Женкар

  • 8 703
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 562
Здравейте! Излизам с мъж с репутация на отявлен женкар. Имам симпатии и желание да го опозная, но се опасявам да не съм поредната му бройка, не искам да му позволя да се възползва от мен, но същевременно смятам сексът за нормална част от едно общуване и опознаване. Предстои ни трета среща и знам, че ще очаква интимност. Аз самата не зная как да постъпя- как и колко да отложа този момент. На коя среща е нормално да се случи?

Излязла си на първа среща с мъж с тази репутация, карай докрай тогава.

# 61
  • Мнения: 597
Голямо гонене. Излезли сте 2 пъти и те поканил за 3-ти път в тях. SmileАко не искаш да те надиграе му предложи да се видите някъде навън.  Не е задължително да приемаш всичко , което той предлага. Ти също може да предлагаш. Ако иска да е с теб ще се съобрази с теб.

# 62
  • Мнения: X
Че то и навън може се прави секс.

# 63
  • София
  • Мнения: 35 135
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

# 64
  • Мнения: 7 438
На такъв изобщо не бих му се вързала,  камо ли да спя с него. Нямаш ли достатъчно достойнство и цена? За какво ти е? Свършиха ли мъжете, които биха искали и оценили само теб?

# 65
  • Мнения: 8 889
Покана вкъщи в 90% от случаите значи секс, разбира се. Но ти звучиш  все едно ще направиш някаква страхотна саможертва, ако спиш с него, а няма да се забавляваш. Много интересно, че предварително търсиш гаранция за разивите на секса във връзка - това е доста наивно.

Има мъже, които са полигамни и щом твоят възлюбен е такъв, не си прави илюзии, че точно ти ще си "майсторът", който ще го кротне. Обикновено губят енергия към 70-те и пак не е много сигурно.

# 66
  • Мнения: 354
Щом ти е симпатичен лягай. 21 век е. Няма за пред кого да пазиш морал.

# 67
  • Мнения: X
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?

# 68
  • Мнения: 7 438
Щом ти е симпатичен лягай. 21 век е. Няма за пред кого да пазиш морал.

В никакъв случай не трябва да го прави.
Поредната бройка ли да стане?
Дивидентите за нея къде са ?
Само емоционални загуби...

# 69
  • Мнения: 8 937
Колко теми за този женкар ще има? Нали миналата седмица пак коментарахме? Или иска да спи с него, или не. Ако е женкар, няма голямо значение колко ще му се дърпа.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 135
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?
Опитах, не става, споделям.

# 71
  • София
  • Мнения: 152
Колко теми за този женкар ще има? Нали миналата седмица пак коментарахме? Или иска да спи с него, или не. Ако е женкар, няма голямо значение колко ще му се дърпа.
Тя, че иска - иска (да спи с него), обаче си въобразява, че ще се превърне в неговите очи във first lady, а това няма как да стане, особено с мъж, който си сменя жените като носни кърпи.

# 72
  • Мнения: 8 937
Ясно ми е, ама не разбирам колко пъти трябва да напишем, че няма да стане, за да схване.

# 73
  • София
  • Мнения: 12 698
Че то и навън може се прави секс.
Сега е студено.

От опит ли споделяш?
Опитах, не става, споделям.

И аз опитах, става. Смени мъжО Satisfied

# 74
  • София
  • Мнения: 35 135
Търси сламка, вие не ѝ я давате.

Завиждат ти, рожбе. Кат те види какъв си планински кристал и ще падне покосен от любов по теб.

Общи условия

Активация на акаунт