🤍 Ергенът 🤍

  • 111 986
  • 1 976
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 455
Явно не ставам за детектив 🤣
Страшни сте, браво.

# 76
  • Мнения: 4 509
Ето статии по темата, но са от август месец 2021:

https://show.bg/2021/08/09/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0% … 0%BA%D1%82%D0%BE/

(Подобни има и в други сайтове, пак около август публикувани)

П.П. Хареса ми определението преди няколко коментара, че прилича на 40 годишен, позихабен от нощен живот. На същото мнение съм. 30-35 годишните около мен изобщо не изглеждат така.

# 77
  • Мнения: X
Ако е така, значи всичко ще е режисирано. А и не е честно към участничките, които може наистина да го харесат. Сякаш са свършили необвързаните мъже, че са опрели до него. Но не ми се вярва продукцията да не е наясно, че лесно ще излезе тази информация.

# 78
  • Мнения: 14 805
Участничките сигурно също търсят слава или си правят реклама така,че и двете страни ще се доволни.

# 79
  • Мнения: 9 265
Участничките сигурно също търсят слава или си правят реклама така,че и двете страни ще се доволни.

Абсолютно!
Всички участници са за мигновенна слава , без значение по какъв начин , ще ги изтипосват.
Ще се пише в нета, по пресата , ще минат през игрите и сутрешните шоАта, и ей ти имидж...пък някои новоизмислени бизнесмени ще те забележат /забършат и ей те на +

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Записвам се да следя темата. Дано да се получи добро предаване!

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето за тези статии от август писах преди време. Не са ги премахнали от интернет, явно. Но пък междувременно може да му се е променил статусът на човека. Иначе... и аз смятам, че ще е режисирана история...


За записването да се следи темата не е нужно да се пише специален пост, Tihomira Fereva. Става с едно просто кликване на "Следи" - бутончето с камбанката:

# 82
  • Мнения: 4 156
Идеята на формата е интересна, но като си представя как ще бъде побългарена. Ще има купища инстаграмки - знайни и незнайни, дошли за своите 5 минутки слава. Със сигурност ще му дам шанс, но не очаквам нещо взривяващо.

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето един "по-така" поглед на webcafe към бъдещата българска версия на формата Grinning

# 84
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 943
Ето един "по-така" поглед на webcafe към бъдещата българска версия на формата Grinning
Изключително грубиянска статия, "Ето защо веднага предлагаме няколко екзотични локации за срещите: ........Army of the винкел епизодът на "Ергенът" може да съдържа survival среща - останат ли ѝ зъби, взимаш я...... Лещен - Красиво е. В планината, где духа. Пък с духане току-виж станало." Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 4 156
Даже не я дочетох. Жалък опит за хумор. Лъха толкова злоба, че ми се догади.

# 86
  • Мнения: X
По телевизията върви нова реклама на предаването. Последният женски глас, който се чува, много ми прилича на гласа на Паулина от Фермата 5, така че подозирам, че тя участва. За тези, които не са гледали Фермата, ето я: https://fermata.btv.bg/videos/video-vizitka-na-paulina-vanegas.html

Ето и новата реклама на предаването: https://www.btv.bg/shows/the-bachelor/videos/ergenat-prez-fevruari-po-btv.html

Много ми заприлича на нейния глас, защото тя има един специфичен по-разпознаваем тембър. Вие какво ще кажете по въпроса?

# 87
  • Мнения: 11 585
Тази, дето казва "Не съм знаеуа"? (И тя е от тези, дето не знае как се произнася "л"). Мисля, че не е Паулина, но.. мое мнение.

Повече съм в потрес от тия скубани и изрисувани вежди. Говорим за мъж, все пак...

Последна редакция: чт, 20 яну 2022, 10:26 от diziler

# 88
  • Мнения: X
Не, аз говоря за тази, която казва "Влюбена съм във Виктор".

# 89
  • Мнения: 11 585
Да, слабо се чува, а и прекалено кратко, няма как да преценя. Това съсредоточаване във всеки клип над плочките на въпросния Ерген... не ви ли идва леко too much? Леко ми е като от клип на Планета. С това ли може да блесне само? С плочките? Дано има и други качества, с които да се похвали.

Общи условия

Активация на акаунт