🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 12 (21.11 - 28.11) 🐄

  • 87 606
  • 2 116
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 12 006
Абсолютно елементарни частици. Няма мозъчна дейност, права линия.
анти хора, анти логика, анти всичко

# 1 246
  • Мнения: 1 059
Той пък и простият Пламен ми говори за безразличие. Това, че той е достатъчно малоумен да бъде обиждан и направен на две стотинки от тая групичка, включително анализи на отношенията му със семейството във външния свят и т.н., а после отчаяно да търси именно тяхната компания...е, не всеки е чак толкова тъп.

Но какво ли се изненадвам? Пламен, Ивайло, Кирил и всичките други искат отношението, което те никога не биха дали.

# 1 247
  • София
  • Мнения: 12 554
Пази боже, да бъдем управлявани от Кирета...

# 1 248
  • София
  • Мнения: 20 080
Това грешка на ръката ли е или откровеното ти мнение за стойността му като човек? Joy Blush
Joy
Като какво?
Така де, моя грешка. Ужасно далечно подобие на човек. Joy

Не разбрах само защо гласът зад кадър в началото ни анонсира гръмко, че кирил се бил разкаял, защото и слепите видяха, че извън етюда при дървото, веднага се върна към нормалното си олигофренско поведение, дори непосредствено след самата сценка.

Късмет, Стефане! Не вярвам да те разберат обаче.

# 1 249
  • Мнения: 1 059
Тоя пък алкохолизиран помияр не можел да търпи да бъде управляван от Ванчето. Че какви хора са те управлявали в живота, бе малоумник? България е била управлявана от пълни мърсоли в последните десетилетия, ама не съм видяла Кирил тъпото да е в някаква група, бореща се да предотврати това. Сега за 4-5 дни в риалити шоу трябва да слуша Ваня и изведнъж му се пробуди чувството от кой не може да бъде управляван тоя боклук.

# 1 250
  • Мнения: X
Ами продукцията е в много грешна посока. Искат да вменят на Ванчето образа на некадърния управляващ, а Кирчо и нещото са подтиснатите можещи хора. Нито са подтиснати, нито Ванчето е некадърна. Ванчето показа, че е борбена и можеща, а нещото и другото нещо са гротеска. Мисля, че ще се опитат именно тази линия да следват. Ще се мъчат да очернят на Ваня в тази посока. Това е.

# 1 251
  • София
  • Мнения: 1 460
И Живка, И Стефан са разумни хора и се опитаха да им налеят акъл в кухните глави, ама то просташкото поведение си продължава.

 Хората са си казали.. Насила можеш да вземеш, насила не можеш да дадеш..

# 1 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 451
[video][/video]
Избрали са невероятни образи - Курчо, Урко, Тедата, нещото, Коцемун.
Това грешка на ръката ли е или откровеното ти мнение за стойността му като човек? Joy Blush
Joy
Като какво?
Въх, грешка, ама няма да я поправя. Може да ми я изтрият. Въх! Не мога да я оправя.
   Оххх, благодаря ти за развеселяването. Безценни са последните редове (предишните нямам време да трия).
  С глас се смея, като си представям реакцията ти. И без друго фермата пак ме натоварва.

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 21:43 от wanconboy

# 1 253
  • София
  • Мнения: 12 554
Много интересно, ако някога в живота на Кирчо му се е налагало да има шеф - а то вероятно се е налагало - дали, ако му каже - Кириле, ти ще играеш Санчо Панса, той е тропнал с крак и е казал - не, аз пък съм си решил, че ще играя Дон Кихот, ти не можеш да ми казваш аз на сцената кого ще играя...

# 1 254
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Обаче Живка......брала си е лайката.
Ама много лайка е брала, това, което каза Ивайло за нея относно Ваня - на 100% съм съгласна.
Така подметна пред Кирил за това как се протестира - законово, и в резултат ще видим какво - вот на недоверие.
Ето на, Живка си призна, че тя е "подметнала" на Ваня.
Знаех си.....

# 1 255
  • София
  • Мнения: 6 268
Пази боже, да бъдем управлявани от Кирета...

Ми то сме управялвани от такива, за това сме на този хал.

Странно ми е, че нито един не заяви гласно и явно пред всички позицията си. Само помрънкване тук таме - Пламен насаме с Мартина, озъртайки се дали Ивайло и Кирил са наоколо, Стефан, който макар и много прав, пак насаме с Кирил и то едно такова меко, хъката-мъката, дори и Живка си мълчи пред всички, а коментарът й пред камера насаме е много точен. Не разбирам това мишкарство и съгласие една жена да е буквално нападана вербално от двама мъже и унижавана по всякакъв начин. Жалки хора са.

# 1 256
  • София
  • Мнения: 5 959
Кирил може и за това да не се е задържал в театъра - как така на него режисьорът ще му казва как да играе? Той ще играе както си иска!

# 1 257
  • Мнения: 2 089
Ама и тези от продукцията действат мноого йезуитски. Двамата келеши си разиграват коня както си искат, обаче наказанието е за всички. Ами навън ще си понесат наказанието персонално, не виждам защо във фермата другите трябва да плащат за необузданото им поведение. Като не искат Ваня да ги управлява, взимат си мешките, излизат си, плащат си неустойките и готово.

# 1 258
  • Мнения: 2 937
Живка, за разлика от повечето, никога не е крила намеренията си и на кой какво е подметнала. Винаги казва директно какво мисли. И хич не и пука ако ще и сам сама да остане срещу всички, пак ще си държи на нейното. Тя беше една от първите отделили се. Аз я харесвам много.

# 1 259
  • Мнения: 1 059
И само да кажа, че ми иде да пукна от смях като Ивайло бива наричан "бар мениджър". Много внимателно слушах историите му за това кои известни са идвали в бара, където е работил и той буквално изроди Холивуд утрепки като Линдзи Лоън, на която имиджът й е сринат със земята именно, заради алкохолни проблеми. Другите, които спомена бяха със сходни истории. Май само Джулия Робъртс беше по-нормално име. Но най-голямата гордост на Ивайло барманчето, пардон бар мениджър 😂, че е бъркал и сервирал коктейли на алкохолизирани утрепки с провалени кариери. Евала.

Общи условия

Активация на акаунт