🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 12 (21.11 - 28.11) 🐄

  • 87 671
  • 2 116
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 348
Смятам Лора за много глупава, (едва се въздържам да не употреба друга дума), тя още при първата заплаха от дуел се осети и дори сподели пред камера, че смята, че Мартина и изнася, те да се бият с Цвети(нещо в този смисъл беше), но си остана с тях. Нещо повече смята ги за супер готини, търси одобрението им и им се обяснява за всичко. Последно време дори изнагля и тя, като тях и взе да надига глава, Сега просто напоследък те си я гласят отвсякъде да е дуелист и тя вече търси и намира подкрепа в другия лагер. Но въпреки това, че е очевидно, че те не са и семейство, нито приятели и добри познати не са и, напълно показно направиха курбан от жените от лагера, тя пак "ама те ме мислят за малка......" Готова е на всичко за тях, е те и други се жертваха за тях...... все умни особи бяха и те😂

# 1 231
  • Мнения: 15 960
Аз пък не мисля, че Лора е толкова глупава. Както повечето слаби жени в такива формати, намери мъж, към когото да се закрепи. Много рано се усети, че Мартина не е толкова загрижена за нея, и каза, че си има едно на ум. За всеки случай пуска връзки и в другия лагер, да не вземат пък те да я номинират. И постоянно с това - "аз съм малка", колко да си малка, на твоите години Веселка имаше три деца...Та и тя си плете кошницата, уж глупава и наивна.

# 1 232
  • София
  • Мнения: 20 120
Избрали са невероятни образи - Курчо, Урко, Тедата, нещото, Коцемун.
Това грешка на ръката ли е или откровеното ти мнение за стойността му като човек? Joy Blush

# 1 233
  • Другата България
  • Мнения: 37 455
Избрали са невероятни образи - Курчо, Урко, Тедата, нещото, Коцемун.
Това грешка на ръката ли е или откровеното ти мнение за стойността му като човек? Joy Blush
Joy
Като какво?

# 1 234
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тоя ѝ се тика в лицето и ѝ вика да не му влизала в личното пространство. Смешник!

# 1 235
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Ивайло: "Единственото, което, Ваня може да направи от тук нататък е да копае дъното."
А той какво прави?? Той значи е попово прасе, копае под дъното! Sweat Smile

# 1 236
  • София
  • Мнения: 1 460
Ивайло и Кирил се държат отвртатително грозно.Вече трети епизод се дразня.. Чакам продукцията да се намеси.

# 1 237
  • Мнения: X
Избрали са невероятни образи - Курчо, Урко, Тедата, нещото, Коцемун.
Това грешка на ръката ли е или откровеното ти мнение за стойността му като човек? Joy Blush
Joy
Като какво?
Въх, грешка, ама няма да я поправя. Може да ми я изтрият. Въх! Не мога да я оправя.

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 21:23 от Анонимен

# 1 238
  • Мнения: 8 578
Всичко, което Иво казва за Ваня важи в пълна сила за него.

# 1 239
  • Мнения: 218
Когато избиваш комплекси, но като някакъв инфантил казваш, че другите го правят...

# 1 240
  • Мнения: 111
Добре де , това да не изпълняват задачите поставени от Фермера на седмицата не е ли нарушение на правилата? Тоест къде е наказанието за тези двамата? Трябваше още в началото те да бъдат наказани а не в края на седмицата, ако изобщо ги накажат.

# 1 241
  • на село
  • Мнения: 3 945
Чакаме какво ще каже Иван.
Уф, то какво ли да направят, багажа и храната и кученцата, за тях е по- добре, че няма да са при тях.
И Ивайло пак дълбае, писна ми от тях двамата, чакам да ми почне украинския сериал и да си зяпам други щуротии Grinning

# 1 242
  • Мнения: 11 987
Ей, тъпи парчета Ивайло и Кирил, особенно първия. Вторият като ехо след него.
И започва да им писваааа на " нормалните".
Мартина в повечето случаи е там някъде,  а всъщност я няма.

# 1 243
  • София
  • Мнения: 12 554
Абсолютно елементарни частици. Няма мозъчна дейност, права линия.

# 1 244
  • Мнения: 8 578
Ваня за мен си постъпи адекватно като потърси помощ от продукцията. Няма какво да им търпи фасоните на двамата.

Общи условия

Активация на акаунт