Истанбул [тема 56]

  • 46 337
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Димитровград
  • Мнения: 799
В приложението, но имам стара регистрация. Вече не може да се регистрираш без турски паспорт.

За тази табела писах по-горе:

Последна редакция: пт, 28 яну 2022, 09:31 от papaone

# 31
  • Мнения: 5 920
Да, и той има съществуваща регистрация, но не успя.

# 32
  • Димитровград
  • Мнения: 799
Аз само на моята кола виждам, опитах да друга -не става.

# 33
  • Мнения: 2 585
Когато се зарежда стикера на ново какво се изисква да се представи в пощата - талона на автомобила върши ли работа или номера на самия стикер е нужен?
Благодаря предварително!

# 34
  • Димитровград
  • Мнения: 799
Номера на атомобила. Давам талона да не объркам.

# 35
  • Мнения: 2 585
Номера на атомобила.

Благодаря! Обаче на един и същ автомобил съм купувала няколко стикера /защото в Центална Турция ни английски ни, ни руски в пощата и се наложи са купя нов стикер/ Как следва да знаят ако дам само номера кой е актуалния залепен стикер?

# 36
  • Димитровград
  • Мнения: 799
Ами тогава бележката от последния стикер. Или талон и номер на стикер.

# 37
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
[Снимайте с камерата самия стикер с ясно виждащ се номер и го покажете на касата. Следващ път като зареждате ще имате и бележката от предното зареждане и пак нея показвате. Айде ще се ходи пак без пср, ЮХУУууул

# 38
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
Другаря ПафПаф
Ако е кенгуру,да се обозначи,моля!

От Морето - какво значи юхууу.
Беше препоръка,за страните в ЕС,вече прието ли е?

# 39
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
От 1-ви най вероятно ще има нова актуализирана заповед. Но по доста сайтове се върти новината за преминаване само с антигенен или бърз тест в България. Както беше по старп му. Чакаме в сайта на министерството

# 40
# 41
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
Ади бакалъм,Иншалах!
Благодаря за хабера
Видях и в Одринската, че аман от тестове.
Тука ,в Германия,в нашата провинция,да вляза в сладкарница,пицария, ресторант ми искат тест.Оня ден звезди видях,доктора като ми взе проба от носа,добре че безплатен.
Хем ваксинирана.3Г,майка

# 42
  • на земята
  • Мнения: 4 092
Здравейте,благодаря за темата.
Спешно ми трябва отзиви и препоръка за хубав хотел в Азиятската част?
Трябва да резервирам най късно до утре вечер.
Намерих Шератон,но ще се радвам да предложите и други преди да резервирам.
Благодаря ви много

# 43
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Рядко някой отсяда в азиатската част, разчитайте на отзивите в букинг.

# 44
  • Мнения: 9
Здравейте!
Каним се да посетим Истанбул и Одрин около Великден, та въпроса ми е- според вас удачно време ли е за посещение или е много препълнено с туристи по това време?
Също така, другите неща, които ме интересеуват са:
- при пътуване с кола как е по-добре да се остави колата пред хотела и да се ползва градски транспорт или спокойно може да се ползва из града? Има ли сини/зелени или други платени зони?
- какви такси трябва да се платят за влизане и излизане с кола и за какво трябва да внимаваме?
- в кой район е най-добре да се запази хотел?
- ако се наложи да пътуваме с куче, как се гледа на кучетата там- можем ли да влизаме някъде с него, примерно да го носим на ръце или да е в чанта или ще има един дежурен с него навън Simple Smile?
- какво можем да разгледаме за 3 дни в Истанбул без да спринтираме Simple Smile Имам предвид кои обекти си заслужават като за 1-во посещение като се има предвид че с нас ще бъде и дъщеря ни, която е на 12г?
Всякакви други съвети примам с най-голямо удоволствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт