WIZZ AIR - 40

  • 39 472
  • 791
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 652
Може да се доплаща. Чекирана съм, в момента ми дава избор за утре за Италия от 22 лв нагоре.

# 781
  • Мнения: 97
Благодаря, не си спомням преди как беше, затова. То ние сме пет човека, все ще даде и читаво място. Винаги имаме до пътека, но има и Б. На последния ми полет бях до пътеката, а до мен бяха майка с дете, като бащата беше разпределен някъде на Б... Аз, разбира се, веднага го поканих на моето място и се примирих... Но се отвори друго място и се препреместих:)

# 782
  • Мнения: 1 280
Здравейте! Имам резервация за Париж за 23.04.Опитвам се да си доплатя застраховка (още не съм чекирала), но ми отхвърля всички карти- и дебитна и кредитна, а не позволява банков превод. Има ли нещо, което пропускам и дали  да си направя застраховката на друго място?

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 11:38 от valya_bl

# 783
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте. имам издадена Wizz кредитна карта. Когато я получих  в ДСК, дадох номера на  потребителския си профил. Когато започна да правя резервация за закупуване на билети, не ми излиза отстъпка за Discoubt  club. Каква може да е причината?

# 784
  • Мнения: 2 460
Здравейте! Имам резервация за Париж за 23.04.Опитвам се да си доплатя застраховка (още не съм чекирала), но ми отхвърля всички карти- и дебитна и кредитна, а не позволява банков превод. Има ли нещо, което пропускам и дали  да си направя застраховката на друго място?

Сигурно се мъчите в Гугъл. Сменете браузъра и почнете пак.

# 785
  • Мнения: 80
Здравейте! Имам резервация за Париж за 23.04.Опитвам се да си доплатя застраховка (още не съм чекирала), но ми отхвърля всички карти- и дебитна и кредитна, а не позволява банков превод. Има ли нещо, което пропускам и дали  да си направя застраховката на друго място?

И на мен това ми се случва все път, като се опитам да платя през уебсайта им. През мобилното им приложение си работи, пробвайте през него, ако не сте. Ако и това не сработи не се сещам за друго решение.

# 786
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 195
Здравейте! Имам резервация за Париж за 23.04.Опитвам се да си доплатя застраховка (още не съм чекирала), но ми отхвърля всички карти- и дебитна и кредитна, а не позволява банков превод. Има ли нещо, което пропускам и дали  да си направя застраховката на друго място?

С риск да се повторя вижте дали трябва да потвърдите транзакцията с m-token на банката.

# 787
  • Мнения: 97
Освен това прегледайте кеша на браузъра, най-вече дали имате АДД-блокер, който блокира някои процеси и етапи.

# 788
  • Мнения: 1 652
Понеже ми издадоха все пак бордна карта с бар код, в този случай не се минава през гише, ако нямаш голям багаж. Много навалица тук на Т1, няма къде да седнеш.

# 789
# 790
  • Мнения: 97
Все още не мога да разбера как изобщо допускат работа на това скандално Терминалче 1, където на всичкото отгоре сутрин излитат 10 полета, а хората са един милион... Докато тоалените само 2, от едната и от другата страна... И са да не ги коментирам...

# 791

Общи условия

Активация на акаунт