Искам да кажа...(190) през януари 2022

  • 52 796
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 1 020
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро ☕
Домашния ми сироп за кашлица е, равни части мед, зехтин и ракия, взима се по 4-5 чаени лъжички на ден, много бързо действа.
Не карам ски, не ме влече, синът ходи, а миналата година и сноуборд кара.
Аз, запазих билети за Барселона 🙂
Нямам търпение!
Шофирам вече не толкова активно, в София се предвижвам с метрото, поради липса на места за паркиране, извън София все ММ си кара, не обича да го возя, все косури ми намира 😁
Хубав ден момичета 🤗

# 1 021
  • Мнения: 39 316
Втори ден се събуждам с ненужна аларма. Нямам думи за мунската си постъпка.
Сняг обичам да гледам как вали. Другата опция ми е да съм в хижа с камина и вино, да се овъргалям няколко пъти, пък да се настаня на топло. За днес при нас го дават снеговаж, да видим дали ще познаят.
ФБ ме подсети за рожден ден на приятел. На негов такъв преди 6 години спрях цигарите от раз.

# 1 022
  • Мнения: 15 027
Добро утро.
Скрит текст:
Хайде на закуска

Аз не шофирам, само куфар го играя.
Руми, сетих се, че преди много години след един грип ми остана ужасна кашлица, която не минаваше. Оказа се, че ми е възпалена щитовидната жлеза и заради това е кашкицата. Та, ако иска, колежката ти може да мине преглед.
Хубав и успешен месец.

# 1 023
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Добро утро, мацки!

На 45г съм, не е късно за нищо Wink
Ние много пътуваме за удоволствие и така си почиваме. Съчетаваме с храна, къде уцелваме хубава, къде не, но спомени остават. Аз лично много не обичам да шофирам. Правя го при необходимост.
Барселона я бяхме капарирали миналата година, отпадна, заради заболяване на колежка. Не знам дали ще ми важи още капарото, едва ли.
Но децата си я чакат. И ние. Вече планове не правя, ще е в последния момент.

# 1 024
  • Мнения: X
Добро утро!

Надявам се на спокоен и не толкова студен февруари. Още един куфар идва. Smiley  Не мога да шофирам, нямам даже книжка. Но пък обичам да се возя. И ските не ме влекат. Харесвам почти всички зимни спортове, но само да ги гледам.

Хубав ден и спокоен месец!

# 1 025
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Добро утро!
И аз не съм голям фен на шофирането, особено по магистрала. Карането бързо ме уморява и напряга. По красиви междуградски пътища е удоволствие, но рядко ми се случва. Ски не мога да карам и честно казано не ме влече. С удоволствие вися на пистите и се пека и обожавам разходките в гората, когато има сняг. Едно време ходех с приятелите ми на ски и докато те се пързаляха, аз се разхождах, печах и пиех кафе/чай с книжка. Беше хубаво!
Хубав и спокоен да ни е февруари!

# 1 026
  • Мнения: 14 784
Добро утро.
Да пусна ли нова тема?

# 1 027
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Да Simple Smile

# 1 028
  • Мнения: 14 784
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1407597.new#new

Общи условия

Активация на акаунт