Тема 10- Февруарски мами 2022 г. 🌸

  • 21 832
  • 433
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 985
Честита да е Доротея,да е здрава, а на мама бързо възстановяване! Heartpulse

# 76
  • Мнения: 739
Да е честита Доротея. Много здраве и щастие да има! 😊❤
Мече при високи нива на левкоцити знам, че организма се бори с някоя инфекция, но виж и АГ, какво ще каже. Препоръчвам ти даже още утре да си пуснеш стерилна урина, за да се види по-ясно каква е бактерията, ако има нещо де. Все пак може нещо да е замърсена пробата не е изключено, но за по-сигурно си пусни стерилна, за да ти е спокойно. Ако има нещо АГ, ще те насочи какво да пиеш, за да я изчистиш.Не се притеснявай, случват се тези неща и то при бременните доста често. Важното е да се вземат навреме мерки!

Последна редакция: пн, 14 фев 2022, 18:35 от Moni4ka2020

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Да е честита Доротея. Много здраве и щастие да има! 😊❤
Мече ори високи нива на лекоцити знам, че организма се бори с някоя инфекция, но виж и АГ, какво ще каже. Препоръчвам ти даже още утре да си пуснеш стерилна урина, за да се види по-ясно каква е бактерията, ако има нещо де. Все пак може нещо да е замърсена пробата не е изключено, но за по-сигурно си пусни стерилна, за да ти е спокойно. Ако има нещо АГ, ще те насочи какво да пиеш, за да я изчистиш.Не се притеснявай, случват се тези неща и то при бременните доста често. Важното е да се вземат навреме мерки!

Мони, мерси за инфото Simple Smile

# 78
  • Мнения: 283
Честита Доротея. Да расте здрава и щастлива и да е радостта на мама и тати ❤️
Момичета какво е това число под пулса което се изписва на машинката?

# 79
  • Мнения: 457
Това са контракциите.

# 80
  • Мнения: 69
Да е честита Доротея! Heartpulse Много здрава, щастлива и благополучна! Flowers Four Leaf Clover Леко и бързо възстановяване на Блонди! Blush

# 81
  • Мнения: 283
Това са контракциите.
И аз се чудя, защо не усещам нищо те 6, а гледам мами 40, 50, 60. Или аз наистина съм много невежа за тези контракции или хич ги няма 😀 стана ми интересно, защото забелязах, че това число се променя, а дефакто после на хартийката имам само тонове нямам контракции изписани и ми слагат само един колан, а все си мисля, че за да отчетат контракции трябва да са 2.

# 82
  • Мнения: 307
Честито на Блонди! Бъдете живи и здрави! Бързо възстановяване и скоро да се гушкате!

# 83
  • Мнения: 125
Днес в 9:03 с планово секцио се появи Дара. Тежи 3.600 и е дълга 50см. За сега е най-гласовитото бебе в болницата 😃.
Към всички момичета, които им предстои секцио и се страхуват: в главите ни всичко е много по-страшно отколкото е в реалност. Болката отминава лека-полека и съм сигурна,че бързо ще се забрави. А и да си видиш бебето наистина е неповторимо чувство 😊.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Кате, честита Дара! Да е здрава и спокойна! Heart

# 85
  • Мнения: 376
Блонди, честита Доротея! Да е жива и здрава, на теб бързо възстановяване! Heart

Момичета, пуснах изследвания днес и за първи път ми излязоха левкоцити в урината. Утре ще ги покажа на док, да каже за какво става въпрос. На някоя случвало ли се е? Малко се притесних, че точно накрая излезе такъв резултат. Confused



И аз имах на последното изследване. Доки каза, че е нормално.

# 86
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И нашето бебе Ива се роди днес, мъничка е 2150гр, но пък много сладичка.
След забавяне в растежа се наложи да я извадят в 37+2, но е фина дама.

Здрави нови бебета желая.

# 87
  • Мнения: 270
Ехаа, колко много бебчета днес на празника! Честити да са ви на всички, а на мамите бързо възстановяване! 🌺

# 88
  • Мнения: 36
Честити да са бебчетата Дара и Ива.

# 89
  • Мнения: 739
Честити бебчета Дара и Ива! Да са здрави и щастливи! 😊❤🥰

Общи условия

Активация на акаунт