Дайте някой практичен съвет

  • 4 260
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 299
Явно всеки е с този проблем. Това с колата е супер идея, ако човек има възможност, въпреки че нашта е бая голяма и няма да влезе в кола неразглобена Confused
А нямаш ли възможност да я оставиш долу на някой? В една приятелка (живее в центъра) под тях има магазини и си я оставяше там, но и да няма... знам ли в хората, които живеят на партера или в мазето не може ли? Всъщност като се замисля мазето ми се струва добре, стига добре да се заключва Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
Магс и на мен единственото, което ми хрумна е бебата в кенгурото и коликата в ръцетее....ама пък става супер неудобно... и аз съм с подобен проблем.
засега нашето тати си е в къщи и той ни я сваля, но като сме самички ненам как ще се оправяме...

# 17
  • Мнения: 1 704
Не става в багажника, щото колата през деня е с тати.. а ние с беба сме вкъщи  Rolling Eyes
мислех и за тоя вариант с бебепорта.. да го вадя целия от количката и да го свалям отделно след като сваля количката.. така е и по-лекичка все пак, щото и той си тежи  Imp  може би ще е по-лесно отколкото да подмятам малката в кенгурото и после докато се нагласим в количката представям си как ще се изнерви боболина  Sad
уф ама че гадост.. ама нещо трябва да измисля.. утре ще пробвам пак малко сухи тренировки по стълбите.. все трябва да има начин..  #Puppy dog

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нямате ли портиерско помещение, в което да заключваш количката на първи етаж, или примерно да я държиш у съседи на първи етаж, е не нон стоп де!

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Аз свалях количката сгъната, а бебето в кенгуру, и долу разгъравах количка. Ама ползвахме лека количка - Стефи - не е кой знае какво, но 5 етажа без асансьор... не бих влачила тежка колика, колкото и хубава да ми изглежда...

# 20
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Mags
пробвах от стъпало на стъпало обаче се тресе ужасно.. не може с бебе вътре.. опитах да я вдигам, но след третата стълба просто така ме преряза кръста, че не мога още да се оправя, поради същата причина дърпането нагоре по стълбите е ад.. а да не говорим че съм секцио и ме е страх да вдигам толкова тежко  Rolling Eyes

Аз бях в същата ситуация, като теб - количката се тресеше от стъпало на стъпало, но не и ако сваляш първо едното колело, а после другото. Не знам дали ме разбираш какво искам да ти кажа: все едно че учиш количкат да ходи по стълбите. За да ми е по-стабилно докато го правя, си свивах дръжките и я хващах в основата им.
Забравих да уточна, че моята е с големи гуми и лесно става това слизане. Не знам дали ще се получи ако е с малки. За протокола модела ми е Маг Ингланд - Роял.

# 21
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Valery
Цитат на: Mags
пробвах от стъпало на стъпало обаче се тресе ужасно.. не може с бебе вътре.. опитах да я вдигам, но след третата стълба просто така ме преряза кръста, че не мога още да се оправя, поради същата причина дърпането нагоре по стълбите е ад.. а да не говорим че съм секцио и ме е страх да вдигам толкова тежко  Rolling Eyes

Аз бях в същата ситуация, като теб - количката се тресеше от стъпало на стъпало, но не и ако сваляш първо едното колело, а после другото. Не знам дали ме разбираш какво искам да ти кажа: все едно че учиш количкат да ходи по стълбите. За да ми е по-стабилно докато го правя, си свивах дръжките и я хващах в основата им.
Забравих да уточна, че моята е с големи гуми и лесно става това слизане. Не знам дали ще се получи ако е с малки. За протокола модела ми е Маг Ингланд - Роял.


това трябва да го пробвам.. количката е Hauck  Imp r гумите са големи..  поне за слизането може и да успея

# 22
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Mags

това трябва да го пробвам.. количката е Hauck  Imp r гумите са големи..  поне за слизането може и да успея

Стискам ти палци да успеете така.

Общи условия

Активация на акаунт