Как да разберем дали един мъж е влюбен?

  • 10 493
  • 182
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Ми много си предпазлива, все едно планираш самотно съществуване - не приемаш подаръци, не искаш женитби за да няма разводи. Ми къде е забавлението тогава?

Предпазлива съм, да, имам си съображения.

Добре де, защо не опиташ поне веднъж да позволиш на някой? Представи си, че все още има мъже, които биха дали каквото и да е, само за да направят щастлива жената, която харесват. И това без никакви задни мисли, а просто защото са хлътнали по нея.

# 121
  • Мнения: 2 353
  Зависи от възрастта и от типа взаимотношения. Едно е да сте гадженца на по 18, друго е да пестите за ипотечен и той да си издумка заплатата за бижу, щото е много влюбен. Една точилка разлика, но много съществена.

# 122
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Стига с тия подаръци. В много случаи подаръкът замества други неща и си е чисто баламосване. Все едно тя няма да го хареса заради другите му качества и трябва да й привлича вниманието с материални ценности Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: X
Стига с тия подаръци. В много случаи подаръкът замества други неща и си е чисто баламосване. Все едно тя няма да го хареса заради другите му качества и трябва да й привлича вниманието с материални ценности Rolling Eyes

Опитайте понякога да се зарадвате съвсем искрено, без задни мисли. Не бъдете толкова мнителни, а просто се насладете на хубавия момент.

# 124
  • Мнения: 5 205
Скрит текст:
Ми много си предпазлива, все едно планираш самотно съществуване - не приемаш подаръци, не искаш женитби за да няма разводи. Ми къде е забавлението тогава?

Предпазлива съм, да, имам си съображения.

Добре де, защо не опиташ поне веднъж да позволиш на някой? Представи си, че все още има мъже, които биха дали каквото и да е, само за да направят щастлива жената, която харесват. И това без никакви задни мисли, а просто защото са хлътнали по нея.
Не поставям всички мъже под общ знаменател и не твърдя, че нито един не става. Това, че съм предпазлива, не означава, че съм зле настроена към всички. Обаче не виждам с какво обсъждането на моята личност в случая допринася към темата.

# 125
  • Мнения: 18 295
Подсказвам - сваля те.

# 126
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ми много си предпазлива, все едно планираш самотно съществуване - не приемаш подаръци, не искаш женитби за да няма разводи. Ми къде е забавлението тогава?

Предпазлива съм, да, имам си съображения.

Добре де, защо не опиташ поне веднъж да позволиш на някой? Представи си, че все още има мъже, които биха дали каквото и да е, само за да направят щастлива жената, която харесват. И това без никакви задни мисли, а просто защото са хлътнали по нея.
Не поставям всички мъже под общ знаменател и не твърдя, че нито един не става. Това, че съм предпазлива, не означава, че съм зле настроена към всички. Обаче не виждам с какво обсъждането на моята личност в случая допринася към темата.

Извинявам се, ако съм те засегнал по някакъв начин, като не съм имал предвид точно теб, а жените като цяло. Грешен подбор на думи просто.

Обаче друго ми прави впечатление. Все повече жени слагат една защитна стена пред себе си в началото, която в повечето случаи отказва някои мъже, които изпитват симпатии и привличане към тях.

# 127
  • Мнения: 6 538
Ми повечето жени /30+/ вече имат доста опит  и е нормално да са предпазливи и недоверчиви, а и разчитат червените лампи бързо-бързо. Не е като на 20, някой сладкодумник да ти завърти главата.

# 128
  • Мнения: 18 295
Те непредпазливите вече са проявили доверие към някого и са семейни. Close

# 129
  • Мнения: X
Тука съм съгласна с Лорето. Не може само да градиш стени и да се дистанцираш и после другите да са ти виновни, че си сам. Всеки е бил нараняван, но някои не правят драмата на живота си от това. По принцип говоря, не визирам Бел.

# 130
  • Мнения: 5 205
Не може само да градиш стени и да се дистанцираш и после другите да са ти виновни, че си сам. Всеки е бил нараняван, но някои не правят драмата на живота си от това. По принцип говоря, не визирам Бел.
Разбирам. Всеки е различен. Някои хора може би не се влияят много от миналото. Аз обаче съм от тези, които трудно го преодоляват. Въпреки това напълно подкрепям, че да отблъскваш всички не е добра стратегия.

# 131
  • Мнения: 12 725

Извинявам се, ако съм те засегнал по някакъв начин, като не съм имал предвид точно теб, а жените като цяло. Грешен подбор на думи просто.

Обаче друго ми прави впечатление. Все повече жени слагат една защитна стена пред себе си в началото, която в повечето случаи отказва някои мъже, които изпитват симпатии и привличане към тях.
Ако тези някои мъже толкова лесно се отказват, значи симпатиите и привличането не са били достатъчно силни. Нали темата е как да разберем дали един мъж е влюбен. Ами ето един начин: ако преодолява стените, а не се спира, почесва и тръгва обратно.

# 132
  • Мнения: 18 295
То за да се влюби, трябва и някакво минимално опознаване на субекта. От дистанция не става.

# 133
  • Мнения: X
Хаха, не. Аз бих дала съвет на всеки, който е тръгнал геройски да разбива стени, да си опича акъла и да си търси човек без травми и характеропатии. Понеже тия много вживялите се в ролята на жертва често най-много нараняват. Личен опит.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Често стените са, за да филтрират неподходящите . За други няма или са бързо преодолими.

Общи условия

Активация на акаунт