Проблем с килограмите

  • 4 206
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
Колани не съм ползвала, но за стриите открих още след 3-тото дете крема с щраусова мас. Може да се поръча от всяка щраусова ферма у нас и не е изобщо скъп. Ефектът е поразяващ. В момента съм се запасила с няколко шишенца в хладилника и мажа ежедневно.

Това крем с мас ли е или просто мас? Може ли снимка на вашите?

# 31
  • София
  • Мнения: 13 082
И двата варианта ползвам. И различни готови кремове, и чиста мас. Еднакво доволна съм.

# 32
  • Мнения: 612
Същата работа съм, цените на тези процедурки доста ме отказват, че имам и познати при които са имали нулев ефект, не ми се хвърлят излишно толкова парички за “ ако стане евентуално “ 😳 А за да оправя всичко при мен с процедури - било то оперативни и неоперативни би заминало цяло състояние 😂 Така че ми се иска да оправя поне малко нещата.. по трудния начин

Това с щраусовата мас беше много интересно и полезно, ще го пробвам със сигурност, видях че има цяла линия козметика за най- различни неща 🙏

Иначе май и на мен стриите не са ми главен проблем, мога да живея с тях. В момента ме дразнят, защото са червени и много релефни на коремчето, а целия ми корем е покрит с тях. Но с годините като избледнеят- ами майната им, още от ученичка имах мноого стрии по гърдите, защото съм с голям бюст, който постоянно расте още и още, после пък рязко се свива. Никога не са ми вадили очите, не смятам, че са ме загрозявали или са се отразявали на визията ми. Оф поне целулит да благодаря, че още нямам 😂😂😂😂

# 33
  • Мнения: 31 648
Минавам да споделя напредък с кожата си.
От седмица съм почнала да правя повече планк. 4 серии по почти 45 секунди.
Мажа се и с бадемовото масло. Преди малко видях, има разлика в кожата, на някои места е прибрана.
Ще пробвам и щраусовата мас.

# 34
  • Мнения: 612
Минавам да споделя напредък с кожата си.
От седмица съм почнала да правя повече планк. 4 серии по почти 45 секунди.
Мажа се и с бадемовото масло. Преди малко видях, има разлика в кожата, на някои места е прибрана.
Ще пробвам и щраусовата мас.

Поздравления! 🤗 Ще ги преборим някак си тия килца бе 🤪 Колко време на ден отделяш за упражнения? Беше споделила, че правиш упражнения с гирички, лицеви опори, планк .. имаше и още нещо, коремни преси, ако не греша ☺

# 35
  • Мнения: 31 648
Минавам да споделя напредък с кожата си.
От седмица съм почнала да правя повече планк. 4 серии по почти 45 секунди.
Мажа се и с бадемовото масло. Преди малко видях, има разлика в кожата, на някои места е прибрана.
Ще пробвам и щраусовата мас.

Поздравления! 🤗 Ще ги преборим някак си тия килца бе 🤪 Колко време на ден отделяш за упражнения? Беше споделила, че правиш упражнения с гирички, лицеви опори, планк .. имаше и още нещо, коремни преси, ако не греша ☺

Като стопя всичко ще се разбере кое просто е било сланина и кое отпусната кожа.
Колкото мога толкова отделям.
Сутрин обикновено правя тибетците.
Силови или кростренажор са вечер.
Като правя силови си пускам някоя комедия с бг озвучаване. А на кростренажро филмче пускам.
Кроса го карам различно време. Но като цяло 2 пъти в седмицата по 30-35 минути бързо каране. Ако карам по-бавно удължавам времето.
На силовите е различно времето. зависи в колко съм се прибрала. 30-40 минути, ако имам време може и 50 да се изпотя и хубаво. Но аз и не бързам, почивам си и се хиля сега на Алф като ги правя.
Сега гирите съм ги заразяла защото открих лицеви. Правя към 50-60 лицеви с опрени колене. Но на серии по 8. 150, понякога и 200 клека пак на 7-8 серии. Планк вече съм на 4 планка по 45 секунди.
Също имам и още 3-4 упражнения, които редувам, защото правя нещата на серии за да си почине определена част от тялото.
Вкарала съм и вакумки.

# 36
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ,НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА НЕЩО ИЗПРОБВАНО ЗА СВАЛЯНЕ НА 5КГ.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 082
Главните букви в интернет се възприемат като крещене, което не е много възпитано.
Аз препоръчвам активен спорт. Много ефективно и изпитано средство. За 5 кг. и лек енергиен дефицит ще е ок. Рязко сваляне и драстичен глад, винаги водят до йо-йо ефект. Другите модерни средства са отрова за организма.

# 38
  • Мнения: 433
ЗДРАВЕЙТЕ,НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА НЕЩО ИЗПРОБВАНО ЗА СВАЛЯНЕ НА 5КГ.

Препоръчвам променяне на хранителните навици. Само това гарантира изгаряне на мазнини и задържане на добри резултати. В комбинация със спорт е още по-добре.

# 39
  • Мнения: 111
Аз никога не съм била фиданка, но бременноста и раждането ми разказаха играта. Бях 72кг (висока съм 155 см, сами можете да си представите как бях като кюфте) след като родих и не свалих нито грам в първите 2 месеца. След като получих зелена светлина от лекаря ми да тренирам 2 месеца след раждането, започнах в онлайн студио,писала съм в други теми кое точно. И калориен дефицит - за това в нета има предостатъчно калкулатори, смяташ си при какви калории на ден ще сваляш и действаш. Има море от готови рецепти с написани калории, за да можеш да си скроиш сама яденето за деня, без да смяташ всяка хапка. Не е трудно. Моето бебе също е много активно, затова обикновено тренирам или рано сутрин, или вечер като заспи към 8-9. Ииии това е. Свалила съм 22 кг за близо 6 месеца и продължавам. Но аз наистина имах доста за сваляне и не съм била стройна преди бременноста.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 363
Ellie, това е прекрасно! Явно си била много мотивирана и постоянна! Аз се каня от камара време и само като си помисля каква дисциплина е необходима и за хранене, и за тренировки, лошо ми става.

# 41
  • Мнения: 111
Горчива - благодаря ти. Да, мотивирана и постоянна съм, защото намерих моето нещо. Според мен за успешното отслабване всеки трябва да намери своя начин. Пробвала съм популярните диети - ами не става, все ми се яде нещо от 'забранените'. Пробвала съм с фитнес инструктор и режим - също не беше моето, натоварвах се, отиваше ми много време и типичните фитнесджийски менюта с броколи и варено пиле в промишлени количества не са ми особено вкусни. Така че - редовност се иска и да намериш своето нещо, което не ти тежи и не правиш по задължение Simple Smile

# 42
  • Мнения: 651
Здравейте момичета, имам сериозен проблем с теглото и  макар че, смятах че, няма проблем да се справя бързо, определено не е така.
До миналата година бях 54 кг. и бях доволна, висока около 163 см. Миналата година освен пандемията имах и доста лични проблеми, баща ми почина и т.н и се отпуснах и качих драстично кг. В момента тежа около 60 кг. Дайте съвети, как да ги сваля. Няколко дни спазвам диета, намалявам калориите и свалям около половин кг до един. Но, после отново се отпускам, особено ако ми стане напрегнато и започна да хапвам и отново - 60 кг.

# 43
  • Мнения: 433
Здравейте момичета, имам сериозен проблем с теглото и  макар че, смятах че, няма проблем да се справя бързо, определено не е така.
До миналата година бях 54 кг. и бях доволна, висока около 163 см. Миналата година освен пандемията имах и доста лични проблеми, баща ми почина и т.н и се отпуснах и качих драстично кг. В момента тежа около 60 кг. Дайте съвети, как да ги сваля. Няколко дни спазвам диета, намалявам калориите и свалям около половин кг до един. Но, после отново се отпускам, особено ако ми стане напрегнато и започна да хапвам и отново - 60 кг.

Няма как да ги свалите, ако се отпускате. С няколко дена режим нищо не става. Трябва постоянство. Преценете си кое е по-важно за Вас - да изглеждате добре и да имате едно здравословно тегло или да си похапвате повечко/нездравословни храни.

# 44
  • Мнения: 612
Здравейте момичета, имам сериозен проблем с теглото и  макар че, смятах че, няма проблем да се справя бързо, определено не е така.
До миналата година бях 54 кг. и бях доволна, висока около 163 см. Миналата година освен пандемията имах и доста лични проблеми, баща ми почина и т.н и се отпуснах и качих драстично кг. В момента тежа около 60 кг. Дайте съвети, как да ги сваля. Няколко дни спазвам диета, намалявам калориите и свалям около половин кг до един. Но, после отново се отпускам, особено ако ми стане напрегнато и започна да хапвам и отново - 60 кг.

А правиш ли някакви упражнения ? 🤗 Аз не съм най- добрият съветник - темата е моя, имам още мнооооого килограми за борене 🤣🤣 И аз съм непостоянна и прегрешавам 😃 Ако не можеш да избягаш от прегрешенията, поне се старай да се поддържаш заета и да похапваш по- мъничко.  Аз в момента стигнах и до чайове - определено не отслабваш от тях 😃😃 но при мен помагат за подтискане на апетита, съответно хапвам по малко без проблем и успях да сваля 2 кг за две седмици, без диети и ограничения.

Общи условия

Активация на акаунт