🌟МОЕТО ЗВЕЗДНО ПАРТИ 🌟

  • 12 232
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 733
То пък щото на Гло и щерка бяха много подходящи роклите...като за готвене. Особено ръкавите на Гло Confused  ами знаеш къде отиваш, облечи се подходящо, па после на вечерята с роклята...а то с някъв грозен кафяв костюм. А оня Бони с очилата и на масата...

Едно не мога да разбера тази глория и щерката-защо винаги в медиите са неадекватно облечени/гримирани?! Тежки рокли, 4 пласта фон дьо тен, коси, като за гала вечер по руска тв са.

# 76
  • Мнения: 11 038
Явно и Инстаграм е в женски род

# 77
  • Мнения: 179
Силвена е отвратителна с говора си. Също и с това дето все подчертава, че тя живее в Дубай. А не споменава дали ресторантите и там работят още Simple Smile) То този зор да се уреди тук с предаване не е току така. Дори днес не каза Дубай, а Дюбай. Говори отвратително!

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Винаги казва ДЮбай 😁

# 79
  • Мнения: 11 038
Но пък е една от малкото, които казва Л Wink

# 80
  • Мнения: 10 264
Въобще не ме бърка говора на Силвена, ако ще да ека и да мека по русенски, да казва Дюбай и да не казва Л или Р. Забавлявам се. Макар че никога няма да ѝ наготвя манджите, пак ми е интересно това което показва. По-различно ми е предаването ѝ. Радвам се че не е и много дълго, та не омръзва. Отделно чисто физически ми е много симпатична. Досмешава ме като почне това здравосвловно, онова, а то реално здравословното е комплекс от много неща, но се правя че ѝ вярвам. Гостите малко скучни ми идват, ама преживява се. До сега най ми хареса с Пимпирев епизода. МНого добре се получи. Добре влезе в кадър. Другите малко панирани все. Но не ме бърка. Както казах, забавлявам се.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Решила съм да направя печеният карфиол,много добре изглеждаше и постещите ѝ гости го одобриха.

# 82
  • Мнения: 11 038
Карфиола, дето се реже на стекове ли? Преди 2 седмици май показа нещо такова... с Глория и дъщеря ѝ

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Не,този който пече цял с някакъв червен сос.
Но и на стекове май става 🤔

# 84
  • Мнения: 10 264
Цяла глава пече тя. С нещо го залива. Трябва да се върна и аз да погледна какво беше, но да, изглеждаше много вкусно. Е това мога да го направя Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 821
Ама моля ви се Joy Видяхте ли последния пост на Силвена в Инстаграм 😱

# 86
  • Мнения: 10 264
Видяхме го Simple Smile Приказва си жената, не ми пречи. Смешки да стават. Кой тоя голия край нея не разбрах? Гостенин ли ще бъде? Едно време по комунистическо по морето не можеше да се влиза разголен по столовата на станциите. Та и тоя нейния гостенин (ако е такъв), не съм сигурна че искам да го гледам такъв край манЖата.

# 87
  • Мнения: 11 038
Ама моля ви се Joy Видяхте ли последния пост на Силвена в Инстаграм 😱
Не, може ли скрийншот? Че изтрих инстаграма съвсем умишлено Wink

# 88
  • Мнения: 4 394
Тя го свали.

# 89
  • Мнения: 11 038
Във ФБ май е същото:


Ще хвърчат коси в салатата явно

Общи условия

Активация на акаунт