Движение на българските майки -ВИДИН тема 3

  • 10 497
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 502
Картончетата са 5,5/6 см-горе долу, защото май всяко е с малко различни размери.
А за какви пликчета става въпрос?

мисля ,че са идеални като големина ,ще сканирам снимката ,за да видиш за какво става дума и каква ми е идеята , само да видя ,че май дадох списанието тази сутрин на Йо, но ако имам снимка ще я сложа ,да кажеш своето мнение

# 31
  • Мнения: 2 653
Ok, аз чак довечера късно сигурно ще се включа, че отиваме на гости сега.

# 32
  • Мнения: 484
както винаги с 300 дена закъснение bash пускам и снимките от Белоградчик при посещението ни в неделя,в албума "наши общи" са снимките на срщата  ни в София
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=75142

# 33
  • видин
  • Мнения: 358
йоана, аз имам шевна машина и ще мога да ти помогна. довечера съм свободна , ако искаш да пием по нещо някъде наблизо и да ми зададеш задачка.

# 34
  • Мнения: 2 657
Аз днес го ударих на мързел,след 4иската в къщи Embarassed
Сега изрязвам сърцата от на майка ми полата hahahaдаже има и рима Joy
По-късно ще по4на да о4ертавам и други от другите платове Peace
Мария,сега ти писах на скейпа,дори ти звънях,пиши ми като си на линия Wink
Мими,ако искаш ела утре да снимаме тук,аз ще съм сама,та да не кажеш после,4е ти е неудобно от мъжо Laughing
Сутринта си говорихме със Светла и Мими за Гепарда,ами те няма да свършат работа за рецептите,защото не са пе4атница,ама ще имам на ум да питам една моя позната Grinning
Светле,за онези късмет4ета,мисля,4е най-подходящата хартия ще е тази за прозорците,тя е набръ4кана,а и има всякакви цветове Wink

# 35
  • Мнения: 2 657
Мими,сега говорих с Мария,удобно ли е утре да дойдеш към 15 4аса?

# 36
  • Мнения: 484
идеално  Peaceутре в 3 съм пред Вас  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 657
Мими,направо се ка4вай на последния етаж/таванските/,от дясно и влизаш има една синия врата и 4укаш Heart EyesХи4 не си прави труда да звъниш на звънеца,4е ме дразни и съм му махнала батериите и скоро няма да му сложа Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 106
Мими,направо се ка4вай ....................

Йо, айде сега си затрий това инфо дето си писала с подробности как се влиза у вас, щото нали знаеш за сульо и пульо дето чете тук..... Naughty

# 39
  • Мнения: 2 502
момичета ,
днес нашата skorpion
има рожден ден

Мила ми Диди ,   Two Hearts
Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,
Обич да топли душата ти
И бог да те закриля в делата ти.
  bdbaloni           baloni      bigdance2

# 40
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден на Диди  bouquet



Да си жива,здрава и много щастлива!И все така всеотдайна за другите Hug

Зори,няма страшно другата врата е винаги под клю4,а и има зло ку4е Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 653
Честит рожден ден , Диди! newsm59  party023 Gift

# 42
  • Мнения: 484
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДИ!!!

# 43
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мили момичета, благодаря от сърце! Като майка , вече пенсионерка/ 40 е сериозна възраст/ се надявам да не ми се сърдите, ако съм била понякога по-рязка в изказванията си!Да Ви се връщат хубавите думи и на моята възраст да имате два пъти повече сили, за да сме полезни на много други деца! Радвам се, че Ви познавам!

# 44
  • Мнения: 2 502
fiona

ВЪВ Видин ли си ,да те снима и теб Мими ,или вече замина

Общи условия

Активация на акаунт