Женкар

  • 8 700
  • 175
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Но ако сега си легна с него, ще се чувствам сякаш съм се дала прекалено лесно, и той няма да види стойност в мен. Ще съм една от всички останали. Бързо ще загуби интерес. Мисля, че точно първоначалните ми откази да изляза с него го заинтригуваха.

Ми, не - не мисля. Ако иска само секс, си е казал - Тази на каква ми се прави, ще я уважа и нея.

Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.

Това кой с какви е излизал, няма как да знаеш. Няма как да знаеш жена с къса поличка фешън фрийк ли е или е "лесна".  Не си позволявай да даваш оценки на непознати за теб хора заради начина, по който са решили да изглеждат.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
Но ако сега си легна с него, ще се чувствам сякаш съм се дала прекалено лесно, и той няма да види стойност в мен. Ще съм една от всички останали. Бързо ще загуби интерес. Мисля, че точно първоначалните ми откази да изляза с него го заинтригуваха.
Той стойност може и никога в никоя жена да не види. Независимо дали я е заковал на 1ва среща или на 15та среща. Дали е умна или тъпа. Дали прави научни открития или работи "бръмчалка". Женкарите и кОрв@рите не търсят стойност...търсят дупки и бързи емоции. Наркоманска работа Bowtie

# 32
  • Мнения: 60
Аз съм на мнение, че колкото и дълго да му бягаш, моментът със загубата на интерес е неизбежен. Може да се заържи по-дълго при теб като трудно извоювана плячка, но рано или късно инстинктът за лов отново се обажда.

# 33
  • Мнения: 6 596
Цитат
Хората са различни, имат различни очаквания и разбирания.
Няма понятия като "една жена - един мъж".
Скрит текст:
Та въпросът е съвсем логичен - какво очаква и иска тя от тези отношения.

Да, вероятно е в нечии ограничени светове понятийната система да се окаже твърде бедна.

# 34
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
Нещо си се объркал, James42.

# 35
  • Мнения: 2 147
Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.
Flushed Добре, че не разсъждават така всички мъже, че щях да си ходя непорочна и на тези години. Close

# 36
  • Мнения: 818
Щом е женкар, няма точно с липса на секс да го привлечеш... Иначе на сериозна връзка не се надявай с такъв. Виж, от останалото ще си доволна, щом има репутация. Ако се опасяваш, че ще си използвана, по-добре си свери часовника дали и теб те устройва да го използваш. Ако си от влюбчивите, го оставяй да си играе с играчи от неговата лига.

# 37
  • Мнения: 3 331
Не разбрах от къде знаеш,че ще очаква интимност. Говорили сте си, писали сте си някакви закачки? Ами, ако те изненада и се окаже, че не очаква? Всъщност ти какво искаш да се случи? Той да те иска, а ти да се правиш на недостъпна, за да не си като другите?

# 38
  • София
  • Мнения: 12 698
След като е женкар, вероятността е каквото и да правиш, резултатът да е еднакъв. Дали ще преспи с теб повече пъти или само веднъж, вероятно зависи повече от това как ще мине първия път, отколкото колко време те е гонил. Понякога след дълъг лов, едно преспиване е достатъчно да загуби интерес. Но пък ако се целиш в нещо повече от секс срещи, по-добре си дай повече време да те опознае. Така има по-голям шанс да те хареса като човек. Вярвам осъзнаваш обаче, че едва ли ще ти е верен, дори да реши да има връзка с теб.

# 39
  • Мнения: X
Или се хвърляш в дълбокото, или отиваш в гората - демек прекратяваш контакт.
Flushed Добре, че не разсъждават така всички мъже, че щях да си ходя непорочна и на тези години. Close

Нищо не си разбрала. Ама има време - ще се научиш да четеш с разбиране. Лека вечер

# 40
  • Мнения: 3 014
Аз например може и да не съм права, но ако мъжът като цяло не те намира за интересна личност, не му е приятно и готино да комуникира с теб и т.н., това няма да се промени, щото още един месец примерно ще сте се развозвали по кафета и ресторанти преди секса.

# 41
  • Мнения: 381
Qgodka да не смени името и човека да се върна от Бали 🤣🤣🤣🤔🤔🤔 или напоследък само женкари и монахини имаме 😁

# 42
  • София
  • Мнения: 152
Qgodka да не смени името и човека да се върна от Бали 🤣🤣🤣🤔🤔🤔 или напоследък само женкари и монахини имаме 😁
+1
 Kisses, и аз, още от началото на темата, си помислих, че това е qgodka (преродена под нов ник-нейм) GrinningSunglasses

# 43
  • Мнения: 4
ZiggyZiggs, точно защото не всичко е така както изглежда реших да му дам шанс. Но не искам да ме надиграе.
Прочела съм го. Сваляч от класа, говори ми това, което знае, че искам да чуя.

beba2 , щом ме кани у тях се предполага, че в един момент ще се стигне до секс. Големи хора сме. И закачки има.

# 44
  • Мнения: 2 147
Пак ли пързалка... Laughing Хем не мога да чета с разбиране, хем и направо си забучих кукичката в устата... Тцтцтц, срамувам се много.

Общи условия

Активация на акаунт