Да пренебрегнеш себе си заради половинката

  • 4 449
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 710
Доста странни коментари се появиха.
Според мен авторката получи различна гледна точка и е време за заключване на темата, защото ще продължат нападките срещу нея.
Някои хора така се увличат в постовете си, че чак през екрана се усеща емоцията.

# 76
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 016
Ами и действително да не е добре сестра й, авторката какво още да направи?! Казала си е мнението, дала е акъл, отсреща не са съгласни и до там. Да я завлачи за косата към България ли?!
Мисля, че заглавието е сбъркано - Да пренебрегнеш сестра си заради половинката, ще е по-резонно.

# 77
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Да дойде сестрата да си пусне тема.

# 78
  • Мнения: 7 406
Темата е за заключване, най- вече заради  обидните и дискриминиращи коментари на някои съфорумки. Как пък животът в Европа не ги е научил на толерантност?

# 79
  • Мнения: 3 227
Темата е за заключване, най- вече заради  обидните и дискриминиращи коментари на някои съфорумки. Как пък животът в Европа не ги е научил на толерантност?

Ти не писа ли малко по-нагоре за чехите? Grin

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Или както Янтра писа, бих му спретнала някой мръсен номер.
Само че мръсен номер можеш да спретнеш на някой, който се поддава. Има мъже, които няма да се поддадат.

# 81
  • Мнения: X
Ама не е хубаво да се разпореждате в чужда тема - да се заключвала, тоз' да не казва туй, оная да не пише другото...

Невена беше писала вчера - ВИЕ СЕСТРИ И ПРИЯТЕЛКИ НЯМАТЕ ЛИ.

Теми за сестри и приятелки не се пускат, бе да сме се допитали до тях, дали е ок да споделяме ситуацията, в която се намират, с непознати и то онлайн. Нали знаете лафа за непоисканото добро?

# 82
  • Paris, France
  • Мнения: 14 135
Нехаен, немърлив и невзрачен са епитети, подадени от трето лице, очевидно в афект. Не знам как може да се връзвате на тези приказки.
Дори и да е такъв. Има една приказка- боклукът за един е съкровище за друг. Мърхолив, немърхолив, сестрата си го харесва.

Ми не, не го харесва и го е напуснала. Той не е нейното съкровище. Никоя жена не напуска мъж, с когото и е добре. Самата сестра е казала, че "Иска семейство и деца и ми е казвала, че прекалено много време е инвестирала, за да се раздели сега с него".

Това са си точно страхове на стара мома, както нарцис писа и комарджийско пристрастяване, дето Филомена го обясни.

Те на практика са разделени, но сестрата удължава агонията. Накрая ще си загуби още 4-5 години с него и накрая наистина ще остане без семейство и деца или по-лошо - сама с дете в чужда държава и той с претенции.

Роди ли дете от поляк в Полша е вързана там за идните 18 години, освен ако той не благоволи да се съгласи тя да си иде с детето. Как се мести дете от една система в друга?

Ако бях прочела, че сестра и е щастлива с мъжа, но семейството не го харесва, нямаше да пиша това, което написах.

Сестрата не е щастлива във връзка, която вече не съществува, не иска в Полша, където мъжът иска, мъжът нещо не иска ново съжителство с нея, а тя се е вкопчила и припка да се гледа с него. Разбора нещата, но има подсъзнателен страх, че няма да намери друг, а няма как да намери друг, защото е вкопчета в този. Няколко ритника от близки вадят от порочния кръг.

# 83
  • София
  • Мнения: 39 817
Заключено по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт