Възпален седалищен нерв

  • 5 690
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,имам следния проблем на 24 години съм от 1 месец имам възпаление на седалищния нерв следствие от вдигане на тежко,пробвах с масажи хапчета,но без резултат имам направена снимка на скенер излезе на 5 ти прешлен на седалищния нерв.

# 1
  • Мнения: 8 855
Говорете с невролога си, може да смени лекарствата или да предпише инжекции. Важно е докато трае лечението да не се натоварвате физически, но и да не се обездвижвате.
Ако тренирате, обърнете внимание на техниката си и гледайте да укрепите поясните мускули, за да може да осигуряват добра поддръжка. Обърнете внимание и на матрака, на който спите - трябва да е по-твърд, за да оказва опора на гръбнака.

# 2
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 260
https://www.bg-mamma.com/?topic=1297524  - ето темата за дископатия Simple Smile И аз страдам от болки в кръста макар, че при мен е причина цели гръбнак, а не вдигане на тежко Simple Smile Трябва специални упражнения и спане на твърдо Simple Smile

# 3
  • Мнения: 526
забележете червеното петно от снимката. Ако имате твърда топка се изправете и натискайте на петата колкото може повече. Вероятно ще заболи много но трябва да се масажира 2мин.през интервали от време. Знам, че звучи смешно но преди няколко дни и аз имах проблем. Опитайте, нищо не губите. Може и с ръце да се опитате но е трудно. Това не е нещо, което знам от интернет ами специалист ми го е прилагал. За няколко часа ще ви мине.

# 4
  • Мнения: 21
Трябва задължително да ви предпишат терапия с лекарства, от рода на Милгама Н, Невробекс и др., съдържащи вит. от група Б, в комбинация с физиотерапия. Понякога е нужно продължително лечение.

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 13:46 от Tanzita

Общи условия

Активация на акаунт