🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 1 /15.02.-01.03.2022/

  • 32 659
  • 628
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 607
Врабец,
И Джорджано са имитирали. Миналият сезон се падна на Къци. Джорджано беше в публиката.

# 616
  • София
  • Мнения: 11 568
Вместо на 10 участници да плащат хонорар е трябвало да вложат в гримьори и песни.

Тази година са сменили гримьорите и си личи, то дори няма леки прилики, а да не говорим, че 10 участници, означава и повече работа за тях.

# 617
  • Мнения: 9 174
Тази година имам , усещенето че предаването се прави някак по инерция.
Вяло, мудно, всички са там на заплатка по бг , да отидат да извисят Лайфа  и да си ходят , кой от къде е .
Не влагат грам енергия , хибридно жури, хибридни водещи и хибридно с участниците/с 1-2 изключения/ Скука!!!

# 618
  • Мнения: 1 992
Аз пък се радвам, че пуснаха пак това предаване  и дано пуснат още подобни, на фона на ставащото - войни, пандемия, такива предавния идват като почивка.

# 619
  • Мнения: 6 087
Предаването е разтоварващо, но необяснимо за мен масово се възпиема много насериозно и всяко изпълнение се гледа под лупа.
Не съм гледала други сезони, но в този сезон за мен най-слабото звено са гримьорите и тези, които обличат участниците. Едва ли Краси се е тръшкал да го облекат в боди или пък е идея на Сано да се сложи тънко парче плат върху заоблена пластмаса без да се закрепи никъде. Тези два момента седят пошло на екран, но категорично отхвърлям идеята отговорността за това да се търси от участниците. Те са там за друго. А тези на които плащат за да ги облекат и гримират за сцената получават заплати именно за това и тези два гафа са си техни. Сано и да беше разбрал, и да беше вдигнал парчето плат, то пак щеше да падне, защото хореографията му беше динамична. А в движение да го наглася щеше да е друга пародия. Щеше да изглежда сякаш се опипва.
Харесвам журито, като много приятно за мен беше участието на Васил Найденов.

# 620
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Някой да направи нова тема

# 621
# 622
  • Мнения: 5
Много ми харесва предаването, участниците, журито, но съм разочарована от лигавенето на Рачков и Геро. Смятам, че журито трябва да се изслушва и от участниците и от публиката, но за съжаление им се отнема думата и биват прекъснати. Често пъти ми става банално с това си държание и се съсъипва чара на предаването. Чудя се защо това нещо не се коригира, а напротив се насърчава!

# 623
  • Мнения: 4 075
Имам чувството, че Краси не може да следва ритъма на музиката, има разминаване

# 624
  • София
  • Мнения: 22 944
Има нова тема. Simple Smile

# 625
  • Мнения: 2 657
12 точки за Гъмзата!

# 626
  • Мнения: 914
Имам чувството, че Краси не може да следва ритъма на музиката, има разминаване
Така е, и в изпълнения при Слави.

# 627
  • Мнения: 13 187
Краси винаги си е бил музикален инвалид. Но въздействащ.

# 628
  • Мнения: 434
ИМА НОВА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт