Присъдата им е "ваши ръце"

  • 3 474
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
ЗА смъртно наказание....
Гласувах за убийци и педофили...
Незнам къде виждате работеща съдебна система Crazy...колко дела за убийства са приключили с присъда доживотен затвор...дават им максимум 10 години...
Значи той убил, изнасилил , а обществото да е толерантно..сгрешил бел..ай сиктир #Cussing out

# 16
  • Мнения: 25 624
Лиска, и Европата не е много за хвалене...
Саддам на какво го осъдиха?  ooooh! Sick

# 17
  • Мнения: 15 619
Против смъртното наказание съм. Ако го подкрепя, това за мен е равносилно на убийство. Не ангажирам никого с тази си позиция. Аз така го усещам.
Един доживотен затвор, без право на помилване е доста по-сурово наказание. Да знаеш, че и сто години да живееш, свобода няма да имаш...

# 18
  • София
  • Мнения: 38 521
Гледах един документален филм за психопатите - убийци, изнасилвачи и т.н. Научно е установено, че при тези хора няма шанс за лечение. Те самите си признават, че пак биха го направили, и то с кеф. Е, какъв е смисълът тези същества да живеят? Пък дори и в затвора.
За другите хора - вече зависи от случая, по принцип има и други варианти освен смърно наказание. Пък и сме европейци Mr. Green

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много мъчно ми стана за Саддам......и би ми станало мъчно за всеки изверг, ако го видя в момента , в който отива,  да бъде убит...............но пак съм "за" смъртното наказание

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 15:48 от secretgarden

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Един доживотен затвор, без право на помилване е доста по-сурово наказание. Да знаеш, че и сто години да живееш, свобода няма да имаш...
Между 4 стени, без Слънце, без контакти с други хора, без надежда. Само самота... какво по-страшно наказание? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 858
За смъртното наказание съм! Гласувах за убийците и педофилите.

# 22
  • Мнения: 377
Последна опция.
Защото:
1. Нека не гледаме нещата в идеалния им вариант. Става дума за съдебна система, в която всички можем да се окажем от едната или другата страна, а в нея работят хора, които волно или неволно грешат...
2. Има много по - тежки наказания от смъртното.
3. Убивайки убиеца, не стигаме кой знае колко далеч.

Абсолютно съм съгласна с всички точки, не мисля, че е редно човек да съди кой ще живее и кой ще умре.
А мисля, че да се набърква съдебната система е неуместно. Все едно да се твърди, че ако имаше смъртно наказание всички престъпници щяха да са осъдени, пък сега като е само на затвор кво да се хабят.  ooooh!

# 23
  • Мнения: 14 490
Против
смъртното наказание, налагано и изпълнявано от държавата, която каквото и да твърдят в една съседна тема, сме ние, нейните граждани, прави нас самите убийци.
и е права MamaZ че никога не се знае дали няма да се озовеш от другата страна. никой от нас не е опериран от възможността си да извършва престъпления.

# 24
  • Мнения: 7 186
Аз съм за смъртната присъда- педофили и убийци.

# 25
  • Мнения: 431
Ами тези, гласували за убийците, сигурно си ги представят като някакви човекоядци, изтрепали цялото си семейство. newsm78

Не знам, не ви ли хрумва, че всеки може да стане убиец, никой не е застрахован, и децата ви, и мъжете ви? Достатъчно е например детето ви да изпусне нещо тежко през терасата, за да затрие някой минаващ отдолу. Или да блъснете някой неразумен пешеходец. И въобще животът е толкова шарен и изненадващ, чак се чудя колко жени в саксии има в този форум, съвсем откъснати от реалния живот. Crazy

# 26
  • Мнения: 1 001
Изнасилвачи и Педофили ... докато ги докажат нанасят непоправими травми върху хората ... и децата

Крадеца може да върне взетото, а и няма нищо по-ценно от живота ... а убиец се става трудно ... освен по невнимание ... и в двата случай смъртта не е изход

# 27
  • Мнения: 7 112
Око за око, зъб за зъб
или ако няма възможност  #2gunfire
за всички изброени, плюс още люде  Flutter

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам, не ви ли хрумва, че всеки може да стане убиец, никой не е застрахован, и децата ви, и мъжете ви? Достатъчно е например детето ви да изпусне нещо тежко през терасата, за да затрие някой минаващ отдолу. Или да блъснете някой неразумен пешеходец. И въобще животът е толкова шарен и изненадващ, чак се чудя колко жени в саксии има в този форум, съвсем откъснати от реалния живот. Crazy
Е, това е непредумишлено убийство. Има разлика.

# 29
  • Мнения: 3 405
Искам да гласувам с 3 опции, а мога само с две.
Пусни ги всичките да могат да се отмятат, може някой да подкрепя смъртно наказание за всички посочени. Peace, освен, ако не подкрепя.

Общи условия

Активация на акаунт