WIZZ AIR - 40

  • 39 672
  • 791
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 4 493
Може ли малко помощ? Може да е коментирано назад. При групово членство, собственика на членството закупува 3 билета. След ден решава към резервацията да добави още 2 бр - как става? При всеки опит да добавя ми изписва като първи човек отново титуляра, който всъщност вече има резервация

# 766
  • Мнения: 4 155
Не може да се добавят хора към съществуваща резервация, трябва да се направи нова

# 767
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря, но като започна да правя нова резервация автоматично слага титуляра като пътник, дори и да не цъкам на уиз дискаунт. Нищо че титуляра вече има билет от предишната резервация

# 768
  • Мнения: 3 729
Там е работата, че към съществуваща резервация не може да се добавят нови пътници.
Трябва да се направи нова резервация, в която титулярът отново трябва да присъства, ако искате да ползвате членството или кредити.

# 769
  • Мнения: 11 012
То така е измислено, че да не може с членството на един човек да се купуват билети за други. Иначе целият офис 20 души щяхме да си платим за едно членство и да си купуваме билети за всички. Те са го помислили това.  Може Вие+1 или Вие+5 (до 5) души, ако сте с WDC

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 00:04 от diziler

# 770
  • Варна
  • Мнения: 5 182
По принцип можете да купите билети само за трети лица, без за себе си, на редовна цена. Ако ви изкарва вашето име за пътник, тряба да можете да го изтриете.
Ако има някакъв бъг, направете си друга регистрация за останалите билети.

# 771
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря за отговорите. Идеята беше, към вече съществуващата резервация да се добавят още двама да ползват отстъпката. Членството е 1+5. Закупените билети бяха 3. Както и да е - не стана. Не стана и от същият профил да се купят билети на другите хора без отстъпка. Чавката на Аз съм пътникът не можеше да се махне, беше неактивна.

То така е измислено, че да не може с членството на един човек да се купуват билети за други. Иначе целият офис 20 души щяхме да си платим за едно членство и да си купуваме билети за всички. Те са го помислили това.  Може Вие+1 или Вие+5 (до 5) души, ако сте с WDC
Къде точно съм написала, че собственикът на членството няма да пътува и ще купува билети за други... или просто да се напише нещо ей така......

# 772
  • Мнения: 1 652
Благодаря за отговорите. Идеята беше, към вече съществуващата резервация да се добавят още двама да ползват отстъпката. Членството е 1+5. Закупените билети бяха 3. Както и да е - не стана. Не стана и от същият профил да се купят билети на другите хора без отстъпка. Чавката на Аз съм пътникът не можеше да се махне, беше неактивна.
Пробвайте от ваш профил още при търсене на билети да махнете опцията за уиз дискаунт, може пък да се активира тази чавка.

# 773
  • София
  • Мнения: 2 051
Дали пък няма вариант, ако се обадиш на поддръжката да съдействат по някакъв начин да се добавят още пътници към групата, в крайна сметка не е запълнен целия капацитет на членството.

# 774
  • Мнения: 1 652
Днес вече бордната ми карта за Италия за утре изглежда стандартно с щрих код. Странно. Ще я видим тази работа.

# 775
  • Мнения: 4 327
Дали пък няма вариант, ако се обадиш на поддръжката да съдействат по някакъв начин да се добавят още пътници към групата, в крайна сметка не е запълнен целия капацитет на членството.

по принцип не може да се добавят хора към съществуваща резервация, прави се нова
май навсякъде е така

Мисля, че можеш да купиш за теб + другите, с флекс, след което да откажеш твоя билет. Поне няма нищо, което да го забранява.
Освен това съм чувал, че ако имаш два отделни билета за един и същи полет единия се отказва, така че има поле за експерименти. Дерзай!

# 776
# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Има ли проблем да се сложи в кабинен или ръчен багаж въртяща четка тип сешоар?

# 778
  • София
  • Мнения: 16 036
Няма проблем, слагай четката.

# 779
  • Мнения: 97
Здравейте, летим в четвъртък за Барселона. Последно време полетите бяха празнички и лесно подбирахме места, дори да ги раздаде кофти (средни седалки), сега обаче не знам как ще бъде, защото хората пътуват повече. Въпросът ми е дали да си купя сега място до пътеката, където обичам да стоя, за 27 лева, или да изчакам раздаването (5 човека съм) и тогава да доплатя за друго място, ако не ми даде добро? Не знам дали може да се доплаща после обаче... Как да постъпя?

Общи условия

Активация на акаунт