WIZZ AIR - 40

  • 39 665
  • 791
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 634
Здравейте! Самолетът на Уиз до Братислава от кой терминал излита?

# 736
  • София
  • Мнения: 16 036
В сайта на летището трябва да пише.
По принцип от Т1.

# 737
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Здравейте! Утре ще летя от Летище Варна. Ще бъда само с ръчен багаж. При това положение необходимо ли е да се минава през чек-ин?

# 738
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
В сайта на летището трябва да пише.
По принцип от Т1.
На билетите също го пише.

# 739
  • Мнения: 11 016
Здравейте! Утре ще летя от Летище Варна. Ще бъда само с ръчен багаж. При това положение необходимо ли е да се минава през чек-ин?
Не уточнявате закъде ще летите...

# 740
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Англия.

# 741
  • Мнения: 80

Ако след онлайн чекирането бордната ви карта е валидна, отивате направо на гейта. Ако пише, че е невалидна отивате на чек-ин гише за проверка на документи. Не знам какви са изискванията за Англия към момента и дали искат нещо.

# 742
  • Мнения: 4 326
няма изисквания за Англия
но то на бордната карта наистина си пише какво се прави и това е най-вярната информация

# 743
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Благодаря Ви! Скоро ще разбера. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 3 729
Нищо не се изисква за Англия. Бордната карта е валидна, макар че на мен ми я преиздадоха на гише, но аз имах багаж за чекиране, може би заради това.

# 745
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Как стоят нещата с кремовете, аз уж не ползвам много козметика, но имам важни кремове за слънцезащита без които не  мога. Течности ли се водят, към лимита от 100 мл  ли влизат? Трябва ли да са сложени в плик с цип?

# 746
  • Мнения: 22 433
Как стоят нещата с кремовете, аз уж не ползвам много козметика, но имам важни кремове за слънцезащита без които не  мога. Течности ли се водят, към лимита от 100 мл  ли влизат? Трябва ли да са сложени в плик с цип?

Да, трябва да са в прозрачен плик, до 100мл за брой.

Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 09:28 от Essentiall

# 747
  • Мнения: 11 016
Да, течности са. До 100 мл,  в прозрачна опаковка, не е нужно с цип. Аз ги слагам в найлонов джоб (A4) и вътре са всичките там... паста за зъби, парфюмче, слънцезащитен крем и т.н. Wink Няма проблем.

# 748
  • Мнения: 2 516
Здравейте!
От миналата седмица имам кредитна карта DSK WIZZ air.
Как мога да я добавя в профила си в сайта на Wizz, така че да ми се трупат точките?

# 749
  • София
  • Мнения: 3 563
Здравейте!
От миналата седмица имам кредитна карта DSK WIZZ air.
Как мога да я добавя в профила си в сайта на Wizz, така че да ми се трупат точките?

На мен ми я добавиха от банката, когато ми издаваха картата. Казах си клиентиския wizz номер само.

Общи условия

Активация на акаунт