Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 44 516
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 038
Вземам си кафе, Мако, тенкю!
   Вале,мисля ви и дано няма Т и нищо повече!ДА сте здрави,най-вече Бубката.
   И ММ иска да го приспят ,да извадят всички зъби и да му направят нови.
 Щерката сега лекува два пулпита,щото аз като говоря,че особено по време на бременеене трябва да е особено внимателна и да ходи на преглед, тя не вярва.Ми сега -на!
  А мен токова ме е страх,че съм навит ада родя още едно дете , вместо на зъб. стол.Имаме си наша семейна зъболекарка,при която ходим, щото си ревем,викаме от страх и не се притесняваме.
   Днес Кати е на консултация , да видим колко е пораснала и да я боцнат с каквото трябва.Снощи бяхме на РД - мен ме гледа сериозно и  строго, а на дядо си се размаза да се лендзи.

Последна редакция: пт, 21 яну 2022, 09:10 от марулета

# 76
  • София
  • Мнения: 8 436
Добро утро от снежна София! На вън е бяла приказка, но не ми се иска да излизам на разходка. След обяд съм на тръстиката. Няма как - ще трябва да се излиза.
Честит празник на родилната помощ! Да са здрави гинеколозите и акушерките, да се грижат добре за своя контингент.
А вие обадихте ли се на своя гинеколог? Simple Smile
Взимам си от кафето на МА КО. Благодаря!
БАЯ, слушай ТМ. Няма да стане с вълшебната пръчка. Полека лека. Ще се намъчиш без зъби.
ВАЛЕНЦЕ, радвам се за инфото. Всичко ще мине добре.
ЛЕЙДИ, ти от рано започна тренировките с козунаците. Сигурно са станали чудесни. И аз тези дни си мислех да направя козуначени кифлички.
МАРУЛЕТКА да кажеш колко е пораснало Кате пате.
Хайде, спорен ден!

# 77
  • Мнения: 11 659
Фло как да се обадя на моя гинеколог като е тукашен LaughingLaughingLaughing ама не съвсем, че е над 2м. и черен като нощта LaughingLaughingLaughing

# 78
  • Мнения: 9 038
Бабиното мушмулче е добре  ,сложили са ваксина ,елегантна мома върви за сега - 4.200 и 55 см.Лекарката е казала,че е ок.

Последна редакция: пт, 21 яну 2022, 16:27 от марулета

# 79
  • Мнения: 3 852
Бей, какъв сняг в София, а тук само някоя друга снежинка прехвърча? Nature Snowflake

Добро утро! Рано сутринта ходих до пощата за една пратка от алиекспрес и до един пощомат за втора пратка. Уж са близо до нас, ама измръзнах. Духа леден, ама леден вятър!

Вале, хайде само с един ден температура да мине! И при нас скачат бройките, направо се опулих като видях числата тази сутрин.

Аз съм мечтата на всеки зъболекар - сядам, отварям устата и гък не казвам. Stuck Out Tongue Winking Eye Ама си искам упойка, де. Wink

Ах, че бузки има таз мома, Марулетка! Само за целуване са! Kissing Heart

# 80
  • Мнения: 11 659
Марулета Kissing HeartHeartHeart Eyes

Ние не сме мечта за зъболекарите - със здрави зъби сме /да чукам на дърво/ LaughingLaughingLaughing
Иначе си ходим редовно на 6м. и гък не казваме. Сядам, отварям уста, доктора поглежда и се започва дежурната лекция за здравословно хранене, спиране на цигарите и как да си мия зъбите правилно Laughing Все пак записания час е 10мин и трябва да се оползотворят Laughing

# 81
  • при късмета
  • Мнения: 24 111
Ще я изям таз Кати, пу пу

# 82
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 093
Поздрави на Кати от един господин,който ми превзе спалнята

Не знам колкото е голям,на 7.01 бе 6,500 и 63 см.Ама от тогава нещо стачкува и със зор си изяжда млякото,даже някой път вечер и гладен заспива.Спи по цяла нощ и се буди сутринта към 8-9.
Мако,май не говорим за едно и също място.Знам го и лагера-през 2019-та бяха почнали да реновират наоколо му.Това е точно до Якото място,има бариера,първо един хотел с басейн,и после почват бунгала и каравани.Отдолу е плаж Корал.Много ми хареса и бих се върнала там.Гледах цените на хотела,ама са си бая цифра,пък е включено само спането...

# 83
  • Мнения: 39 607
Разкошни бебешоци.
Искам козунак и аз. По този повод след обяд ще правя печиво с тиква, 1 кисела ябълка, канела, яйца масло, орехи....Пък ще си мисля, че е козунак. При нас прехвърча сняг и не съм ентусиазирана.
Смърфи, аз съм като теб- сядам и не мърдам на зъболекарския стол. Упойка не съм ползвала до сега.

# 84
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Добро утро,
какви сладки бебоци видях, да ги нацелувате от баба им Яка Kissing Heart

Лейди, що не казваш нищо за моята любов голяма - шоколадова

Аз намразих зъболекарите от един такъв в училище, заради него не понасям и мъже с брада тип катинарче. Само като се сетя и ми се повдига. Но една приятелка преди години ми препоръча моята зъболекарка. Първите пъти брах страх, но тя ме отпусна и съм си записвала 3-4 поредни часа при нея и сме правили 3-4 зъба на веднъж. Никога с упойка, аз имам много висок праг на болката  и търпя, но не понасям шума на машинките. Трябва да сядам с тапи Stuck Out Tongue Winking Eye
Лейди, ясно, ще мине доста време, аз искам само ако може през това време да имам някаква фасада за парлама и да мога да се усмихвам, другото не ме притеснява и яденето няма да ми е проблем, свикнала съм вече. Ще надиплям пачките и ще почвам да правя.
Уф каква гадна зъбарска тема подхванах.

Смърфи как е положението при вас. Не гледам новини и само подочувам от тук от там и не съм на ясно.

# 85
  • Мнения: 9 038
Ели,как сте? Четох, че сте болни.Бързо да се оправяте! Росен е сладурче, цункай дупето от мен.
   Аз пък се заслушах сутринта за Украйна и говорихме с ММ , докато пихме кафето. Хм, сериозна работа се заформя май, а Смърф? Добре , че етървата успя да продаде апартамента, че ако стане нещо може и да няма какво да продава.Според нея , досега , щатите са им закрилници. Ама нещо сега американците бият отбой. Дано се озапти конфликта, че ще запалят региона. И най-вече обикновените хорица не заслужават война. Да пази Бог!
    А пък един клиент, философ, как ме газира преди малко ........Омммммммммммм.

# 86
  • Мнения: 1 489
Видях красиви бебоци и бързам да покажа и моя. Вече стои стабилно седнал, прави опити да се изправя и да пълзи. Има и първо зъбче. Той също е много труден с млякото. Откакто опита пюрета и каши, хич не го иска. Върви дребничък засега- на 8 месеца е 67 см и 7800.

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 111
Днес като за бабин ден си имаме много материал в темата. Пу пу и за Росен, а и Марти се появи. Да са ви живи и здрави!
Ели, може и да не е това място. Нали ти казвам, че съм ходила преди  години. Тогава къмпинг Юг беше напълно изоставен, даже на бреговата ивица стоеж на хотел беше изоставен. Територията му е огромна и сега вероятно е разделена и на различни собственици. Онзи ден ми попадна оферта за там, даже не знаех, че има нещо там.

И аз намразих зъболекарите от тази в училище. В първи клас, нали си отчитат дейност на кило,  реши да пломбира зъб, който се клати и щеше да падне всеки момент. В момента в който го натисна с машинката, той се изкриви навън и борчето на машинката от вътрешната страна на бузата, излезе отвън. Проби ми бузата с две думи, а зъба разбира се падна. После започнах да ходя при на сестра ми най-добрата приятелка, още откак беше 3 курс и си ходя още при нея. Ошамарвах я известно време, после ми хвана цаката Joy И една нейна ръководителка ошамарих, ама не беше нарочно, но това е друга тема. Абе, вече мирувам, че тя все се бъзика, че в колата още ще ми слага упойка. Шефа и мъжа ми имат друга зъболекарка, че е по-наблизо. И тя ми е правила зъб и от нея съм доволна, ама много трябва да обяснявам къде ми е проблема, като сменям зъболекар

Дано се умири положението в Украйна, че иначе хич не е добре. До колкото на мен ми е известно, самите хора са разделени, голяма част от тях си искат руснаците, в крайна сметка са отделни държави от има няма 30 години, били са едно, а в Киев и няколко по-големи града само драпат към ЕС и Щатите. Затова и партизанската война от преди време не е завършила напълно, нищо, че световните медии млъкнаха по въпроса. И Киев не може да преживее, че Крим се отдели заради свое собствено решение. Не знам кой крив, кой прав, но при всички случаи за хората никак не е добре

Излязох за малко, навън не е толкова студено, колкото си мислех

# 88
  • Мнения: 11 659
Прекрасни, прекраснииииииииииии бебоци! Да са ви живи и здрави Kissing HeartKissing HeartKissing Heart
Стади аз имах мъничко, дребничко, слабичко бебче - на 1г. беше 10кг и бягаше постоянно Laughing Сега имам един кльощав Дългун на 17г - 1.90см......
БаЯ на майка зъболекаря ѝ предложи временна протеза, но тя отказа - ще си стои така до постоянното.

Като ще си показваме бебетата LaughingLaughingLaughing едно на 5месеца

# 89
  • Мнения: 3 852
Не знам какво да ви кажа... пложението хич не е добро. За съжаление, това няма да е регионален конфликт, а буквално 3-та световна война. Вече наистина не мога да разбера кой какво иска.

Общи условия

Активация на акаунт