На море в Китен - 2022/2023 г.

  • 59 956
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 274
Съжалявам, много исках да съм с добри новини от тук, все пак нов хотел...За мен не си струва за каквито и да е пари, а сега като му гледам цените направо....падам. Ние и двамата с ММ не сме ама никак претенциозни, даже си решихме да не гледаме вече нищо, за да не си разваляме почивката с негативни неща. Той е доволен, вали дъжд и щял да си почине качествено. Още е в леглото, а аз ходих до автомата за кафета и сега ще пием кафе и ще се излежаваме цял ден 😄 Просто идеята ми беше да напиша тези неща, за да съм честна и обективна, и най-вече полезна. Защото българите сме свикнали твърде често да използваме за всичко израза "Майната му" и май затова толкова години сме в това положение за всичко.
mamamishi Като те чета ,направо е отчайващо положението .Само 3 храни ли предлагат за избор,няма ли разнообразие Thinking  Закуската бива ли я,кафето? Аз ще чакам още отзиви от теб за положението там ,преди да реша какво да правя .Вие за колко дни сте?


Ние ддоро капарирахме, така ни поведоха, че чак лошо ми става.... Все си мисля, че до нашата почивка има време и ще ги до оправят. Аз пък четох коментари, че храната е супер и има в изобилие.....

# 76
  • Мнения: 2 136
the_demon, Китен си е село, ако държите на разходките, забравете за него Wink
Аз съм влюбена в тая Панорама и отскачаме за по един уикенд с приятелките вече втора година!

# 77
  • Мнения: 1 851
Може и да го оправят хотела, но може и да не го оправят, божа работа.На обяд имаше като основно ястие бейби моркови печени с копър. Не че не ми харесват, но за мен това е гарнитура, де да знам. Имаше и пилешко с ориз и някакво печено месо със сос. Десерт отново нишасте и кекс нарязан. Имаше и диня също. Зеленчуците каквито и вчера. За мен това не е изобилие от храна, но все пак е въпрос на виждане. Басейна днес вече освен зелен е и червеникаво кафяв. Някакъв човек сипва нещо от пакет и бърка с една дълга пръчка по дъното, но според мен трябва да се изпразни, изчисти и напълни на ново. Ходихме да се разходим до Лозенец, Царево, Ахтопол и Синеморец. Малко занемарено, само Царево ми хареса, били сме там преди година и сега е по-добре. Другите са си малки селца, изглеждаха доста безлюдни като цяло. В Китен сме за първи път, затова и исках да дойдем. По-оживено е от другите от днес, може човек да го обиколи за около половин час. Има доста заведения и магазинчета. Абе симпатично е за спокойна почивка, за млади хора според мен не. Плажът Атлиман е много малък, само бях чувала за него. Сравнено например с Приморско и Бургас е миниатюрен. Има основно платена зона, наблъскани шезлонги и чадъри много близо. По 7лв са и шезлонги и чадъри. Аз не харесвам такива претрупани плажчета буквално един върху друг. В Лозенец днес видях един широк е хубав плаж не знам кой беше де. Аз съм фен на Бургас Северния плаж и като цяло на Бургас.
Допълвам, че докато ни нямаше е влизано, изхвърлен е боклука само и нищо друго не е чистено. Пак сме с късмет, защото видях комшиите по стая как си носеха боклука да го изхвърлят 😄 Редактирам да допълня, изключително удобни матраци и възглавници. Рядко съм попадала на толкова удобни. Естествено нови, както и кърпите, без забележки съм тук. Също хубави шалтета.

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 17:58 от mamamishi

# 78
  • Мнения: 1 972
Аз вече си отмених резервацията🙄 и съм изключително разочарована даже.... Освен това, като се обадих, една изключително нелюбезна жена ми отговори троснато да пусна имейл с номера на сметката, за да ми върнат парите. Изобщо Китен ми отпада като дестинация, а Ол инклузива пък въобще.... То кафе не предлагат, аз ще търся без-лактозно мляко🤣🤣🤣🤣🤣

# 79
  • софия
  • Мнения: 2 543
Отидете в хотел "Панорама Китен", няма да сбъркате. Току що се прибрахме от там с мъжа ми и с децата. Наистина съм много приятно изненадана, че има подобно място в България. Персоналът е уникален, храната беше страхотна, гледката-спираща дъха, детският кът е чисто нов и доста голям. Има аниматори за децата, организираха се детски дискотеки и игри. За възрастни също имаше занимания - кино, караоке вечери, сутрешна гимнастика, водна топка. Буквално се почувствахме като едно семейство с персонала. Чистотата също беше перфектна. Просто препоръчвам с две ръце.
Близо ли е до шумни кръчми като "Вълчан войвода" и т.н.?

# 80
  • Мнения: 3 284
gabelas17 няма шумни кръчми до хотел Панорама.

# 81
  • софия
  • Мнения: 2 543
Като вляза в гугъл мапс ми излиза хотел Албатрос след една малка църквичка. Хотел Панорама отзад ли е?

# 82
  • Мнения: 9
Може ли снимки

# 83
  • Мнения: 3 284
Като вляза в гугъл мапс ми излиза хотел Албатрос след една малка църквичка. Хотел Панорама отзад ли е?
До станцията на БНТ

# 84
  • софия
  • Мнения: 2 543
Като вляза в гугъл мапс ми излиза хотел Албатрос след една малка църквичка. Хотел Панорама отзад ли е?
До станцията на БНТ
от другата страна на пътя, червено- кафявата сграда ли?

# 85
  • Мнения: 1
Ако не сте ходили се съмнявам да ви хареса. Малко селце с две улици на кръст. Казвам го защото  след дълги години в Поморие решихме да експериментираме с Китен и останахме разочаровани. Особено плаж Атлиман, тясна плажна ивица г×з до г×з.
Kитен имат много хубав южен плаж,който е неколкократно по голям от Атлиман. Няколко години сме ходили там и много пъти когато на  Приморско и Атлиман има големи вълни на Южния плаж на Китен е спокойно. Благодаря на всички, които писаха за хотел Куин Нели Парк! Помогнаха на мен и семейството ни да не проваляме седмичната си почивка,която чакаме от месеци. Вече отменихме резервациите, може би през 2023 ще е по добре, но сега няма как да се получи,поне не и с градината, която отдавна трябваше да е озеленена и с цветни леки,а басейна почистен преди първите гости на хотела. Дано оправят поне храната и времето да е слънчево, за да не им се провалят съвсем предстоящите сезони!

# 86
  • Мнения: 1 851
Аз вече ставам досадна, но истината е хора, че не си струва да давате пари за този хотел. За мен не е нормално да отвориш хотел, без да му измиеш стъклата дори от ремонта и лепенките на дограмата стоят. Да пише басейни, игрища, анимация и нищо от това го няма. Такава кал е наоколо, и дупки със стърчащи кабели, че е чудо как са им разрешили да отворят. В момента хотела вече е почти пълен, снощи нямаше къде да се седне на вечеря, но пък се появиха стъклени чаши, което е напредък. Персоналът е много малко и това също оказва влияние мисля. Ако мога да дам съвет на някой, той е че тук е по-добър вариант за хотел без изхранване. Има доста заведения с менюта и на мен цените, които са написали отпред ми се видяха нормални и даже ниски. Сравнявам с тези по заведенията във Велико Търново и Варна. И понеже тук всичко е на две крачки от теб, спокойно човек може да си се храни където поиска, и да си плаща само нощувка, хотели има доста. Та това е моят извод за Китен. Като цяло ме дразни да ти предлагат оферта, в която има изброени много неща, а реално да не получиш и половината...ами не е нормално. Снощи изпразниха басейните да ги чистят, явно разбраха че няма да стане иначе, днес пък като станах няма топла вода Joy Та за следващия сезон ще станат нещата, ама за този....

# 87
  • Мнения: 6 270
Значи цяла нощ не съм спала от мисли и помисли за тоя прословут хотел Куин Нели Imp
И сутринта взех решението -отказах и аз резервацията по телефона ,ще ми върнат капарото.
Съответно запазих за  4 дни в хотел Панорама към 20 юли имаше дати.Дано съм направила правилния избор.Head Band

# 88
  • Мнения: 1 972
mamamishi, кажи моля те, каква е закуската, че ми стана интересно.... Много се радвам, че се включи и каза тия неща, защото щях да полудея просто

# 89
  • Мнения: 1 851
За закуската не мога да кажа нищо, защото не закусваме и двамата и не сме ходили. Кафето питах тук комшиите как е, казаха отврат и ходя тук наблизо за кафе. Аз съм маниак на кафе и ми е важно единствено то сутрин, та така.
Иначе имаше боб снощи и ММ беше много доволен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт