От Германия до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 2

  • 38 184
  • 401
  •   1
Отговори
# 285
  • Там...
  • Мнения: 278
На реда за имената - след тях.

Амазон Германия не приема цифри в реда за името.

# 286
  • Мнения: 14 486
За амазон.де  - има два реда за улица, моят номер е въведен на втория ред.

# 287
  • Мнения: 164
Здравейте! Има ли доставчик от САЩ до Германия?

# 288
  • гр. София
  • Мнения: 4 763
Питайте GGBG. Имат офиси на двете места.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Има си отделна тема за доставките от САЩ.

# 290
  • Мнения: 36
За амазон.де  - има два реда за улица, моят номер е въведен на втория ред.
Тук ли трябва да напиша номера си? Ще напиша само цифрите, без ID.

# 291
  • София
  • Мнения: 3 165
Gabieli  Нов офис в София

Уважаеми клиенти, уведомяваме Ви, че поради дългосрочен ремонт на ул. Чавдар Мутафов гр. София се налага да затворим офисът ни находящ се там за неопределено време. Считано от днес 05.06.2023г. офисът е недостъпен с автомобили. До него може да се достигне единствено пеша, за да получите пратките си, които вече са там. Няма да можем да закараме следващите пратки до него. Можете да пренасочите спешните си пратки до офиси на Еконт или Спиди, за което Ви молим да ни уведомите. Останалите ще могат да се получат от новият ни офис.

Предстои отваряне на нов офис с адрес: ж.к. Младост 4, блок 470А, партер,
който ще отвори в максимално кратък срок.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Благодарим Ви, че използвате Gabieli.

# 292
  • Мнения: 36
Здравейте! Направих поръчка през амазон Германия, състои се от два артикула. Единият артикул е изпратен в понеделник и ще се достави до адреса на Габиели чрез DEPOST до 9 вечерта в сряда. Имам проследяващ номер. Другият артикул от поръчката е изпратен днес и също ще се достави до 9 вечерта в сряда, но с доставка от Амазон и друг проследяващ номер. Въпросът ми е как трябва да регистрирам поръчката си в сайта на Габиели? Гледам имат заплануван курс, който уж тръгва към България на 22(четвъртък).

# 293
  • София
  • Мнения: 3 165
Не регистрирай нищо. Те ще ги впишат, когато пристигнат при тях.

# 294
  • Мнения: 2 579
Курса на габиели от германия ще замине на 25.06 не знам къде гледате 22, от сайта им:
Курс: 566
Заминава: 25.06.2023 г.
Пристига: 5.07.2023 г.
Статус:Плануван


Курс: 565
Заминава: 20.06.2023 г.
Пристига: 29.06.2023 г.
Статус:Пътува

Аз си ги регистрирам, но и дори да не го направите няма проблем, важното е да сте въвели вашият ИД номер при търговеца.
Иначе пратки се регистрират във вашият профил - моите пратки/нова пратка

# 295
  • Мнения: 36
Курса на габиели от германия ще замине на 25.06 не знам къде гледате 22, от сайта им:
Курс: 566
Заминава: 25.06.2023 г.
Пристига: 5.07.2023 г.
Статус:Плануван


Курс: 565
Заминава: 20.06.2023 г.
Пристига: 29.06.2023 г.
Статус:Пътува

Аз си ги регистрирам, но и дори да не го направите няма проблем, важното е да сте въвели вашият ИД номер при търговеца.
Иначе пратки се регистрират във вашият профил - моите пратки/нова пратка

Нещо не съм видял правилно. Показва ми всички дати, явно и тези за другите държави. Амазон не знам дали ми е написал номера. При регистрацията уж го писах. Поръчката ми е от два артикула и са изпратени отделно с два номера за проследяване. Няма да регистрирам нищо. Ще се надявам, че Габиели ще ги обедини и ще ги получа. Нямат и килограм като тегло.

# 296
  • Мнения: 53
За информация: Габиели би трябвало днес да отворят новата локация в Младост 4, София.
Като гледам не обновяват сайта си напоследък. Thinking

# 297
  • Мнения: 36
Тези от вас които получава пратките си с Габиели и след това чрез Еконт, кога ги взимате след като има статус на пратката в сайта -  Курс:566 4.07.2023 г. 16:40 ч. Създадена товарителница за Еконт? От следващия понеделник няма да ме има на адреса който съм писал и не знам какво ще се случи.

# 298
  • София
  • Мнения: 23 162
аз последно си получих пратка със спиди.
като се появи че е създадена товарителница на следващия ден пратката беше при мен.

# 299
  • Там...
  • Мнения: 278
И по седмица са ми стояли пратки с този статус. В момента от 30.06. имам такива и ще им пиша вече! Знам отговора им - ще се оправдаят с Еконт.

Общи условия

Активация на акаунт