WIZZ AIR - 40

  • 39 656
  • 791
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 993
Че кога е бил по-добър вариантът "по банков път" и кой, по дяволите си плаща билета по банков път? Разбира се, че с кредитна/дебитна карта.

# 61
  • София
  • Мнения: 16 035
Ето ме - платила като поп по банков път през август.
Бях в Германия, при дъщеря ми, купувам билет до Бг.
3 кредитни и 2 дебитни карти не ми прие приложението гадно.
Накрая платих с банков превод - билета струваше 13 Е, комисионно - 12 лв. Отделно Пощенска банка ми таксува еврата по трънския курс - за 13 Е ми изтеглиха 29 лв. от сметката. Халал да са им, нали летях и се прибрах.

# 62
  • Мнения: 10 993
@Aisha,  yжас... Ами съжалявам за лошия опит. Това исках да кажа, че с карта не взема такси, докато с банков превод... винаги има изненади.
Последните си билети вече ги купувам изцяло с W!Zz точки, натрупани от кредитната карта и не се налага да въвеждам данни от дебитна или кредитна карта. Преди 2010 съм имал 1-2 плащания по банков път, от клон на ДСК, те тогава бяха партньори...

@eruseva, значи всъщност реално не търсиш билет за началото на март до/от Айндховен, а просто искаше да констатираш как не намалявали билетите по това направление? Поне двама души нагледно ти доказахме, че не е така. И се погрижих лично да ти извадя цените за началото за март месец, за да видиш, че цените са напълно приемливи. 40 евро за двупосочен билет.  И при опит, да ти помогнем да откриеш евтиния билет, всъщност се оказа, че изобщо не ти трябва да го купуваш. Нагледно със скрийншотове ти беше доказано че не си права. Целта е била просто да си измрънкаш тук.

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 23:52 от diziler

# 63
  • София
  • Мнения: 5 134
Полетът от Меминген на Уиз направи два неуспешни опита за кацане и тръгна към Скопие, веднага след него отново Уиз от Франкфурт Хан с неуспешен опит за кацане и също тръгна към Скопие.
Чак на балкона излизах да видя какво е това форсиране на двигатели...
Райън от Мадрид току що с неуспешно кацане.
Идва Austrian от Виена и още два на Уиз ( Женева и Болоня ).
Стреснах се направо

# 64
  • Мнения: 10 993
OMG ScreamЛуда работа...


# 65
  • Мнения: 27 522
Защо така?! И какво се случва при кацане в друга държава (да знам за информация, дано никога не ми се налага!)?😬🤔

# 66
  • Мнения: 10 993
Превозват безплатно с автобус. Но по-добре да се кацне в друга държава, отколкото да не се кацне хич Wink

А ако летището в Пловдив работеше нощем, щеше да кацне и там. Но след горчивия опит на Уизеър (при едно връщане от Дубай и принудително кацане в Пловдив, заради бурята в София) сега никой не рискува вече. Хората са си стояли още 2 часа в самолета, няма кой да им добута стълба до автобуса. Летището затворено, тъмно, празно Grinning

# 67
  • Мнения: 4 325
Защо така?! И какво се случва при кацане в друга държава (да знам за информация, дано никога не ми се налага!)?😬🤔
сега не знам защо, но вероятно лошо време, също може да е затворена пистата поради инцидент, различни неща може да са, все непредвидени.
А после, или изчакват да се опрвят нещата и ви закарват със самолета, или с автобус, различно. Длъжни са да ви осигурят храна и хотел, ако не сте стигнали до края на деня, и някакъв превоз до крайната точка.

# 68
  • Мнения: 163
Diziler
Коментара Ви към мен звучи доста злобен! Не съм молила за помощ, a просто изразих мнение! С вашите скиншопове не ми доказвате как Уйзър има промиция при положение, че в коментара в който изразих менението си, не съм написала нито дата нито посока, а Вие изведнъж ми предлагате дати в който има такава!
И да, ще взема билет за детето ми, което е студент в Нидерландия и дори 20 евро е намаление е добре дошло за мен, все пак не ги намирам на улицата!
Бъдете здрави!

# 69
  • Мнения: 10 993
Никой не е казвал, че сте молили за помощ. И да, 20 евро в двете посоки намаление ИМА. 40 евро двупосочен вместо 60 евро. Друг е въпросът, че то само влакът от Амстердам до Айндховен е 20 евро (от Маастрихт до Айндховен пак толкоз), отделно и няколко евро автобус от жп гарата до летището, но това са си разходи, които отделно си ги има винаги.

# 70
  • Мнения: 163
Никой не е казвал, че сте молили за помощ. И да, 20 евро в двете посоки намаление ИМА. 40 евро двупосочен вместо 60 евро. Друг е въпросът, че то само влакът от Амстердам до Айндховен е 20 евро (от Маастрихт до Айндховен пак толкоз), отделно и няколко евро автобус от жп гарата до летището, но това са си разходи, които отделно си ги има винаги.
Да прикючин ненужния спор!
Бъдете здрави!

# 71
  • Мнения: 10 993
Благодаря. Просто друг път си казвайте ясно какво искате. В случая беше малко като:  "хем търся билет, ама хем... всъщност не търся. Просто дойдох да измрънкам. Гроздето е леко кисело".

# 72
  • Мнения: 10 993


30% намаление на полетите до края на март   от/до Полша и Унгария. В нашия случай това важи само за направлението София-Будапеща.  Тъй като полетите от Бургас до Гданск, Катовице, Люблин, Познан, Варшава, Вроцлав... са само през летния сезон Wink

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Cyber Monday: 25% отстъпка за всички полети за резервации през мобилното приложение.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 33
Зравейте!
Има ли някакви изисквания относно маските при полетите, трябва ли да са по-специални? Медицинските за еднократна употреба или памучните подходящи ли са?

Общи условия

Активация на акаунт