Кауфланд - тема 52

  • 50 670
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 741
Сигурно вече ви досадих с тия протектори, но да кажа че не са еднакви всиките размери. Този, който аз взех и харесах е с размер 140на200. Другите размери бяха в други опаковки като кубчета и качеството на хавлията беше рехаво и дълго нишково.
От долу с найлоново покритие ли е?
Имах един такъв протектор, който при всяко помръдване шумеше и го изхвърлих.

# 721
  • София
  • Мнения: 10 324
Хич, не ги харесвам тези протектори, предпочитам тези, които са като чаршаф с ластик, нямат мърдане.

# 722
  • Мнения: 1 355
Моят е водонепромокаем и не шуми въобще. Мек е, даже се каня да го пробвам дали има въобще такава функция. Тези във вид на чаршаф не ги знам, не съм ги и виждала.

# 723
  • Мнения: 39 435
Шуми, ако е подплатен с нещо като найлон. Ако е с гума- няма шум.

# 724
  • Мнения: 5 107
Покритието отдолу не е найлон или каквато и да е шумяща материя. Нещо промазано ми се вижда.
А с ластик  не ми е удачно, тъй като и чаршафа отгоре е с ластик и става грозно и претрупано с хиляда ката чаршафи.

# 725
  • Мнения: 911
Аз имам протектори за всички матраци вкъщи(спалня, детски легла)...първо си купих един, после още един...
С нещо като гумирано по скоро са отдолу, не шумят въобще. Моите са от Мони Текстил...препоръчвам..
Обаче по- голям размер...първо бях взела 160/200 , но той покрива точно матрака и се движеше.. после си взех 180/220 ( така си мисля де) и от 4 те страни леко прехлупва дефакто, и няма мърдане.
Чаршаф с ластик под другия чаршаф , за мен не е протектор 😉
Наскоро по големия ми син, прегладнял от детската градина, хапна цяла пържола без хляб, без нищо(Аз това мисля че е причината де, защото беше еднократно, не е имал други проблеми ) повърна  в леглото 😐
Наистина че събираш всичко за пране, но не искам и да си представям как бих чистила матрак от повръщано или напикано(случвало ми се е не веднъж при смяна на пелени)...😁
Калъфа на матрака се сваля с цип...за пране, но още не съм го правила това упражнение 😊
Чувала съм , че после доооста трудно се намества обратно матрака в калъфа  😉
Добра покупка е протектора според мен и опита ми ...особено с малки деца..😊

# 726
  • Мнения: 39 435
Чаршаф с ластик под другия чаршаф , за мен не е протектор 😉
Би ли обяснила защо? То си е протектор- има си водонепромокаема част, просто се поставя като чаршаф с ластик. Нали се сещаш, че има...хм примерно калъфки за възглавница, които са с копчета, други са с цип, трети са без нищо, но функцията е запазена.

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 17:52 от mariat

# 727
  • Мнения: 9 197
Новата кафемашина хубава ли е? от -50%брошура

# 728
  • Мнения: 15
Здравейте! Някой има ли парочистачката Айко?Може ли мнение,за килим дали става?

# 729
  • Мнения: 27 607
Аз чакам протекторите за матраци, които са с ластици като  чаршаф...Но такива са ми удобни за моето легло, за да не се разместват...По спомен, отстрани материята беше тънка и дишаща, може би мрежеста, само частта която се пада над матрака беше непромокаема материя. Изобщо не мисля, че ще стои претрупано или пък, че ще се забелязва под чаршаф с ластик. 🙂

# 730
  • София
  • Мнения: 1 036
Някой взимал ли е смарт гривната часовник от миналата седмица, тегля приложението, уж се свързва и после изписва device disconnected..

# 731
  • Мнения: 367
Имам подобна гривна и не трябва да изключваш блутута иначе се разпада връзката. Кое приложение ползваш? Може и на ЛС да ми пишеш ако искаш.

# 732
  • Мнения: 911
Имам протекторите отдавна и не съм се интересувала по тази тема.
Не съм виждала такъв тип ПРОТЕКТОР, за който говорят mariat и Dolce-то(както го описва Долче, би бил хубав и удобен).
Мислех, че говорите за обикновен (памучен ЧАРШАФ ), като казах, че за мен това не върши добра работа за защита 🙂

# 733
  • Мнения: 35 132
Аз съм купувала протектор като чаршаф с ластик, с найлонова част отдолу от Кауфланд. Ама му разказах играта със сушилнята Sad

# 734
  • Мнения: 7
Здравейте, някои дали си взе или има мултикукара от промоцията и дали има мнение за него. Цената е доста добра мисля.

Общи условия

Активация на акаунт