🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 1 /15.02.-01.03.2022/

  • 32 658
  • 628
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Алисия участваше в едно танцувално шоу преди години.Беше отговорна и се отнасяше сериозно към задачите.Дано и сега да е така.А Маги уж не харесваше чалга.....Какво стана....

# 16
  • София
  • Мнения: 514
От участниците не харесвам само Мариана Попова и Анелия, с другите нямам проблеми.
Рачков също ми е неприятен, много се лигави, но снощи беше по-обран, не успя да ме изнерви. Подозирам, че ще е така само временно 😁
Вергов и Хилда са ми симпатични. Фънки навремето беше по-добре, вече ми е противен, прави и адекватни коментари понякога, но и те вече са рядкост.
Постоянното рекламиране на виното на семейство Халваджиян във всички предавания обаче ми е изключително тъпо и не на място. Да си пуснат един клип в рекламния блок и това е. Остава да пуснат и телефон за резервации за заведението на Кремена преди бутона и циркът ще е пълен.

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Записвам се и аз в темата ☺
Снощи гледах малко по диагонал. Повечето от участниците ми харесаха като избор, с изключение на Мариана Попова, Моню и Анелия. Останалите са интересни и мисля, че ще направят добро шоу. Сано направи отлично и много силно представяне, а Есил...просто чудесна! Алисия също ме изненада приятно.
Анелия, горката, много просто момè. Скована и недодялана. Толкова години е на сцената и не се научи. Не мисля, че ще се справи с имитациите.

# 18
  • Мнения: 914
Благодаря за новата тема!
Краси Радков много състарен ми се видя.
Другото, което си мислех вчера, докато гледах предаването- много от участниците са свързани със Слави Трифонов.
И аз това се замислих вчера.

# 19
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ау и Крисия забравих. Вярно, че не разбирам от музика, обаче така и не разбрах това прехласване по нея. Ами, не ми харесва как пее. Нито като дете, нито като сега. Нищо особено.
Не ми е приятна на екран.
Учасрниците са свързани със Слави, защото с Маги са прители и си менкат кадри.

# 20
  • Мнения: 6 087
С цялата тази загадъчност за 10ия участник очаквах или Слави Трифонов да са навили извънредно за един път или Зуека да са докарали от Испания. И двамата с вероятност минус безкрайност биха се съгласили да участват, затова щеше да се оправдае рекламата за голяма изненада.

Аз мислех, че шоуто на Рачков ще е тъпо, но ММ ме накара да гледаме няколко предавания и се оказа, че е много приятно за гледане точно като за неделя вечер.

# 21
  • Мнения: 5 440
Благодаря за темата!

# 22
  • Мнения: 1 442
Много весело оформена тема Smiley - благодаря и запис.

За другата седмица ми се струва, че поне половината образи ще са някаква пародия, повечето нямаха късмет.

# 23
  • Мнения: 4 041
Здравейте, дави някой ще качва ликове за българите в чужбина?

# 24
  • Мнения: 15 538
Аз мислех, че шоуто на Рачков ще е тъпо, но ММ ме накара да гледаме няколко предавания и се оказа, че е много приятно за гледане точно като за неделя вечер.

Има добри попадения, но все нещо ми липсва. Мисля, че ако си вземе партньор, шоуто ще стане напълно завъшено. Сам, колкото и да е забавен, остава някак ...... Като пъзел с 1 липсващо парче.

# 25
  • Мнения: 2 751
Благодаря за темата!
Не знам защо се учудвате за Халваджиян и фолка, той си е винаги бил гъст с тези среди. Рейтингът е преди всичко, нищо, че се "разграничава" от този стил. Кой знае какви гьобеци мятат с госпожата по светските им купони, ама айде....да речем, че слушат само Шопен Laughing

# 26
  • Мнения: 9 036
Смайли, благодаря за труда.🌹
Никога не съм гледала предаването на Рачков, нямам и намерение. Но в интерес на истината ме разсмя няколко пъти. Нямам против малко смешки, но да се уцели мярката, това прекъсване на всички и претупването на всичко накрая не беше ок.
Хареса ми това "да оставят и телефона на Кремена за резервации" Joy
Всички сме гласували в анкетата за мъжете(нали повечето сме жени тук хаха), но наистина изборът на жените и изпълненията нещо...

# 27
  • Мнения: 10 159
Благодаря за труда, отново, Смайлис!
Не успях да гледам снощи всичко, гледах после  на запис някои от участниците, май така ще следя и занапред.
И моите предпочитания са към Руслан Мъйнов и Сано, но ме изненада изпълнението на Краси Радков, добре се справи. Крисия няма да я коментирам.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Благодаря за темата!

Вчера ми хареса предаването! Крисия с грима от визитката.... кой й го причини това? Песента... абе и тя май малко се е позабравила, но е рядкост деца да останат нормални след толкова бърза слава.

Другите ми харесаха. Много благодаря, че някой написа какво каза Краси, докато пееше, че нищо не разбрах, а то било: "бегай оттука". Много се чудих на какво се разсмяха всички.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за темата!

Вчера ми хареса предаването! Крисия с грима от визитката.... кой й го причини това? Песента... абе и тя май малко се е позабравила, но е рядкост деца да останат нормални след толкова бърза слава.

Другите ми харесаха. Много благодаря, че някой написа какво каза Краси, докато пееше, че нищо не разбрах, а то било: "бегай оттука". Много се чудих на какво се разсмяха всички.

Аз го написах. И аз се разсмях, като го чух. Вмъкна го, както се оказва, незабележимо.

Общи условия

Активация на акаунт