Любители на котки - Тема 170

  • 26 146
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 613
Тез не Нечовешкият ме ядосаха.

И аз им се разсърдих. Вдигнали всички цени в сайта и отгоре на всичкото вдигнали и цената за безплатна доставка на 80 лв. Има да чакат сега някой да поръчва от тях, вместо от Зооплюс. Сериозен гаф в маркетинга им е това...

# 721
  • Мнения: 4 093
Пак ще се оплаквам. Диването се изпикало в сушилника ми за съдове! Нов, от ИКЕА, нисък. Акало до сифона...явно тая котешка 00 не му харесва. Тя е от разградимите като на гранули...

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Пак ще се оплаквам. Диването се изпикало в сушилника ми за съдове! Нов, от ИКЕА, нисък. Акало до сифона...явно тая котешка 00 не му харесва. Тя е от разградимите като на гранули...
JoyJoyJoy
И моето е диване.Руши,окончателно ми счупи вратичката на шкафчето.За щастие спря да пишка където му падне.

Може и да маркира вече Франки,хващай го за врата и на док...
Харко пък след кастрацията стана много игрив,постоянно търчи,върна му се желанието за среднощен тъгъдък,все едно кон тича...

# 723
  • София
  • Мнения: 39 775
pandorina, може и да не му харесва постелката.

При Аш се е случвало да ака извън тоалетната, но когато е било въпрос на време или тоалетната е била заета. След това видя, че и двама могат да влизат вътре.

Поръчах си филц за къщичката. И са ми пратили 2 различни. Би трябвало единият да ми стигне, почти. Само се чудя какво ще правя с филц, който е син на бели точки.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 483
Само се чудя какво ще правя с филц, който е син на бели точки.

Нали са момчета- използвай като акцент... (какво по- подходящо от синьо на бели точки за момчета ☺)

Блеки- Великолепният ❤



Скрит текст:
Червеното му отива...

# 725
  • София
  • Мнения: 39 775
Нали са момчета- използвай като акцент... (какво по- подходящо от синьо на бели точки за момчета ☺)
Ще оползотворя синият.
Няма как да комбинирам тези двата

Имам червен, с който мислех да комбинирам. Ще го мисля.

# 726
  • Мнения: 4 312
Честит празник!
Червения става за горния цвят.Дори и за синия,ама все пак си зависи от нюанса.
Как мислиш да я укрепиш,за да не се огъва или да я смачкат?
Редактирам с нещо разтапящо
https://fb.watch/bwdExtJNSt/

Тази сутрин и аз чистех.Вчера махнах втората тоалетна,а Зак явно не пуска Сакура в другата или тя се плаши от мехнизма,не знам.Ще проявя търпение..

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 10:35 от red soul

# 727
  • София
  • Мнения: 39 775
Как мислиш да я укрепиш,за да не се огъва или да я смачкат?
Пак ще е дървена конструкция, но с по-тънки летви. Филцът ще е само отстрани. Ще го закрепя с текер, или топъл силикон.
Тънък е за самостоятелна конструкция.
Филцът на Лидълската къщичка е поне 3мм, по ръбовете е с гумен шнур (не знам точно как се казва).

# 728
  • Мнения: 4 312
Навремето,когато отделихме детето и леглото и беше голямо и вдигнато на 1,80 ,тъй като се страхувах да не падне,защото имаше навика сънена да се прехвърля към нас,а леглото беше поръчково и нестандартно,му ших балдахин.Конструкцията беше от гъвкави,пласмасови тръби,които намерихме в строителните магазини.Бяха едновременно тънки,здрави и гъвкави.Огледай се в близките мазазини,може да намериш нещо подобно.Тънките дървени летви ще ги счупят.

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 12:04 от red soul

# 729
  • Мнения: 4 000
В строителните хипермаркети има метални колове за домати, със зелено гумирано покритие, с различна дебелина. Срязват се с флекс. Здрави са. С такова нещо направих основа за мрежа пред багажника на колата - уж, за да се вози в него кучето, но не би. Кучата си пътува в купето. Тъканта пък може да се свърже към конструкцията със свински опашки.

# 730
  • София
  • Мнения: 13 159
Филцът на Лидълската къщичка е поне 3мм, по ръбовете е с гумен шнур (не знам точно как се казва).
Не е с гумен шнур, но филцът наистина е много дебел и като е зашит, се получава много твърд шев.

Вместо дървена конструкция, можеш да използваш идеята с телените закачалки и тениската. Преди няколко дни Шарлот пусна статията - https://www.bg-mamma.com/?topic=1407754.msg44337241#msg44337241 Така ще е с по-красива форма.

След това видя, че и двама могат да влизат вътре.
Нашите още не са сетили. Обаче почти винаги има някой, който стои отвън до вратичката и удря няколко шамара на излизащия. Joy

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 12:36 от Тaня67

# 731
  • София
  • Мнения: 39 775
Не знам точно как се казват гумените тръбички, които слагат например при ушиване на сак. Гледала съм клипове, но никога не съм се интересувала.
Няма как да счупят дървената конструкция. Предната къщичка е дървен куб от летви. Голямото легло е върху нея и Аш спи там. Тежка и солидна е.

Не знам кога ще ми дойде музата Simple Smile Ще покажа после какво съм сътворила.

# 732
  • София
  • Мнения: 13 159
Не, нямах предвид как е името на гумените тръбички, а че къщата от Лидл е само от филц, без нищо друго. И тъй като филцът е дебел, се получава нещо като твърда рамка от самия плат.

Тук се вижда хубаво:



Това е немският вариант - ушичките са изрязани в дупката, а при нас са зашити отгоре. Simple Smile

Аминка, мъжът ми в момента гледа за апарати за кръвно налягане в АлиЕкспрес и видя, че продават и за котки. Нали ти се интересуваше преди време?

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 13:01 от Тaня67

# 733
  • Мнения: 10 613
Танче, да, интересувам се, още. При китайските марки апарати, обаче, бях констатирала, че има един проблем. Не е сигурно дали маншона става за котка, или пращат маншон за човешко бебе. Покажи какво му е грабнало окото, все пак. Отдавна не съм разглеждала там.  Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 13 159
Той гледаше за човешки. Просто се засмя като видя, че има и за животинки. Simple Smile Не сме се задълбочавали. Wink

Общи условия

Активация на акаунт