Женкар

  • 8 698
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • SF
  • Мнения: 21 243
Затова се говори за една магия и нещото, което прави "щрак" и елементите пасват. Ако я няма магията, отлагаме дълго всичко - и изслушването, и разходките, и вечерите, и интимностите. Ако я има и витае във въздуха, годините нямат значение.
Сега моя близка очаква късно бебе от татко, който е 12 години по-млад от нея. Тя не е манекенка. Момчето е голям сладур. Около 20 см е по-висок и строен от нея. Вероятно много е харесал това, което е видял под завивките.

# 136
  • Мнения: 6 612
Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.

# 137
  • София
  • Мнения: 38 539
Ооо, има ги някои млади морални, та преморални. Дъщеря ми има някаква илюзия, че ще си хване гадже, ще се ожени за него и така завинаги. Оставям я сама да си промени вижданията.

# 138
  • Мнения: 562
това че съм малка по никъв начин не ме прави по-малко неразбираща от живота и т.н. от кога станахте с толкова изкривено мислене за живота че ако искаш да опознаеш някого трябва задължително да се изч*каш с него може да се бъркам не знам.

Това което тепърва ти предстои да установиш е че ничие мислене няма да промениш. Една жена със слаб ангел ще си намери всички оправдания за поведението си. Всеки върви със собствените си свойства и единствено му остава да бъде оценяван на тяхна база. В зависимост от свойствата си привлича съответния контингент.

Аз например често съм бил преценяван като коцкар понеже физиката ми го предполагала. Съответно доволно често са ми влизали в орбита жени с вдигната опашка. Не е като да не съм поддавал, та имам наблюдението, че последното което правят в леглото ми е да проверяват дали ставам за дългосрочна връзка. Което си беше добре защото и аз не мислех за тях в дългосрочен план, не ми импонираха свойствата им.

# 139
  • Мнения: 354
Брей как яко ги насърчавате да лягат рано рано. И не само във форума.
То по принцип е в мой интерес. Но не го одобрявам от сърце.
Преди време бях попаднал на студентка на 21 и още девствена, една миличка, нежна..  И вика: "Ох трябва да се преборя с много мои предразсъдъци... " Един вид трябвало да се пребори със себе си и да се научи да си ляга по бързо и да не го мисли толкова.
И я гледам и се чудя какво да я правя.
От една страна искам да я хрусна.
От друга страна ми се иска да я изгоня и да й кажа: луда ли си, нормална ли си, как ще си легнеш с някой дето едва познаваш, намери си гадже на твоите години, влюби се и си легни с него чак след няколко седмици, месеца, като се убедиш, че те обича и уважава.
Прее.ахте го този свят и морал и всичко. Поне младите не подучвайте на глупости.

Аз пък си мислех, че младите по-лесно се "излъгват" Joy ама може и да са се променили нещата, знам ли. Ама пък толкова пазене чак да не се "прецака" и дърпане, на някой който ти харесва и те привлича.. На 22 какво има да му мислиш, най-малкото трупаш опит.

# 140
  • София
  • Мнения: 38 539
Да се запердят, замонашат и много да внимават! Никакъв сех, то е вредно за тялото и душата! Амим! Ще прикадя с тамян против лоши мисли!

# 141
  • Мнения: 2 159
Аз например често съм бил преценяван като коцкар понеже физиката ми го предполагала. ...Което си беше добре защото и аз не мислех за тях в дългосрочен план, не ми импонираха свойствата им.
Два въпроса.  Първи - "Коцкар" курвар ли е или женкар? И втори - Свойствата на жените нещо като агрегатни състояния ли са?

# 142
  • София
  • Мнения: 12 690
Дмитри, а ако беше на 31 и още девствена? А на 41? Дали тогава от сладка, нямаше да е минала на тъжна, и после жалка? За пореден път, всичко е баланс. Нито е гот да свеждаш секса до мръсно прегрешение, което можеш само с белия принц да се прежалиш да правиш, нито е нужно да тестваш всеки х*й, дето ти влезе в орбита, преди да си научила името на собственика, към когото е прикачен. За мен печелившата формула винаги е била да имаш стабилни критерии за мъжа, и оттам насетне, като го хванеш, да го скъсаш. Ама като гледам как на жените точно критериите се атакуват като високи, а сексуалността бързо се именува с 5-буквени думи, после защо се давали на най-големите гамени. Сбъркани са ценностите, да, ама не в посоката, в която повечето хора си мислят.

# 143
  • Мнения: 562

Два въпроса.  Първи - "Коцкар" курвар ли е или женкар? И втори - Свойствата на жените нещо като агрегатни състояния ли са?
1. Каквото и да напиша, ти ще го прочетеш както си искаш Simple Smile
2. Металург ли си? Като разстелиш желязо-въглеродната диаграма става ли ти ясно кое подлежи на закаляване ,кое не подлежи, и кое е чугун?

# 144
  • София
  • Мнения: 38 539
М, да. Все още съществуват мъже, за които най-сгодната женица е тотално заблудената от вековни легенди, че сексът е лошо нещо, трябва да се даде с мъка само на един и той да бъде завинаги и да го търпи такъв, какъвто е. Защото никой никога няма да я поиска повече.

# 145
  • SF
  • Мнения: 21 243
Те съществуват всякакви мъже и жени, за които "най-сгодно" означават куп абсурдни неща - да може да готви, да знае кога да млъкне, бащата да е кмет, връзкар... Нямаме работа с такива хора, пък те нека си съществуват.

# 146
  • Мнения: 354
Според мен поне до 23-24 хората трябва да са идеалисти по отношение на любовта, да се влюбват, да са искрени.
После след 25 то е ясно. Има време ще се отдадат и на ку.велък, широкоскроеност, разкрепостеност и каквото се нарича там. Няма да им избяга.
Но още тийнове да ми говорят за приятели с привилегии, колко било готино това и подобни неща. Мани.

# 147
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
А защо някой от идеалист и романтик, би се превърнал в... другата крайност? Това е много рядко явление.

# 148
  • Мнения: 562
М, да. Все още съществуват мъже, за които най-сгодната женица е тотално заблудената от вековни легенди, че сексът е лошо нещо, трябва да се даде с мъка само на един и той да бъде завинаги и да го търпи такъв, какъвто е. Защото никой никога няма да я поиска повече.

Звучиш като бунтар който одумва дрес кода в компания в която не са го взели на работа. Кой мъж ще се събере с жена за която сексът е табу? Глупости са това. Всеки мъж си преценява коя става за семейство обаче, колкото мъже толкова преценки.

# 149
  • Мнения: 1 021
Ако е женкар - заведи го в мола да ти купи скъп парфюм и после кажи, че резко те е заболела главата и повече не си вдигай телефона. Кажи му "В Русия съм". Мъжът е ловец, може да гони плячката си и 20 срещи поред, докато не я хапне и после да се изниже като пръдня из гащи. ИзпреварИ го ти.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 14:44 от mariamp28

Общи условия

Активация на акаунт