Движение на българските майки -ВИДИН тема 3

  • 10 491
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Ти режи,за шиенето няма проблеми Wink

Взех коли4ката от вас Peace

# 16
  • Мнения: 2 653
Аз все пак ще ви покажа каква ми е идеята за рецептите.
До колкото разбрах няма ли да ги ламинирате?А дори и да не са, могат да се разпечатят просто на хартия.като на гърба може да има картинка  с елхичка  и с надпис Благодаря , че помогнахте! или нещо подобно.

# 17
  • Мнения: 2 502
Аз все пак ще ви покажа каква ми е идеята за рецептите.
До колкото разбрах няма ли да ги ламинирате?А дори и да не са, могат да се разпечатят просто на хартия.като на гърба може да има картинка  с елхичка  и с надпис Благодаря , че помогнахте! или нещо подобно.


fIONA

ще ги ламинираме , но се чудим как да ги принт на хартия като един файл със снимка и описание или отделно снимка

Все пак думата има Зори ,т.е. Майстор Зори
но кажете и вашите мнения ,  ако можеш да го пробваш в корел  или друга идея

# 18
  • Мнения: 2 657
Светле,вклю4и си кю-то за секунда Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 502
отивам на ревизия на кораб ,ще ти се обадя на  тел

# 20
  • Мнения: 2 657
Светле,Орлин каза,4е трябва да 4ерпиш.щото днес те е 4акал,ама ти пак не дойде Joy

# 21
  • Мнения: 7 106
Фиона, непременно сподели и твоята идея, все пак трябва да се представим отлично, не само добре  Wink.

Аз се чудя друго, тези рецепти, които не се побират на 1 страница, как да ги разположим - продължението да е на гърба на листа или на повече от 1 страници?

# 22
  • Мнения: 2 657
Според мен-на гърба на страницата е най добре-поне така мисля аз,но нека 4уем и другите Peace

# 23
  • Мнения: 2 653

Нещо такова си го представях.Единия или другия вариант.Не се зачитайте в текста, защото са пълни глупости, просто на бързо направих нещо.

Нали някой каза, че софииските мами , щели да раздават разни неща...не си спомням точно какво беше.Това на снимката са картинки, които см изрязала от опъковъчна хартия и съм ги залопила върху картончета, ще ги направя и ще ги пратя заедно с картичките, пък вие ги раздавайте там.Може нещо да напиша на гърба им- дайте идеи.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 00:05 от fiona

# 24
  • Мнения: 2 502
fiona
колко са големи  квадратите , можем да ги залепим в/у торбички ,затова ми кажи размера

чудни са ,ако искаш на лични
а файла за рецептите е добре ,какво ще кажете и другите ??
вие сте ....

# 25
  • Мнения: 2 657
Аз 4ак сега се прибирам.
Обиколих с Мими ТСМ-а и онзи другия магазин,но не намерихме нищо подходящо.
Взела съм от Светла платовете и след малко се заемам с о4ертанията.Но първо ще се развихря в къщи с 4иска,4е ако и днес не пипна нищо,ще ме изгонят при вас на хотел.

Светле,не изхвърляй онова от боксовата круша,ще ни потрябва със сигурност Peace

# 26
  • Мнения: 484
айдете и аз да се разпиша тука:
Зори ако се намали шрифта пак ли не се побира на една страница? newsm78
Фиона на мен картичките ми харесват много Hug,а и идеята на Светла не е лоша
Така момичета трябва да заснемеме тези кадри с ръцете крайно време е ,затова давам предложение:камерата заредена и с касета е в магазина при мен която има готовност ида взема я снима,дава я на следващата и така или другия вариант е аз да по обиколя всички Ви? newsm78 казвайте как да процедираме   Thinking
аз услиено  knit
За посещението ни в дневния център какво да напиша newsm78,децата спяха и ние повече разговаряхме с персонала,занесохме 10 бр от препарата Бреф, една торба с плюшени играчки,книжки и др.(Диди ще напише по късно при нея е списъка).Дадоха ни списък с необходими за тях неща(някой от който осъществими ,други абсурдни) и така.............
аз пак ставам досадна ама: Айдете в Гомо,а?

# 27
  • Мнения: 2 502
айдете и аз да се разпиша тука:

аз пак ставам досадна ама: Айдете в Гомо,а?

за Гомо аз съм за , днес следобяд или в петък следобяд или утре ????

пусни снимките де !! Praynig

# 28
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Бърз отчет за дома за временно настаняване:1-50 бр. плюшени играчки.  2-10 бр. книжки за оцветяване.  3- 4-5 книжки с приказки.   4- 10 препарата за хигиенизиране. В Белоградчик занесохме 2 големи чувала с боти и ботуши, 1 чувал с дрехи и няколко якета. Няколко раници/6-7/.Мими беше купила кутии с вафли. А, от тетрадките от София по 10 броя и на 2-те места.                               

# 29
  • Мнения: 2 653
Картончетата са 5,5/6 см-горе долу, защото май всяко е с малко различни размери.
А за какви пликчета става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт