Стараете ли се да изглеждате добре пред съпруга си?

  • 4 501
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Да, това е въпрос на отношение към себе си, после и към околните.

Житейска философия, собствена - анцугът е дреха единствено за спорт..
Пеньоарът не е дреха, а състояние и по презумпция мирише на запръжка.

Поздравявам yanita, за поредното включване.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Естествено, че се старая да изглеждам добре - даже, като родих и бях в депресия, майка ми постоянно ме строяваше да се приведа в приличен вид за мъжа ми Wink

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
у дома изглеждам така, че ако някой звънне, да не ме е срам да отворя и да го поканя.

Аха, и аз така.

# 18
  • Мнения: 9 865
след чистене изглеждам като бик на корида... гледам да го няма като чистя, но пък ме е виждал във всякакви състояния
по принцип съм си голямо конте и всяка сутрин ставам мнооого рано за да се гримирам и направя косата.

в събота и неделя не се гримирам, карам кожата ми да почива, но гледам да съм привлекателна, а когато мъжо е в къщи все ще сложа някоя блузка с по-дълбоко деколте или свалено ципче... за радост на окото...
Важното е да уважаваме себе си и да се харесваме!!! Crazy

# 19
  • Мнения: 2 040
Старая се, но понякога има изключения .. и все пак се обличам подходящо за вкъщи, та ако дойде някой да не се налага да се обличам преди да го посрещна ..  щото веднъж ми се случи мъжа ми да държи хората в коридора, докато си облека нещо по подходящо  Embarassed  жегата беше голяма, а роклето ми тамън покриваше дупето, а на всичко отгоре бях и без сутиен  Embarassed
С неочаквани гости е така, затова държа на това всеки преди да дойде да се обади ..    Laughing
Единственото нещо с което немога да се облека и да си седя в къщи е дънки (дълги или къси, без значение) .. все ме стягат, все нещо не ми е у ред ...   Sick

# 20
  • Мнения: 1 289
у дома изглеждам така, че ако някой звънне, да не ме е срам да отворя и да го поканя.
...за мен е важно да съм чиста, сресана и с чисти, претнати дрехи. правя го основно заради себе си, но и от уважение към хората около мен.


  bouquet   Абе харесваме ли се сами значи и другите ще ни харесат...Не е необходимо кой знае какви усилия,за да сме в що-годе приличен вид. Нали??

# 21
  • Мнения: 216
е как, ако трябва няма да пера и готвя, но не ме е взел за др., а да ни се радва на мен и малчо.Ша са разкрасява, я! Laughing и според неговите разбирания ми е лесно: "защо ще готвиш, ще ви заведа да хапнем навън",казва обикновено той, а и златното мъжле помага с каквото може Peace

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
да, опитвам се поне
от домашните дрехи имам добри попадения, но имам и такива, които не са за пред хора
откакто родих нещо няблягам на по всекидневни дрешки, но се оказа че в зимния ми гардероб няма такива, така че няма да ходя толкова спортно вече
чистя само когато мъжо го няма, тъкмо да не ме гледа като съм яхнала метлата; не че ми пречи виждал ме е във всякакви ситуации
за грима - слагам и през деня, но не всеки ден, когато излизаме някъде задължително
абе като ходех на работа май по се кипрех
засега няма възражения и дано не се запусна чак дотам защото държа на външния си вид

# 23
  • Мнения: 745
Скоро се замислих, че трябва повече да се старая над външният си вид когато съм в къщи.
Я си представете - Мъжа излиза сутрин, цял ден е на работа и пред погледа му минават супер издокарани дами - модерни, добре гримирани......... и се прибира в къщи., посреща го жена му миришеща на пържено, със сенки под очите ( щото бебока плакал цяла вечер), хленчеща............................................. 
Е, след като това се повтори около месец, два, три, как мислите,че ще изглеждаме в очите на съпрузите си???
Моят отговор е  - като домашна прислуга  Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз се старая да изглеждам прилично не само заради него, а най-вече заради себе си. По принцип много рядко се гримирам, но педикюра е моята страст. Понякога ме хваща мързела и се разхождам по пижама вкъщи, но през това време той е на работа.
Предпочитам спортните и удобни дрехи, а домашни нямам. Т. е. домашни са тези, които бих носила  и навън, но нещо са ми писнали.

# 25
  • Мнения: 109
Разбира се, че пред кой друг да се глася! Wink


и пред себе си. Flutter

# 26
  • Мнения: 1 289
Винаги трябва да се поддържа жив интереса....

# 27
  • Мнения: 2 897
Мъжът ми ме е виждал в най-безобразни и нечовешки състояния, така че нямам комплекси в това отношение. Старя се да изглеждам добре преди всичко заради самата себе си, според мен това е въпрос преди всичко на самоуважение

Съгласна съм с написаното,това се отнася и за мен Peace

# 28
  • Мнения: 1 006
Мъжът ми ме е виждал в най-безобразни и нечовешки състояния, така че нямам комплекси в това отношение. Старя се да изглеждам добре преди всичко заради самата себе си, според мен това е въпрос преди всичко на самоуважение

 Peaceне съм изчела всички мнения, но това най-вярно описва моето тноошение към темата!
За мен е важно, също така, да съм гримирана, може да е само спиралка, ама на очичките нещо мацнато трябва да имам Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 537
Понякога се старая ,понякога не.

Общи условия

Активация на акаунт