32 годишен мъж със 17 годишно момиче.

  • 14 604
  • 350
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 530
Моя приятелка на 14 години се загаджи с женен мъж с две деца и изкараха заедно около 17-18 години. Той все повтаряше, че ще се разведе, като пораснат децата му. Когато пораснаха и стана и дядо, приятелката ми се с сети да се разделят, защото той  май нямало да се разведе все пак.

На този фон 17 годишна с 32 годишен свободен бива, стига да не е моята дъщеря, пу-пу. Истината е, че винаги момичето е прецакано в такива връзки.

# 61
  • Мнения: 634
И аз имам наблюдения върху няколко двойки 15-17 годишни момичета с 20-25 годишни мъже. Резултатът при всички беше, че след 2-3 години на девойките им омръзваше - казваха, че са твърде млади за сериозни отношения, искат да пробват нещо ново и прекратяваха връзките, а мъжете страдаха от това.Та струва ми се, че не всички са толкова заблудени и неоправни. Разбира се, има ги и тези, които търсят вечната и неразделна любов още от тогава, ама мисленето, че всяка връзка е последна, май не се оправя с възрастта.

# 62
  • Мнения: 5 230
Скрит текст:
Писала съм го и в друга тема, ще се повторя. Разликата сама по себе си не ме притеснява. Обаче за да има в такава връзка двама равностойни партньори, е добре по-младият да е над 20-годишен. Тоест на възраст, на която вече по-трудно ще се оставя да го манипулират.
Дали ще те манипулират зависи от опита ти в 'материята'. Някои и на 40 ще ги направят луди.
По принцип сигурно има такава вероятност. Аз изхождам от личния си опит. На 21 започнах връзка със значително по-възрастен мъж, на около 24 вече добих по-ясна представа за ситуацията, както и кураж да предприема нужните действия.

# 63
  • Мнения: 17 407
А какво намира 17 годишно момиче в 32 годишен мъж?
Като видя някое 13 годишно с орлови нокти и отвратителна визия, в резултат на опити да изглежда голяма жена, се мисля - детенце, а?
Прецакано момиче. Хайде холан!
Аз - на 17 си гледах уроците и не се занимавах с мъже, поради простата причина, че няма как мъж д се яви вместо мен  на кандидатстуденския изпит. Това не пречеше да ме преследват 30 годишни, а мои съученички имаха гаджета по на 27.

Последна редакция: ср, 17 ное 2021, 22:15 от Дренка

# 64
  • Мнения: 18 547
Може пичът да е прецакан ,не се знае.На 32 не е дъртак все пак.Кой  е казал докато смъртта ги раздели.

# 65
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Тя като стане на 32 той пак ще търси 17-годишни Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 6 764
Яко, какво?! В 10ти клас да излизаш с 30+ годишен, сигурно всички дружки завиждат. А той бил влюбен... 100%.
Освен креватни занимания, какво общо да имат? Сигурно помага с домашните. Дано се нарадват бързо един на друг и всеки по пътя си.

# 67
  • Мнения: 5 002
Мда, може да се е влюбил, ако и неговия акъл е като на недорасъл 17 годишен тийн.
Реално, освен секс, тия хора няма да достигнат друго ниво. Кога ще го разберат /и дали/е друг въпрос.

# 68
  • Мнения: 6 134
Е що да не се влюби- невинно, младо, непорочно момиче. Чувал съм (жена ми ми го е казвала), в девствено момиче много силно се влюбват мъжете. Обаче после се страда много, щото след това почти винаги си намира друг като порасне малко.

# 69
  • Мнения: 17 407
Младо, добре, ама невинно и непорочно? Това отдавна не се отнася за повечето жени на 17.

# 70
  • Мнения: 6 134
Май в конкретния случай момичето е девствено. Те иначе бая разтропани има за тези години, но както разбирам точно тук не е така.

# 71
  • Мнения: 17 407
Еее, да. Прегледах и  хипотезите относно това, че я бил използвал, и също смятам, че е напълно възможно това, което си написал.

# 72
  • София
  • Мнения: 12 649
Те не се влюбват в девственото момиче, а в това, което девствеността символизира в техните глави - невинна, наивна, без опит, поддаваща на моделиране, манипулации... няма да ги сравнява с други, ще се привърже като никога досега, прекалено равняват стойността на жената със сексуалните й партньори... все токсични неща, като се замислиш по-задълбочено. Ок е до определена възраст, после вече избива на комплексарщина. Надеждата, че ще остане с теб, защото не знае по-добро, а не защото има какво да й предложиш повече. Тръпки ме побиват.

# 73
  • Мнения: 6 134
Всъщност пред точно същата дилема разсъждавах по друг начин- аз ще се влюбя здраво в нея, а тя след няколко години ще порасне и ще потърси нещо различно. Е ударих греда, пак се влюбих в нея, ама тя вече беше с друг и всичко отече яко. Така че такива сметки и философии може да излязат през носа, нека си се сексят, пък квото дойде.

# 74
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми се дразни когато се говори за мен като за жена му. Една приятелка беше силно възмутена от реакцията му, щото решила да го поздрави  за мой професионален успех (те се познават много отдавна). “Жена ми всъщност е момиченце”, толкова беше потресена, че ми го показа да го чета😂
Нямам кво друго да кажа по темата, освен, че намирам за най-смислени мненията на мъжа тук.

Общи условия

Активация на акаунт