НПМГ - тема 7

  • 55 694
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 377
За отсяване на желаещите и аз съм чувала да е имало само по химия. Не знам дали е било до учител или по принцип си правят така. За други школи - съвпадали са часовете и детето трябваше да избере. Едното ми дете успяваше да ходи на пет неща в и извън училище до края на десети клас, после си остави само две, по собствено желание.
За глупости време винаги ще намерят, дори при сгъстен график, но им трябва и време, за да се огледат и потърсят собствените си интереси и желания. Както за профилите след десети клас, така и за университетите, след края на гимназията. И за разни, техни си, тийнейджърски неща, разбира се. Flowers Hibiscus

# 706
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще сме съученички значи Simple Smile
Супер Hug

Синчо се записа за школата по химия днес. Мислихме, мислихме и за биологията, но ми се стори, че общо шест часа седмично допълнително ще му дойдат много. Увериха ни, че ако после прецени, че има сили и желание и за тази школа, няма проблем да се запише впоследствие.

Не знам, дано не му дойде свръх възможностите тази гимназия. Като ви чета, че има деца, дето ходят на по пет школи, се запитах ние какво правим там Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 8 286
jd, прекалено много деца били (над 60 май) иначе две учителки водеха тогава школата.

# 708
  • Мнения: 1 118
Ще сме съученички значи Simple Smile
Супер Hug

Синчо се записа за школата по химия днес. Мислихме, мислихме и за биологията, но ми се стори, че общо шест часа седмично допълнително ще му дойдат много. Увериха ни, че ако после прецени, че има сили и желание и за тази школа, няма проблем да се запише впоследствие.

Не знам, дано не му дойде свръх възможностите тази гимназия. Като ви чета, че има деца, дето ходят на по пет школи, се запитах ние какво правим там Joy

Странно, вчера ММ и детето са питали за школите кога се записва и са им отговорили, че след началото на учебната година, да не ги мислели сега. Тя има интерес само към астрономията, която доколкото разбрах не била от най-натоварените, та се надявам и след началото на учебната година да се намери място.
За химия и биология, въпреки че е в тази паралелка не очаквам да иска допълнителни школи, олимпиади и т.н.
Мисля си, че една школа за нея е ок.

# 709
  • Мнения: 7
Записвам се и аз в темата, дъщеря ми е приета по първо желание паралелка АЕ БЗО ХООС.
И моята хубавица е там на първо.Записахме се.Попариха я много бързо,като и заявиха,че учебната година започва от 07.09.Погледна учителя ококорено и му каза:"Това никъде не го пише"?

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 17:47 от ehence

# 710
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз знаех,ама на младежа не бях казала 😂 Той на деня на отворените врати удобно пропусна това инфо- да е слушал внимателно🤭

# 711
  • Мнения: 11 752
Цитат
И моята хубавица е там на първо.Записахме се.Попариха я много бързо,като и заявиха,че учебната година започва от 07.09.Погледна учителя ококорено и му каза:"Това никъде не го пише"?
Това за всички  ли?

# 712
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не, май само за природните науки казаха, че даже и за тях не знам дали е  и за трите паралелки. Нещо искат да наваксват с математиката. Какво си представят, че ще наваксат за една седмица - не знам. Поне ще преговорят.

# 713
  • Мнения: 11 752
Да, да сещам се. Провеждат им някакъв курс. Полезен е.
Аз рекох, че са сменили началото на учебната година и не съм разбрала. Head Band

# 714
  • Мнения: 201
Записвам се и аз в темата, дъщеря ми е приета по първо желание паралелка АЕ БЗО ХООС.
И моята хубавица е там на първо.Записахме се.Попариха я много бързо,като и заявиха,че учебната година започва от 07.09.Погледна учителя ококорено и му каза:"Това никъде не го пише"?

Супер, както се изрази Танита - и ние ще сме съученички 🤗

# 715
  • София
  • Мнения: 7 075
Добре дошли на всички нови дечица, устремени и с мечти!
Нека имат своите незабравими 5, а някои и 8 години в гимназията! 🙂

# 716
  • Мнения: 415
Здравейте, аз също се присъединявам към групичката. Вчера записахме младежа и той лети от щастие.


Със сигурност е за паралелките с география, химия и биология, за останалите нямам информация.
Цитат
И моята хубавица е там на първо.Записахме се.Попариха я много бързо,като и заявиха,че учебната година започва от 07.09.Погледна учителя ококорено и му каза:"Това никъде не го пише"?
Това за всички  ли?

# 717
  • София
  • Мнения: 3 503
Цитат
И моята хубавица е там на първо.Записахме се.Попариха я много бързо,като и заявиха,че учебната година започва от 07.09.Погледна учителя ококорено и му каза:"Това никъде не го пише"?
Това за всички  ли?

Това е за всички осмокласници!

# 718
  • Мнения: 2 120
А тази гимназия защо така си крие преподавателите? Има ли някъде списък с имена и предмети? Кой поема петокласниците тази година?

# 719
  • Мнения: 45
Здравейте!
Чета, че се коментира започване на учебната година по-рано от 15.09.
На 13.07 записахме дъщеря ми в паралелката  Мат, Инф, Анг. и нищо подобно не ни казаха. То вярно , че беше голяма навалица и пълно с желаещи.😀
Въпросът ми е - ранното започване за всички паралелки ли е?

Общи условия

Активация на акаунт