така добра. И никакви лични,всички сме любопитни.😀

# 33
  • Мнения: 201
Селата са Скрът, Ключ, Самуилово и Коларово. А историите не са мои и май не е редно да ги копирам.
Мога да ви разкажа една моя
Вървя си една вечер със слушалките, блея си по пътя и щях да се тресна в едно дърво (шматка съм) и рязко дадох настрани, а там на оградата се беше подпряла една жена, щях в нея да се бутна. Както и да е, а на ляво, а на дясно избегнах и дървото, и жената. Обръщам се аз, свалям слушалките да се извиня, че просто съм си разсеяна, а там няма никой. Ей, хора, още помня как беше облечена.
Прибирам се вкъщи, няма ток на цялата улица. Отидох в едно кафене да съм сред хора...

# 34
  • Мнения: 1 549
....
Но и до ден днешен когато се сетя за това, все още настръхвам, давайки си и може би отговори за всички тези странности, които се случваха там, именно в тази стая.
Вие как мислите? Hushed
Практично погледнато, какво е това нещо и защо се разхожда горе? Защо не слиза долу? Какво иска?
От нас се иска да допуснем, че е дух.

За мен наличието на пентаграм (където съм го виждала) се дължи на подрастващи, които са се пробвали със сатанински ритуали. Също, по мои наблюдения, по време на тези ритуали не се случва нищо, но почти при всички участвали в такива, започват някакви паранормални, нетърсени и много неприятни проявления по-късно и тогава се сещат да ходят по църкви и да търсят помощ.

Може би е трябвало на стената да се закачи икона. На нахалството - с нахалство, това е принцип и в духовния свят : ))))

# 35
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета,приемате ли ме в темата? Аз съм на 41 години,имам 18 годишна дъщеря. Преди девет месеца почина баща ми,изкара тежък инсулт и отключи мъчителна деменция, последните му дни бяха ужасни мъки. С него имахме изключително силна връзка. След смъртта му се наложи да продам по спешност къщата му заради неспирни ромски набези и погром. Веднага купих друга в по голям град. От както я купихме,всичко в семейството ми се нареди по най -идеалния възможен вариант. Преди месец започнах да го сънувам всяка вечер,понякога помнех разговора,понякога не,но всяка вечер в продължение на 15 нощи. Точно на датата на девет месеца от смъртта му, разбрах,че съм бременна. След като разбрах за бебето,сънищата престанаха. Приех бебето като провидение и прераждане, защото бременността нито е планирана,нито съм смятала за възможна. 🤗😘

# 36
  • Deutschland
  • Мнения: 5 350
Dwale, настръхнах. Знам ги селата и аз, но не съм чувала истории. В коя фб група можем да четем такива?

# 37
  • Мнения: 201
Фрау Скитница, има ли шанс да живееш наблизо?
Групата е мама мрън 4, поне веднъж седмично някоя мама отваря тема за странни случки.
Ето още нещо, което ми се случи преди време. Дядо ми не беше добре и го заведохме посреднощ в болницата, сложиха го на апарат и аз щях да отида в отделението на горния етаж (баща ми работи там и ми даде ключ), че беше късно и да не вися в коридора. Целия етаж беше тъмен, там са личните лекари, няма причина да се освети нощем, но не ме бърка, израснала съм тичайки по тези коридори. Изведнъж зад мен чух ясно глас (като на майка ми) да ме вика по име, обърнах се, няма никой, викнах й "да, мамо?" Нищо и никой, дълъг, празен, тъмен коридор. Забързах се, по стълбите пак този глас, викна ме няколко пъти ясно по име. Влязох в отделението, светнах навсякъде и заключих, нямам идея това как би ме предпазило. Питах после, никой не ме беше викал.
След два месеца трябва да започна работа там, има и нощни повиквания..

# 38
  • Мнения: 10 251
Мъжът ми ми е разказвал подобна случка. Като дете е прекарвал ваканциите си на село. Познавал е всички в селото, не е било голямо. Един ден е бил на реката. В един момент е видял на брега, сред скалите, да седи непозната баба. Тя му е поискала вода, той й е отнесъл в шепи. Тя се е напила и му е благодарила. Той се е обърнал нанякъде за момент и бабата е изчезнала.

# 39
  • Там където
  • Мнения: 776
Това с изчезването на хора за секунди се е случвало на много мои познати и на мен също. Мисля си, че или е бъг в матрицата и виждаш паралелни светове или мъртви хора (или каквото е там някъде Simple Smile) или нарочно идват при теб защото можеш да ги видиш.  На мен няколко пъти ми се е случвало и с животни. Много обичам кучета и котки, но и много ме е страх от кучета... Случвало ми се е нощем/ късно вечерта да се появи куче от нищото, да повърви и да изчезне. Веднъж ми се случи на обяд, по светло на улицата- слизам от колата , бях пазарувала и имах поне 5-6 препълнени торби. Едно голямо черно куче се появи до мен веднага щом слезнах от колата. Малко се стреснах, после взех да му говоря, че май нямам нищо за куче, ама ще проверя в торбата. Реших да му отчупя от един сладкиш, защото не бях купила нищо с месо и не купувам хляб. Обърнах се да му хвърля парчето и го нямше... Всичко стана за 2-3 секунди.Светло, на голяма права и дълга улица с видимост поне 500 метра и в двете посоки. Няма къде да се скрие според мен.

# 40
  • Мнения: 160
Не вярвам в подобни неща. Хора , на какви хапчета сте ?Joy

# 41
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 661
Чудно тогава какво правиш в тази тема?!

# 42
  • Мнения: 15 248
Е, как! Профилактично из темите минава някой, който да покаже колко е над нещата и какви глупаци са всички останали. Сичко е шеС. Wink

# 43
  • Мнения: 2 804
Не вярвам в подобни неща. Хора , на какви хапчета сте ?Joy

Защо питаш и ти ли искаш?

# 44
  • Мнения: 2 477
Мисля, че в страшната стая са се чували звуци от ходещи по тавана животинки, а отдолу , този с пентаграма, също е примирал от страх.
Имахме сравнително стара къща и децата започнаха да се оплакват, че се чуват духове нощем, каквото и да е значело за тях. Аз ги уверявах, че няма такива работи. Една вечер изчезна свареното мляко от една доста дълбока и тясна тенджера. Оказа се котака на съседите, едно тлъсто парче. Сгащих го на тавана , изобщо не разбрах от къде е влизал. Има и разни съсели и подобни, които си преживяват по таваните, особено ако има нещо за хапван е.Може и прости плъхове да се правят на духове.

Общи условия

Активация на акаунт