Египет /Тема 12/

  • 44 283
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 361
Ами и аз не мога да преценя, но някой бъдещ турист може да попита и да му отговорят. На място питах как става трансферът от летището и към музея при групата и разбрах, че се осигурява транспорт, който си плащаш.

Последна редакция: ср, 22 юни 2022, 07:06 от Гарганела

# 736
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Ами и аз не мога да преценя, но някой бъдещ турист може да попита и да му отговорят. На място питах как става трансферът от летището и към музея при групата и разбрах, че се осигурява транспорт, който си плащаш.

Гарганела, за много хора самолетният превоз е лукс.

Ще го напиша така: ако си ОК да си платиш, всичко може да се организира. И на частен самолет мога да ви кача. И ВИП обслужване на летище с частен салон и butler. И трансфери с лимузина...Никакъв проблем не е.

Проблемът е, когато платиш 900 - 1200 лв /колкото беше круизът в предходните 3-4 години/ или 1200 - 1700 /за колкото върви в момента при повишаване на цените навсякъде/, че се очакват чудеса.  Проблемът е, че е трудно да прилагаш европейски стандарти към африканска държава и то при обиколна екскурзия. Проблемът е, че това е групов, масов туризъм, няма как да се направи 100% изпълнение на индивидуалните изисквания.

В Египет работим с това, което се предлага на място. Влакове ние не можем да им внесем. Ползваме редовните линии. Както се ползват и редовните им авикомпании. А между другото там също има проблеми - някои клиенти имат изисквания към тип самолет, класа...

През годините е предлагано в много варианти да се прави този преход: с автобус, с влак, със самолет. Практиката е показала, че най-добре се приема варианта с влак. От мнозинството клиенти. За тези, които искат самолет и са ОК с цената има и вариант със самолет.

# 737
  • Мнения: 3 361
Не разбрах какъв е смисълът на първите четири абзаца от мнението ти, Galactic Voyager. Освен може би някаква неясно мотивирана цел да ме подиграеш.
Абсолютно достатъчен беше последния абзац - има възможност, предлага се, не се оскъпява много, въпрос на избор е.

Мисля, че е редно да приключваме с тази тема. Форумът е информативен - информирахме.

# 738
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Не разбрах какъв е смисълът на първите четири абзаца от мнението ти, Galactic Voyager. Освен може би някаква неясно мотивирана цел да ме подиграеш.
Абсолютно достатъчен беше последния абзац - има възможност, предлага се, не се оскъпява много, въпрос на избор е.

Мисля, че е редно да приключваме с тази тема. Форумът е информативен - информирахме.

Грешите много. Никога не бих си позволила да подигравам или обиждам някого, и не съм го направила.
Най-вероятно за вас като клиент нещата изглеждат по един начин, тъй като не сте наясно с "кухнята" - и това е нормално и няма нищо обидно, за това се опитвам да обясня, защо и как точно за тази конкретна дестинация, се организират нещата от туроператорите.
И още преди 10-тина мнения съм написала много точно: важна е информацията и нагласата, с която тръгва туриста.

Пожелавам ви приятен ден!

# 739
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
НОВА ТЕМА

https://www.bg-mamma.com/?topic=1458839.new#new

Общи условия

Активация на акаунт