🤍 Ергенът 🤍

  • 111 840
  • 1 976
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 5 838
И аз ще дам шанс на това предаване. Ергените са доста секси. Любопитна съм какви девойки ще изберат за тези ергени.

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
Вероятно ще е нашествие на стари и нови моделки, инфлуенсърки и прочие жадни за популярност.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 455
Записвам се и аз. Гледала съм американския вариант, дано нашият да не ме разочарова, поне не много.  Но още като видях кой е ергенът се учудих много.
"Познавам" го като мъжа на Хриси Парова.

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 14:50 от Ева на третия етаж

# 64
  • Мнения: X
В интервюто по-горе казва, че е на 31 и най-дългата му връзка била 8 години. Да кажем, че малко е стоял свободен сега, това прави че са се загаджили на 22. Същевременно разказа, че имал много женско внимание и опит. Пита се кога, между 16 и 22 или пл време нанпоследната си връзка Grinning

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 271
И на мен сметките нещо не ми излизат 😁
Според инста профила му е посрещнал миналата нова година с въпросната Парова. Вероятно малко след това се разделят и той се записва за ерген, който си търси съпруга. Дори да има подходящи кандидатки, не давам на евентуалната му нова връзка дълъг живот...

# 66
  • Мнения: 10 915
Последният руски ерген се водеше женен с дете към момента, в който са записвали предаването и беше голяма изненада като стана ясно, че той е ергенът. Всички се питахме, ами жена му, детето? Връзката му с „печелившата” продължи около 5-6 месеца, после литна като пчеличка на следващата моделка и така.

# 67
  • Мнения: 9 152
Къде е тръгнал този без да си покрие следите? Не е ли наясно, че в бгмама ще бъде разконспириран за нула време. Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 1 455
Сега поогледах профилите им, на ергена и на Хриси Парова, всичките им общи снимки
 са изтрити, с изключение на една в неговия профил. Много добре си спомням, че имаше доста снимки в нейния.

# 69
  • Мнения: 3 770
Дайте да я видим тази Хриси Парова.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 271
Нищо не е изтрито, не знам какво гледате. Детектив от БГ-Мама сте, все пак 😁

Това видео ако го вижда новата изгора, не знам как се чувства. То миналото - минало, ама..


А тази снимка е последната им обща от нейния профил

# 71
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 427
Това, че е необвързан, не значи че трябва да е неопитен Smile Все пак трябва да умее да общува гладко с дамите, всичко обикновено е много елегантно в шоуто, поне в представителната част.

Същевременно разказа, че имал много женско внимание и опит. Пита се кога, между 16 и 22 или пл време нанпоследната си връзка Grinning
Ми то в тия години най-много се тича на лов за бройки, може и да е преизпълнил плана. На вид дори изглежда като човек врял и кипял, по-скоро на 40-годишен прилича, изтощен от бурен живот Satisfied

# 72
  • Мнения: X
Снимките са олеле майко... Сигурно са му подбрали само кифли с мармалад..

# 73
  • Мнения: 438
В интервюто по-горе казва, че е на 31 и най-дългата му връзка била 8 години. Да кажем, че малко е стоял свободен сега, това прави че са се загаджили на 22. Същевременно разказа, че имал много женско внимание и опит. Пита се кога, между 16 и 22 или пл време нанпоследната си връзка Grinning

Имах на млади години близък познат с бройка над 200, беше на 23 тогава. Опит не му липсваше  , нито женско внимание, та в това изказване нищо странно, поне за мен.

# 74
  • Мнения: X
Може макар че тези дето се хвалят с по 200 на 22 им е малко в повече фантазията и егото според мен, т.е. на подобни приказки не вярвам много, много Wink Да не говорим извън сексуалния, какъв точно е този опит, щото в повечето случаи си е чисто лапешки.

Виктор конкретно обясняваше колко и бил отдаден на спорта в същия този период, със желязна дисциплина. Баща му не го пускал да излезе с приятели, докато не си направел необходимите трвнировки/повторения и те го чакали пред блока да приключи. Въобще забавно интервю. Добре започва, ще се гледа Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт