Искам да кажа...(190) през януари 2022

  • 52 855
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 975
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Даже по-рано ще става, че е на ски лагер от утре.
Днес един бърз преход от Симеоново през Бистрица, та до Железница. После обратно до Бистрица. Сега пих магнезий, че без това кръста ми е блокирал.
За вечеря имахме спагети на тиква със сос Алфредо с зеленчуци. Нахраних децата, приятелското дете го изпратихме, гладих… и сега грабвам книгата.

# 976
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Още в петък сутрин 'и ударих хикса на сутрешната аларма, че да не забравя.

Мар'и, и аз ходих следобед за още бамбук, но почти нищо азиатско нямаше по рафтовете, зареждаха по новата брошура.

# 977
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 187
Добро утро!
Събудих се рано....
Да изпратя ММ.
Днес ще посетя библиотеката. Чете ми се книга.
Перални, перални, готвене....
Хубав ден!
Щастлива седмица!

# 978
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Добро утро ☕
Изкарахме страхотно, видяхме се с родата, имаше много смях, майтапи, спомени ❤️ тортата не се разпадна, по мека от обичайното, но безобразно вкусна.
От днес изчиствам храненето и започвам фитнес 🏋️
Хубава седмица момичета 🤗

# 979
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
Добро утро!

Искам и аз да съм ваканция, ама няма! Прибрахме се снощи и от днес на тръстиката.

Боби, много сте хубави!

Ети, задобряваш, а? Браво на теб!

Казвала съм, че не гледам новини, но като прочетох Лин потърсих инфо. Въпреки, че е много далече от нас, се радвам, че се случва.
Подкрепям Стейси, за казаното за протеста. Писах, че и синът ми беше там и то защото вече е баща и иска да "защити"детето си, а не в подкрепа на някоя политическа партия! Не е имало такива "сблъсаци", както се опитаха да го изкарат в медиите.

Пожелавам, хубава седмица и весела ваканция!

# 980
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 038
Добро утро!

Снощи като тръгвахме заваля сняг, да казвам ли, че не ми се тръваше извъобще и днес пак ми се искаше да карам ски? Другия път повече Simple Smile

Деси, важното е, че не се разпадна тази вкусотия Wink

Хубав ден!

# 981
  • Мнения: 39 422
Рир, що не те прочетох снощи....
Вчера така се радвах, че днес ще ставам без аларма, направо изглеждах по детски щастлива. Е, по- късно плановете се промениха(обади се лелята на ММ, та направихме една уговорка), но аз тотално изключих, че утре децата не са на училище и, естествено плановете са съобразени с учебните им часове. Малко по- късно все пак загрях и си настрох алармата за 7.00, ама защо не махнах стандартната от 6.30- нямам обяснение. Поне вече съм с крем на лицето, оформени вежди и със сервирано кафе. Сега вече я разбирам Съни за ранните ѝ разкрасявания.
Лято, стискам палци за подаръка и за детската градина.
Деси, от днес и аз влизам в редиците на режимните.

# 982
  • Мнения: 15 043
Добро утро.
Така е, Мари, като станеш рано, оползотворяваш времето.
Ние станахме рано без аларма. Но и снощи рано заспахме.
Пия кафе на спокойствие.
Хубав ден и успешна седмица.

# 983
  • Мнения: 14 318
Добро утро!

Иска ми се и аз да съм ваканция,  ама няма 😁
Но вчера се намързелувах, та дано да ме държи поне до сряда 😆 Едва ли...

Спокойна седмица ви пожелавам!

# 984
  • Мнения: 1 206
Добро утро!

Боби, много хубаво семейство 🥰

Ети, браво за прогреса. Никога не съм се качвала на ски, а ми изглежда интересно.

И аз от седмица тренирам, взех да влизам в релси и да не колабирам по време на тренировка 😃. 30-40 минута са, но след това се чувствам много добре.

Хайде хубава и успешна седмица!

# 985
  • София
  • Мнения: 3 708
 Боби, изглеждате страхотно както винаги!
Тит, много енергия имаш, завиждам!
Забравих другото. При нас уикенда беше както винаги натоварен. В неделя след като предадохме внуците ходихме да купуваме шкаф за играчките, че етажерката за играчки от Лидл отдавна не събира и четвърт от наличните, после сглобявахме, нареждахме, едва сколасах вечерта за сложа нещо в кукъра. Там пък нов проблем-нещо не прави хубаво налягане, сигурно нещо гумичката се е разместила.
Пожелавам ви хубава седмица!

# 986
  • Мнения: 14 804
Добро утро!
Вие ваканция,аз пък станах и заведох Синеочка на ДГ. 😁 Всички наопаки,ние наобратно. 😃
Хубав ден. 🌺

# 987
  • Мнения: 22 452
Добро утро и от мен,

нямам нищо особено за казване, събота и неделя като всеки път...чистене, готвене, пране. Simple Smile

Радвам се, че децата ще си починат седмица.
После щерата обаче е първа смяна и направо ми е жал за нея, ще трябва да става много рано.

От 1ви март ни увеличават цената на билета за тролей на 1.50лв. Думи нямам просто. При разстоянията, които са при нас.
Естествено увеличават и картата за учениците.

# 988
  • Мнения: X
Добро утро!

Пия кафе на спокойствие. Днес ще е дълъг ден, но ще го избутаме. Няма как. Важното е да няма напрежение.

Успешна седмица!

# 989
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
То вече клони към обяд, та добър ден.
Оставих детето на ски ( на спирката де), после бяг до поликлиниката ( хем съм платила изследванията, хем в системата им стои отворено за плаюане), после до гаражо-склада, да занеса два кашона - мисля, че и направих крачките за днес.
Сега почвам със служебната работа. Един от подизпълнителите с Ковид- та ми спира устрема. Имам и няколко договора да погледна.
После цветята- днес съм решила да сея подправки, а и чуушки май за разсад да пусна.
Паралелно чета и книгата препоръчана от Фонси. Припокрива вижданията ми на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт