Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 100

  • 31 228
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 462

# 16
  • Мнения: 18 637
[ Привет!! Hug
Редеми Hug
Фенче Kissing Heart, благодаря за споделеното и за казаното от този актьор! Hands Plus1
Ако някой не е разбрал за ЗП, дъщерния канал teve2 / на Канал Д/ вчера показаха последната серия/излъчваше се отново/ и пак попадна в ТТ тренда. Турците се вълнуват на всеки повторен финал вече 11 години.


Пепи Hug да, за цялата 2021 Hands Plus1
Цитат
Сетих се и още нещо от интервюто на Умут Арал, за това, че сериала с Къванч е първия спин-офф за Нетфликс въобще. Та от тази гледна точка може и това да е причината да продължава толкова време постпродукцията. В края на краищата ако нещо се прави за пръв път в световен мащаб със сигурност ще се положат достатъчно усилия , за да излезе стойностен продукт.
има логика, но постпродукцията предполагам е приключила.
Диве, много ми хареса пак твоя гиф Hands Plus1
Гости, ти гледаш ли Ойкю?
аз изгледах последно 3 еп....не съм супер въодушевена/каквито коментари чета във форума/ но за сега ми е интересно как ще развият сюжета и тайните.

............
Снощи са давали "Хайде бе сине" в Румъния по Kanal D România

изт-
https://viatacuaromadecafea.com/2021/12/28/kivanc-tatlitug-in-ac … -kanal-d-romania/

Поли Hug, как си?


Алинка и Ирето ми липсват в новата тема Blush Heart

Хубав ден!!

Последна редакция: ср, 29 дек 2021, 13:06 от Airra

# 17
  • Мнения: 3 186
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Днес минавам на бързо, че имам доста ангажименти.
Айре, сетих се още нещо. Умут Арал говори и за това, че са гледали много филми на подобна тематика, но героя на Къванч не прилича на нито един от тях. И това е интересно. Какъв ли ще е той?
Диве, щом майстора е обещал последни щрихи, довери му се😍
Фени, благодаря за преводитв🤗
Редеми, честита Коледа, предполагам, че си от по старите членове, които не познавам, но ще се радвам да се опознаем. Чакаме два проекта, така че има какво да обсъждаме.
Али, Поли, Ирка 😍 и аз ви чакам
Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 18
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 462
Милички!❤️
Рекох да намина да ви поздравя,да пожелая здраве,усмивки, късмет, любов,щастие на вас и вашите близки!
Почерпка от мен с шоколадово брауни,вчера го правих за почерпка за рождения ден на една госпожица,подарих и гривничка от Истанбул,на Бъдни вечер им направих ашуре,сал немците,умеят да готвят,ама не му знаят тертипа.За менюто да не ви говоря,добре че направих някои български неща,ракия и трушия нашенски.
Поне компанията беше от сой.Kissing Heart

Айре, благодаря за новата къщичка!❤️❤️❤️🎄🎄🎄
Къде е сега патрона,как се чувства Башак,дали са в Истанбул,не съм чела отдавна..

# 19
# 20
  • Мнения: 18 637

нова, в Бурса е Hands V

Редеми Hug, благодаря ти за почерпката и пожеланията!
Пепи Hug
Цитат
Айре, сетих се още нещо. Умут Арал говори и за това, че са гледали много филми на подобна тематика, но героя на Къванч не прилича на нито един от тях. И това е интересно. Какъв ли ще е той?

щях да се учудя, ако прилича.
а какъв ще е, какъвто го е написал Дж. Джордж и изиграл Киво, всички тръпнем в очакване.

приятна вечер!

Последна редакция: ср, 29 дек 2021, 18:58 от Airra

# 21
  • Мнения: 18 564
Редемче Hug Честита Коледа! Благодаря! Flowers Hibiscus Ето, Айрето Heart Eyes вече ти е отговорила къде е патрона, а Башак се надяваме да е добре.
Айре Heart Eyes благодаря ти за всичко споделено и най-вече за донесената нова снимка! Kiss Много си е готин с тази прическа на тази снимка, вече не е чак толкова оръпан Stuck Out Tongue Closed Eyes А може просто на снимката с другия Къванч така да е излязъл. Ще посрещат явно НГ с майката на Башак Thinking Дано ни зарадват!
На мен все още ми е интересен Съдбата, историята е интригуваща. Акън на моменти ми изглежда някак нелепо, явно няма шанс да го харесам, ама това не е важно, той и Сарп не е хубавец, дори и Ойкю на моменти не ми харесва особено как изглежда, прекалено е отслабнало лицето и, а това изостря чертите и, като Джемре ми беше много по-нежна, по- важното е, че всички играят добре. Все по-интересно става в 4 серия, Нергис е готова да прости на баща си , а майка и побесня, свърши доста интересно. А малките ме кефят много, Уур каза на Захиде, че прилича на Жокера по усмивката Stuck Out Tongue Closed Eyes
Пепи Heart Eyes както казах, след думите на Умут съм още по-нетърпелива да гледам Якамоза, да видим кога ли ще стане това Thinking Ужасно съм любопитна за образа на Арман! Но, и аз като Айрето мисля, че сериала отдавна е готов, не е ясно само какво чакат от Нетфликс, за да го пуснат ...
Киво имаше доста снимки тази година, не можем въобще да се оплакваме, вижте само за март месец колко са официално споделените!

Гости Hug и ти ли харесваш Съдбата ? Предполагам, щом го следиш Hands Point Up
И на мен много ми липсват Поли, Алинка и Ирето, чакаме ви, ей! Kiss Дано Поли и малчо са оздравели вече и имат просто по-интересни занимания! Hands Pray

Лека вечер! Hug

Последна редакция: ср, 29 дек 2021, 20:23 от queen_fenka

# 22
  • AMS
  • Мнения: 6 433

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното, реакциите и преводите!!!



Винаги ми е много приятно, като прочета за интереса към ЗП.
Този сериал май е като виното -
колкото повече остарява, толкова по-добър става!!!
Всички проекти на Къванч и Берен са ми любими,
но именно ЗП ме накара да последвам и двамата.



Дружки, от това взиране в кивчетата,
вече сънувах Къванч.


Скрит текст:
В голяма зала, на някакво мероприятие, влиза Къванч,
но не на сцената, а отстрани и сяда на стола до мен, в края на реда.  
Намига ми в негов стил ... Явно съм загубила звук ...  
Но под стола ми вече се чува кап, кап, кап, ...
Никой не го разпознава!?  и ме питат кой е този до мен ...
И той с жест на главата - хайде отговаряй ...
Те това е


Ходих >>>
Скрит текст:
на изследвания и това е
елхата в болницата >>>



на улицата в гадното време >>>


вятърът събори офиса в градинката,  
и сега това е положението >>>



Лекинка!!!

# 23
  • Мнения: 18 564
Привет, дружки! Hug



Диве Kissing Heart жива да си, как ме разсмя с този твой сън Smile Хайде, отговаряй! Stuck Out Tongue Closed Eyes
Айре Heart Eyes във връзка с думите на този актьор се сетих какво беше казала Хилял Сарал в едно интервю 2018 г, за в. Сабах за Киво като човек и актьор, потърсих и ги намерих:
Цитат
"Успешен. Изненадващ. Съвестен. Състрадателен.  
 Минутите с него са много приятни, енергията му е много добра.
 ... Например в заснемане на сцена с Къванч, той ме гледа,
 разбира моето отношение и дори да кажа ОК, той  казва -
 На мен нещо не ми харесва. Хайде да го направим още веднъж."
Заради това го харесват и колегите му и режисьорите с които работи.
Останаха два дни до Новата година, няма майтап, как бързо лети времето ... колко дълго чаках да дойде декември Smile

За наш ашкъм няма новини за сега, но ми попадна това за Ойкю Heart
Цитат
Журналистът Ертурул Йозкьок в статията си, озаглавена „20 души на годината според мнението ми“, посочи имената, оставили своя отпечатък през 2021 г. Oйкю е сред тях!
 "Сериалът " Другият Истанбул / Bir Baskadir " беше един от най-обсъжданите тази година .. Фразите на героинята Мерием, започващи с думата "сестра" и завършваща с думата "сестра" (" аз също не обичам пръстени, сестра...") се превърнаха в култова фраза в нашата социална памет. Учи ни колко сложна е станала думата.
Ойкю Карайел е зашеметяваща актриса, която се превърна в Мерием с прекрасната си игра.
Човек на годината беше Ойкю Kaрайел, но ние все едно, че видяхме нейната героиня Meрием ... "
А също така Джан Бономо се споменава с песента "I put on a dream"
Така е, заради нея най-вече гледам сериала Игра на съдбата, много е добра! За Акън чета противоречиви мнения в нета, някои твърдят, че няма разлика по начина по който изгражда героя си Джемал от този на Миран, не зная, не мога да кажа. На други им преиграва, на трети им е любим, но всички са единодушни за прекрасната, различна игра на Ойкю във всичките и проекти.Радвам се за нея, харесах си я още като Джемре! Heart


Пожелавам ви прекрасен четвъртък! Hug

# 24
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
Здравейте момичета,
Фенче, разбира се, че гледам Ойкю...За мен винаги е била важна историята, която разказват...Относно Акън....много скоро започна да снима след Вятърничав и това е причината да правят сравнение с Миран...а и не всеки може да показва едни и същи емоции по различев начин.
Не и е лесно на Ойкю да гледа малко бебе и да снима, но в този бранш веднъж "забравят" ли те, трудно влизаш отново в полезрението....Актриси много...Всяка "мис", а не само такава, иска да стане актирса...

Весело посрещане на новата 2022 г.
Бъдете здрави!

# 25
  • Мнения: 18 564
Дружки Hug, не мога да не споделя и с вас какво ми подариха днес моите родители за спомен, направо ме разплакаха ... трогната съм от вниманието и уважението, това си е струвало всичко! Heart
Скрит текст:

Гости Hug така е, историята е най-важна, дано не забият в посоката, която започвам да очаквам след като изгледах 4 серия. За Акън нищо не мога да кажа, с този образ се справя добре, но явно не е от актьорите, които умеят да показват едни и същи емоции по различен начин, това наистина го могат малцина. За щастие нашият ашкъм е от тези актьори Heart


Весело посрещане и на теб на Новата 2022 г.! Бъди здрава и щастлива! Heart

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 14:05 от queen_fenka

# 26
  • Мнения: 18 637
HugHearts

Фенче Kissing Heart, много хубав подарък, браво!! Е как няма да си е заслужавало, на толкова много деца си дала най-важното-основите в първите 7 години.
За Киво, причоса е супер Stuck Out Tongue Winking Eye на снимката с Касабалъ може да е бил с шапка, която му е сплескала косата.
Спомням си тия думи на Хилял за него.
Като изгледам 4 серия на Съдбата може да коментирам повече, но Ойкю наистина е доста слаба  и така лицето й изглежда по-удължено. Мерси за споделеното за нея!
Акън го знам мнооого добре как игра в Херджай, и в новия му сериал не намирам кой знае каква разлика в мимиките и изразните средства.

Диве Hug и мен ме разсмя, добре дошла в клуба на сънуващите патрона..... мен скоро не ме е посещавал. Smirk
една статия на испански за ЗП- Най-запомнящата се турска драма на всички времена, Aşk-ı Memnu, отново остави своя отпечатък в социалните мрежи!
https://seriesturco.com/el-drama-turco-mas-memorable-de-todos-lo … tm_medium=twitter
Интересно ми е като показваш разни неща, от твоето място. Hands V


Гости, със сигурност не й е лесно и с толкова малко бебе. но тя е бойно момиче!!
И на теб, весело посрещане!
......................
Момичето на прозореца #момичетонапрозореца
25 епизод бг. субтитри.
25_1 https://ok.ru/video/3484685109780
25_2 https://ok.ru/video/3484685044244

.........................



хубав ден!! Hug

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 14:25 от Airra

# 27
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, дружки!
Благодаря за споделеното! 🌸🌸🌸

Щастлив четвъртък!
Хубав ден, изпълнен с успех и много усмивки!
Успешни начинания, прекрасно настроение, здраве и късмет!

Благодаря за празничната тема! 🌸🌸🌸
Айре, Heart Eyes
Хубави мисли, добри новини, комфорт и уют да споделяме докрая ѝ!

Фенче, Heart Eyes прекрасен подарък, не само в емоционален аспект, но и удовлетворение от добре свършената работа! Единствено мога да пожелая на тези дечица все на качествени хора да попадат във водовъртежа на живота!

На всички още веднъж благодаря за споделеното, не протоколно, най- сърдечно, за споделеното време, любов, емоции, новини и мнения!
Пепи, Heart Eyes Диве, Heart Eyes Гости, Heart Eyes Поли, Heart Eyes Ирка Heart Eyes Орси, Heart Eyes

На всички ни и на любимите КБТ 💖 желая добри хора да срещаме по пътя си. Където и да ни отведе той, хората са най- важни. 💖




# 28
  • Мнения: 18 564
Айре Heart Eyes Алинка Heart Eyes благодаря ви!
Цитат
на толкова много деца си дала най-важното-основите в първите 7 години.
И мнооого любов! Two Hearts
Цитат
Единствено мога да пожелая на тези дечица все на качествени хора да попадат във водовъртежа на живота!
И аз им го пожелавам, заслужават го! Two Hearts
Благодаря за всичко споделено! Kiss Дай, боже!
Цитат
На всички ни и на любимите КБТ 💖 желая добри хора да срещаме по пътя си. Където и да ни отведе той, хората са най- важни. 💖
Ама пък си отиват тези двамата ! Heart Не случайно са любимата двойка на милиони зрители.


Превод на статията с гугълчо
Цитат
Най-запомнящата се турска драма на всички времена, Aşk-ı Memnu, отново остави своя отпечатък в социалните мрежи

Няма да е погрешно да се каже, че Aşk-ı Memnu е един от най-запомнящите се турски сериали на всички времена. Сериалът, който продължава да оказва влияние въпреки 14 години след публикуването си, отново беше номер едно в дневния ред на социалните мрежи с последния епизод, излъчен вчера.
Aşk-ı Memnu се превърна в сериал, който се е запечатал в паметта на всички с техните Bihter, Behlül, Adnan и Nihal Ziyagil. Това беше толкова успешна продукция, че дори след 14 години, тя продължава да бъде в дневния ред на Турция.
Aşk-ı Memnu се повтаря много пъти до днес. Всеки път публиката гледаше с ентусиазъм, сякаш се излъчваше за първи път. Вчера беше излъчен последният епизод от повторението на Aşk-ı Memnu, което се излъчи по Teve2. Aşk-ı Memnu стана номер едно в дневния ред в социалните медии след 14 години и кой знае колко итерации има. Около 3000 публикации бяха направени в Aşk-ı Memnu.
Aşk-ı Memnu, който се излъчваше по Kanal D между 2008 и 2010 г., беше адаптация на едноименната творба на Халид Зия Ушаклъгил. Сериалът, заснет от Ай Япъм и с участието на Къванч Татлъту, Берен Саат, Хазал Кая и Селчук Йонтем, влезе в историята като поредицата с най-висока гледаемост в историята на турските телевизионни сериали с последния си епизод. Aşk-ı Memnu достигна 23,4 гледания в общ брой зрители и 27,1 в група AB.
В края на сериала, който разказва историята на забранената любов между красивия млад Бехлюл Хазнедар и младата съпруга на чичо му Аднан Зиягил, Бихтер Зиягил, Бихтер, изигран от Берен Саат, се самоуби, като се застреля с пистолет.
Сериалът толкова впечатли турската публика, че на датата на смъртта на Бихтер Зиягил, която беше 24 юни в сериала, те написаха в Twitter акаунта на община Сариер: „На Бихтер Зиягил премина от Сариер“. Ziyagil Mansion, където се развива сериалът, се намира в Sarıyer.
Харесах си един коментар при американките Heart
Цитат
It's amazing how many different characters Kivanç has portrayed in his career, each so different from the preceding...And I love each and everyone of them, because Kivanç makes them so multilayered and real. My top favorites remain Kuzey (for too many reasons 😆), and Seyit (because I discovered Kivanç in that role and found him to be the epitome of the romantic leading man). But his Behlul in Aski was phenomenal, as was his Kadir in Çarpışma. I've also a special place in my heart for Halil...and Mehmet. 💙 So you see, I can't really choose....nope. No can do
Удивително е колко различни герои е изобразил Киванч в кариерата си, всеки толкова различен от предишния... И аз обичам всеки един от тях, защото Киванч ги прави толкова многопластови и истински. Моите топ фаворити остават Кузей (по твърде много причини 😆) и Сеит (защото открих Къванч в тази роля и го намерих за олицетворение на романтичния главен мъж). Но неговият Бехлул в Аски беше феноменален, както и неговият Кадир в Çarpışma. Имам и специално място в сърцето си за Халил...и Мехмет. 💙 И така, виждате, не мога да избера.... не. Не мога да направя 😃 😃
 



Лека вечер! Hug

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 20:16 от queen_fenka

# 29
  • Мнения: 3 186
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт