На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 36

  • 72 088
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 518
Здравейте, аз да попитам лекарства за подут корем купувал ли е някой? Искам да си купя и комплект тенджери от Караджата, моля дайте съвет кои са хубави, гледам сайта и те толкова много модели

# 61
  • Мнения: 5 104
artemida, то и тук да тегля на банкомат на Булбанк си е 30ст таксата, важи и за банкомати от групата.
Пак с картата на Булбанк , но кредитната имам такса от 50ст за всяко плащане на терминал в чужбина.
Отделно има банки, при които за всяко плащане си има такса превалутиране.
Най-добре е всеки да си прочете и познава добре условията на банката и вида карта. ПОлзвам 4 карти за плащания в чужбина на 3 банки и всички са различни Wink

# 62
  • Мнения: 68
Тая сутрин в турски чейндж продават 1000 лири за 129.12. В Тавекс искат 135.40 и са на нямаме, елате утре Simple Smile Дали да не сменяме в Турция се питам? https://www.albaraka.com.tr/tr#kar-oranlari

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте! Дали в Одрин мога да намеря газов котлон /от тези туристическите , преносими/?

# 64
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Търсим си печка на пелети без водна риза. Някой купувал ли е? Дали са по- евтини в Турция?

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 561
Дебитна карта на ПИБ - имам такса превалутиране за всяко плащане на терминал, при пазаруване в Турция - 0.25%. Не съм теглила и нямам представа, какви са таксите при теглене.

# 66
  • Мнения: 465
Здравейте!Дали има някой , който е пътувал вчера или днес,да поясни новите мерки и дали има промени относно карантината и тестовете?

# 67
  • Мнения: 577
Здравейте, ако някой може да ми услужи с карта на Гратис, ще съм много благодарна Simple Smile

# 68
  • Мнения: 22 495
За първи път ще ходя в Одрин с нощувка.
Интересува ме ориентировъчно цени за обяд и вечеря в някой ресторант. За да знам колко кеш да предвидя и отделно за някои покупки, които няма как да се правят с карта.

# 69
  • Мнения: 883
Момичета , моля за информация .за местонахождението на магазини за прежди . Извинявам се, ако сте писали вече , но търсачката не ми помогна .

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Прежди има в безистена на центъра. Така си се казва "бедестен чарши"

# 71
  • Мнения: 883
Благодаря за инфото !

# 72
  • Мнения: 269
Здравейте! Simple Smile

Ще пътуваме до Одрин другата събота за пазар с туристическа агенция. Следя г/д редовно темата, но скоро не съм засичала информация за хес кода. Преди време четох, че при влизане в мола го изискват. Имате ли представа дали ще ни трябва и сега? По програма имаме Марги и Ераста.

Много благодаря и се извинявам, ако съм пропуснала информацията някъде!

# 73
  • Димитровград
  • Мнения: 811
Голяма драма с хес кода. За времето, което изгубихте да пишете поста щяхте да си го изкарате.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Голяма драма с хес кода. За времето, което изгубихте да пишете поста щяхте да си го изкарате.

Съгласна съм.
И да, искат го. В Марги и Ераста без него не може да се влиза.

Общи условия

Активация на акаунт