Много време още има - до АПРИЛ ще мине цяла зима

  • 16 921
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Ето ме и мен в новата темичка. Да ни е честита и весела  Crazy
А на мен нещо не ми е ясно тази ФМ и БХС-то не са ли едно и що нещо?  Thinking Или трябва и двете да си правя?

А магазина на Блага Благоева е на Пиротска, но за номера май е 11 или 13, не съм много сигурна. А има и един на булевард Васил Левски.

# 16
  • Мнения: 2 379
Аз я направих, за да съм по-спокойна. А и мога да си гледам дребосъчето на клипчетата  Hug
Добре де, а как става този номер с клипчетата?
Трябва ли доплащане или предварителна уговорка? Нещо предварително трябва ли?
Или можеш просто на момента да кажеш, че искаш запис и ти го дават?
Питам, понеже нашият татко не е в Бг и все се оплаква, че изпуска много хубави моменти. Бих направила един такъв запис за него. Със сигурност много ще се зарадва Hug

# 17
  • Мнения: 221
 piccolina ,благодаря ти за подробното обяснение за калкулатора.Изчислих си,макар да знаех,че съм над нормалното тегло,но сега направо се уплаших.Забременях 47кг ,а сега съм 55 кг. Embarassed ,малееееееееее,доста над нормалното,ама ще си ги нося-нямам избор. newsm78

# 18
  • Мнения: 6
larsen аз от 48, сега съм 55, а съм с две седмици по-малко бременна от теб ... Така че спокойно, не си единствената дебеланка Simple Smile Успокоява ме факта че и циците ми са пораснали  newsm44

# 19
  • Мнения: 1 419
Аз я правя, също за да съм по-спокойна, защото на този преглед обхождат бебчетата много обстойно и всичко разказват, защото татито оникновено не може да идва на прегледите заради часовете, а за този специално ще тръгне по-рано, понеже ще е дълга среща и интересна  Peace

# 20
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет милички, честита ни темичка  Hug Hug
Пенелопа, аз засега имам само половината работа готова с ФМ . взеха ми кръвта който излезе с нормалните стойности на хормоните, но не остана време да ми направят подробния УЗ, и ще се наложи да ида чак в 20гс. ...колкото до кръвта нея ми я взеха в 16гс. нещо малко го оплетоха мойте доктори.  Shocked
Защо питаш имаш нещо конкретно ли имаш на мисли? Peace

# 21
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Илит, моят час за фет. морфология е на 30,11 от 18,00часа. За съжаление няма да можем да се засечем там. Вече нямам търпение да дойде този ден!
Ая, много ще се радваме да се включиш в четвъртък с нас на лекцийката.
piccolina, за записа на бебчето не се уговарям нищо предварително/поне във Фемина е така/ просто си нося видеокасета и на момента и казвам ,че ще искам запис. За него плащам 5лв. Във Шейново пък записа е напълно безплатен, като моето мнение е че така трябва да е и на другите места ,но уви. Все пак прегледа е 50лв. нищо не им коства да мушнат касетата и да натиснат REC , но явно са решили/говоря за почти всички гинеколози/ да взимат пари за всяко мърдане на ръката им. Някъде правят запис и на DVD/мисля при Мазнейкова/, на други места могат да ти го запишат на твоето лично флаш устройство/USB/ , единствено за вида на записващото устройство ще трябва да разпиташ лекаря при ,който ще ходиш.

# 22
  • Мнения: 2 379
МАРТА, благодаря ти за обясненията  bouquet
Аз ще ходя при доц. Томова в кабинета на "Цар Борис". Ако някой знае конкретно при нея как става, много ще се радвам, ако споделите Hug

# 23
  • Мнения: 1 419
Пиколина, аз питах за Томова преди известно време, но никой не се включи с опит  Sad Имам бегъл спомен четен някъде, че там не можело да се правят записи, а само на дискетка снимики, което си е доста зле  Sick Ако може само дискети да записва, то не ми се мисли какъв е апарата  Thinking

МАРТА, доколкото виждам, темата ще е: 09. 11. 2006 г. – 09.30 ч. в пицария “Мис Каприз” (София, ул. Кракра 2А) – Д-р Антоанета Антонова, специалист по детски болести от Националното сдружение на педиатрите от извънболничната помощ ще представи темата “Имунизации в кърмаческа възраст.” На мен нещо ми се струва рано за такива теми  newsm78 Но едно кафе с паста/торта след това в МОЛа...  Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 847
Честита нова тема!

Момичета, както вече казах, и аз ще ходя при Томова другия понеделник (на 13-ти) в кабинета на "Цар Борис". Тогава ще мога да ви разкажа как е било и дали правят записи (ако вашите часове са след това).

Искам да ви питам нещо друго:

Някой ще прави ли (правил ли е) БХС след началото на 18-та седмица (сравнявам лекарски мнения дали не е късно).

Благодаря ви.

# 25
  • Мнения: 2 379
Момичета, както вече казах, и аз ще ходя при Томова другия понеделник (на 13-ти) в кабинета на "Цар Борис". Тогава ще мога да ви разкажа как е било и дали правят записи (ако вашите часове са след това).
Да thumbsup Моят час е 10 дена по-късно, на 23-ти.
Моля те, питай какви са възможните начини за правене на запис/снимки, каквото е възможно, и дали това удоволствие се заплаща допълнително Money
Изобщо с интерес ще чакам да чуя с какво впечатление ще останеш от прегледа като цяло Wink
Мерси Hug

# 26
  • Мнения: 1 419
По-добре късно...
Току що разконспирирах нашата Анишка, че е рожденничка  Flutter

Честит рожден ден, Ани - радвай се на безпроблемна бременност и хубаво бебече  накрая. Бъди здрава и усмихната  Hug  bouquet

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ   bouquet
ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО И ЕДНО СЛАДКО БЕБЧЕ
[/size][/color]

# 28
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ!
ДА СИ ЖИВА,ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ДА РОДИШ НАЙ-ДОБРОТО,МИЛОТО И ЗДРАВО БЕБЧЕ  bouquet

успешна седмица момичета

# 29
  • Мнения: 9 990
Честито на рожденичката!  bouquet
Питах за ФМ именно заради интереса към записа.Защото и мен ме интересува как става, аз например видеокасетка няма как да гледам после и не ме устройва, само на ДВД ако е качено бебчето.
Хайде, който мине да споделя впечатления, то и аз съм за 15 де и ще разкажа.

Общи условия

Активация на акаунт